Stolní FRBUL kalendář 2016

Letos jsme připravili dva Frbul kalednáře. Jeden velký nástěnný (velikost A3), který krásně barevný a je plný buldočí lásky ;) Druhý kalendář je stolní, vhodný přímo na Váš stůl do kanceláře :-) Je proveden v decentním, modrobílém provedení a obsahuje černobílé fotografie buldočků.

 

PRODEJ UKONČEN!

 Stolní kalendář můžete objednávat zde. Pro firmy jsme připravili akci, při odběru 10ks a více, pro více informací napište na email kalendar@frbul.com . Poděkování všem modelům, kteří nám ochotně na oba kalendáře zapózovali. Kalendář A3 je pak možné obejdnat zde .

Rádi bychom upozornili, že letos jsme připravili kalendáře v dvoujazyčné verzi, konkrétně CZ/SK. Věříme, že se nám tímto podaří ještě zvýšit prodej kalendářů a co se týká výtěžku, minimálně alespoň přiblížit, v lepším případě překonat loňský rekordní výtěžek, který byl, díky Vám všem, 57.000,- Kč! Částka je pak odeslána na účet sdružní OZ FRBUL . Jeden za všechny, všichni za Frbul!

Důležité upozornění: keldnáře půjdou do tisku až na základě objednávek, tudíž prosím berte na vědomí, že po objednávce je nutné zaplatit a až po té bude následně dle počtu objednávek vytisknutý konkrétní počet objednaných kalendářů. Počítejte tedy s tím, že distribuce kalendářů bude v první polovině prosince. Pokud s tímto nesouhlasíte, kalendář si neobjednávejte, díky za pochopení.

Objednávky přijámame do 20.11.2015. Peníze je nutné zaplatit předem na účet 1260355056/3030. Pro zahraniční platby: BIC: AIRACZPP IBAN: CZ3730300000001260355056 , Banka Air Bank, platby by mely byt v ramci SEPA bez poplatku.

Po té budou kalendáře (objednaný počet kusů) odeslané do tiskárny. Pokud nebudou peníze na účtu do 20.11.2015, objednávka bude stornována. Děkujeme za pochopení.

FRBUL © 2015