Právě je stř dub 25, 2018 2:09 am


Občanské sdružení FRBUL

Založte si vlastní fórum na téma, které Vás zajímá, pokud je mimo níže uvedená témata.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra Na celém fóru je zakázané vkládat inzerci na nabídku prodeje psů a štěňat, nebo na krytí. Tyto příspěvky budou odstraněné a uživatel zablokován. Přečtěte si pravidla tohoto fóra zde
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

Frbul

Site Admin

  • Příspěvky: 1940
  • Registrován: pon říj 26, 2009 11:01 am
  • Bydliště: Praha

Občanské sdružení FRBUL

Příspěvekpon črc 01, 2013 2:38 pm

Milí frbuláci,

dnešním dnem dochází k menší změně ve FRBULu, který se nyní nově „transformoval“ do občanského sdružení FRBUL. Toto sdružení je přímým a jediným nástupcem původního spolku milovníků francouzských buldočků FRBUL, který jsem v roce 2008 založil. Činnost sdružení bude navazovat na to, co se tady za těch více jak 5 let zrealizovalo a věřím, že se posuneme zase o kus dál. Pro Vás, frbuláky se nic nemění. FRBUL zůstává dobrovolný a není nutné platit žádné poplatky za členství. Vše poběží tak, jako doposud. Záleží jen na Vás, zda nás budete chtít podpořit. Veškeré finanční dary budou využité na buldočky v nouzi, tak jako tomu bylo dříve. Nyní je pro Vás opět k dispozici FRBUL účet - nově je možné posílat peníze do ČR v CZK, nebo na SK v EURO:

CZ účet: 2600434362/2010 (měna CZK)
SK účet: 2600434362/8330 (měna EURO)


Transparentní účet, na který byl převeden zůstatek z původního FRBUL účtu je zde:
https://www.fio.cz/scgi-bin/hermes/dz-t ... 2600434362

FRBUL bude zastřešovat svou působností jak Českou, tak i Slovenskou republiku. Osobně ve výboru občanského sdružení FRBUL působit nebudu a pomyslné žezlo předávám lidem, kteří mají moji plnou důvěru. Výbor klubu tvoří Lívia Ragányová, Oľga Bruncková, Natália Špalková, Eva Velinská a Kristína Kubalová.

Vše o občanském sdružení FRBUL, stanovy a další informace naleznete na webových stránkách http://www.frbul.com. I nadále zůstává funkční diskuzní fórum, které je na známé adrese http://www.frbul.cz. K dispozici je také stále stejná facebooková stránka https://www.facebook.com/groups/frbul/ a samozřejmě i facebooková stránka věnovaná speciálně buldočkům v nouzi https://www.facebook.com/groups/457079167674704/.

Přeji všem krásné léto s FRBULem,

Josef Doležal

------------------------------------------------------------------------

Vážení priatelia, milovníci buldočkov,

v prvom rade chceme poďakovať Josefovi za úvod a pomoc, ktorú nám poskytol. V mene občianskeho združenia FRBUL Vás vítame medzi nami. Náplňou OZ FRBUL bude poradenstvo, spoločné akcie, záchrana a pomoc francúzskym buldočkom. Toto združenie bude fungovať ako jedna ucelená československá skupina milovníkov frbulkov.

Účet je vedený v eurách a je spoločný pre obe republiky, takže nikto nebude platiť poplatky za medzištátny prevod. Naše združenie Vám bude vďačné za akúkoľvek pomoc, od zdieľania až po poskytnutie domova. Riadime sa heslom jeden za všetkých a všetci za FRBUL. Boj s množiarňami je často boj s veternými mlynmi, takže čím viac rúk tým viac zachránených tlapiek.

Vítame Vás medzi nami a vopred Vám ďakujeme za Vaše rady, nápady, pomoc a príspevky.

Za predsedníctvo občianskeho združenia FRBUL,

Lívia Ragányová
http://www.frbul.com

V prípade nejakých otázok, nápadov atď. nám napíšte na info@frbul.com.

Zpět na Všechno možné

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron