Právě je stř dub 25, 2018 2:08 am

Granule

Vaše zkušenosti, kterou značku kupujete, tipy, rady, návody, kvalita vs cena, doplňky stravy atd.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra Na celém fóru je zakázané vkládat inzerci na nabídku prodeje psů a štěňat, nebo na krytí. Tyto příspěvky budou odstraněné a uživatel zablokován. Přečtěte si pravidla tohoto fóra zde

S jakými granulemi jste byli dosud spokojeni?

Acana
19
13%
Agil
1
1%
AlmoNature
1
1%
ANF
1
1%
AniVital
0
Žádná hlasování
Anka
0
Žádná hlasování
Aport
0
Žádná hlasování
ArdenGrange
4
3%
Arion
0
Žádná hlasování
Artemis
2
1%
Astor
0
Žádná hlasování
Avoderm
0
Žádná hlasování
Belcando
1
1%
Beneful
0
Žádná hlasování
BentoKronen
0
Žádná hlasování
BestChoice
0
Žádná hlasování
BewiDog
0
Žádná hlasování
BilJac
0
Žádná hlasování
Biomill
0
Žádná hlasování
BLUEBuffalo
1
1%
Bono
0
Žádná hlasování
Bosch
0
Žádná hlasování
Brasa
0
Žádná hlasování
Brit
4
3%
BritCare
12
8%
Calibra
5
3%
CaliforniaNatural
0
Žádná hlasování
Canidae
2
1%
CanineCaviar
1
1%
Canutra
0
Žádná hlasování
Cibau
0
Žádná hlasování
Cotecan
0
Žádná hlasování
Crunchy
0
Žádná hlasování
Darling
0
Žádná hlasování
Delikan
0
Žádná hlasování
Dibaq
0
Žádná hlasování
DOGCHOW
0
Žádná hlasování
DogLovers
0
Žádná hlasování
EaglePack
0
Žádná hlasování
Earthborn
0
Žádná hlasování
Eddy
0
Žádná hlasování
Eminent
2
1%
Eukanuba
6
4%
Evangers
0
Žádná hlasování
Evo
0
Žádná hlasování
Exclusive
1
1%
featured
0
Žádná hlasování
Feelwell's
0
Žádná hlasování
FirstMate
3
2%
Fish4Dogs
2
1%
Fitmin
4
3%
FlintRiverRanch
0
Žádná hlasování
Friskies
0
Žádná hlasování
Frolic
1
1%
Fromm
0
Žádná hlasování
FrommFamily
0
Žádná hlasování
Genesis
0
Žádná hlasování
Gilpa
0
Žádná hlasování
GO
0
Žádná hlasování
GOLDENDOG
0
Žádná hlasování
Guabi
0
Žádná hlasování
H–Allergen
0
Žádná hlasování
Halo
0
Žádná hlasování
Happydog
1
1%
Hill´s
5
3%
HorizonLegacy
0
Žádná hlasování
Hubert
0
Žádná hlasování
Chappi
1
1%
Chicopee
0
Žádná hlasování
Chivas
0
Žádná hlasování
Iams
0
Žádná hlasování
Imagine
1
1%
Innova
0
Žádná hlasování
Instinct
0
Žádná hlasování
Josera
0
Žádná hlasování
K9
1
1%
K-9
1
1%
Kibblesn'Bits
0
Žádná hlasování
Kira
0
Žádná hlasování
Kirkland
0
Žádná hlasování
Kronch
0
Žádná hlasování
MAGNUSSON
0
Žádná hlasování
Mastery
0
Žádná hlasování
Merrick
0
Žádná hlasování
NaturalBalance
0
Žádná hlasování
NaturalChoice
0
Žádná hlasování
Nature'sRecipe
0
Žádná hlasování
Nature'sVariety
0
Žádná hlasování
Now
1
1%
NuovaFattoria
0
Žádná hlasování
NUTRAGOLD
0
Žádná hlasování
Nutram
0
Žádná hlasování
NutraNuggets
1
1%
NutriCan
0
Žádná hlasování
Nutro
0
Žádná hlasování
OLIVERS
1
1%
OmniPro
0
Žádná hlasování
Ontario
0
Žádná hlasování
Orijen
14
10%
Pedigree
0
Žádná hlasování
PLATINUM
6
4%
Powerofnature
0
Žádná hlasování
Precise
0
Žádná hlasování
PrimaFood
0
Žádná hlasování
Profilum
0
Žádná hlasování
Profine
0
Žádná hlasování
Proformance
0
Žádná hlasování
ProPac
2
1%
Puffins
0
Žádná hlasování
Purina
7
5%
Rasco
0
Žádná hlasování
Ricco
0
Žádná hlasování
Rollo
0
Žádná hlasování
RoyalCanin
14
10%
ScienceDiet
1
1%
Shur-gain
1
1%
SolidGold
1
1%
Specific
0
Žádná hlasování
SportMix
0
Žádná hlasování
TasteOfTheWild
9
6%
TechniCal
0
Žádná hlasování
TheHonestKitchen
0
Žádná hlasování
Timberwolf
0
Žádná hlasování
Trainer
2
1%
VafoAstor
0
Žádná hlasování
Visán
1
1%
Wellness
0
Žádná hlasování

Celkem hlasů : 144

• Autor
  • Zpráva

Mirek a Hugo

Admin granulátor

Granule

Příspěvekčtv lis 04, 2010 4:26 pm

Tentokrát zkusíme velké hlasování!
Máte 5 možností jelikož jste možná zkusili víc značek a byli spokojeni.Hlasování můžete kdykoliv měnit :wink:
Hugo|Testy granulí...........Krmím:<<<Orijen/Acana Grassland/Acana Prarie Harvest>>>
Obrázek

Nikkee

Návštěvník

Re: Granule

Příspěvekúte dub 26, 2011 4:37 pm

My jsme vždy Maxíkovi, už od mimina, dávali Purinu Proplan s jehněčím masíčkem, prý po něm míň prdíkují :D A je to docela pravda, jen musíme dát hodně pozor na to, aby nebaštil nic jiného :) Občas mu ale dobře udělá troška activie... :lol: Je zajímavé, že ostatní jogurty mu dělají špatně :lol: vybíravý to pejsek..
Nikkee a Maxík

Candice

Návštěvník

Příspěvekstř kvě 04, 2011 7:40 pm

My sme Molly dávali tiež Purinu Pro plan jahnaciu a naozaj po nej menej prdela ale jedla ju asi tri dni a potom jej nejak prestala chutit :? Skusali sme aj tu s lososom ale ani ta jej nechuti.Jedine Granule co s chutou jedavala bol Royal Canin junior ale odvtedy co byvame v Nemecku z nich mava hnačky. :? Neviem ako to je síce možne kedže to je rovnake balenie,či tu to do toho niečo ine pridávaju alebo neviem naozaj.
I am a cross between a pig, dog, bunny and frog... a French Bulldog!

Ki+M a Hercules

Stálý člen

Příspěveksob kvě 07, 2011 12:13 pm

No ono ja neviem ako je to u granul, ale napriklad kazdy stat ma ine zlozenie coca- coly, ine mnozstvo cukru a ine pouzite druhy sladidla. Takze moze to byt podobne aj v pripade granul. Cim vacsia znacka, tak tym viac tovarni na vyrobu a moze sa to v niecom odlisovat. Ak ma hnacky tak radim prejst na ine granulky, ktore zapasuju.
Ki+ M + Hercules+ Asta= Velká láska!

Yuki+Simi=Livi

Stálý člen

Příspěveksob kvě 07, 2011 9:13 pm

Tak moj yuki yorkshire terier zil 15 rokov na pedigree a frieskies pre stenata kedze vacsie nezozral a dodnes nikto nechape ani veterinari v KE ani v Prahe jakto ze je v bezchybnom stave :D
takze strava ma vplyv ale urcite aj genetika. no odkedy navstevujem frbull a pribudla mi doma cossima tak som to tu precitala stranku po stranke pri kazdej vodnej chvilke a idem riesit pre cossimu orijen red alebo 6 fish a yukimu ked dojdu royalky tak tiez ved predsa nebudem platit za obiloviny a ked si to spocitam balenie ku baleniu a jedno velke poriadne drahsie tak to vobec skoro nebude ani financny rozdiel ale budu mat 70% masko =)

Mirek a Hugo

Admin granulátor

Příspěveksob kvě 07, 2011 10:48 pm

Tak to má svoji logiku, proč ho cpát obilím když může mít maso i když sušené :wink:
Hugo|Testy granulí...........Krmím:<<<Orijen/Acana Grassland/Acana Prarie Harvest>>>
Obrázek

Franceska & spol.

Stálý člen

Příspěvekpát kvě 27, 2011 1:03 pm

Objevila jsem na netu značku granulí Applaws. Jsou také bez obilovin, nemáte s nimi někdo náhodou zkušenosti? Zde je celé složení http://www.svetkocicek.cz/applaws-chick ... ava-zdarma. Co na to zdejší odborníci? Je myslím dobré občas granule prostřídat aby naši miláčkové měli nějakou změnu. Zatím krmíme Acanou :)
"Stáváš se navždy zodpovědným za to, cos k sobě připoutal." Saint-Exupéry.

Ivana, Franceska & spol.

Marika a Timmy

Site Admin

Příspěvekpát kvě 27, 2011 2:00 pm

Já mám za sebou totálně neúspěšnou zkoušku krmiva Artemis. Timmysovi nejen že nechutilo, ale osypal se mi a hodně, teď léčímě, tak doufám, že se z toho dostane. Jsme teď na jehněčí Acaně.

Ale co pes, to originál :-)
Marika + Timmy a R2 (Artur)

Franceska & spol.

Stálý člen

Příspěvekpát kvě 27, 2011 2:50 pm

Hm, tak s tím já nemám zatím problém, naší Fran chutná všechno. Ale to osypání - bylo to opravdu po granulích? Franceska se osypala také a docela dost, hlavně na bříšku a to žádné nové krmení neměla. Já jsem to přičítala spíš tomu, že mi v horku párkrát vlezala do rybníka a pak lítala v trávě. Zatím s tímhle problémem nemám žádnou zkušenost. Protože si to ale vůbec neškrábala a dělala jakože nic, nebyla jsem s ní ani u veta, jen jsem jí namazala pupík Calciem a ono to za pár dní zmizelo samo, jen na bříšku zůstaly takové světlejší skvrnky, jak se to jakoby vyloupalo. Teď už není vidět skoro nic.
"Stáváš se navždy zodpovědným za to, cos k sobě připoutal." Saint-Exupéry.

Ivana, Franceska & spol.

Pavel10

Návštěvník

Příspěvekpát črc 01, 2011 1:19 pm

To jsem rád, že se zde ptáte i na granule Applaws. Zrovna jsem chtěl napsat, že se ankety zúčastnit nemůžu, protože moje oblíbená krmiva zde chybí.

Pro frbuly bych krmivo Applaws zařadil hlavně z těchto důvodů:

- obsahují 75 % masa a 15 % zeleniny: je to nejvyváženější strava s největším podílem přírodního masa
- po jehněčím masu opravdu méně prdíkují (tak jak zde píše Nikkee)
- granule neobsahují žádné konzervanty, barviva, obilniny a další sra*ky
- frbulům maso chutná a chutnat nepřestane nikdy, na první pohled poznají, že se jedná o kvalitní stravu

Jsem tedy dlouholetým a spokojeným spotřebitelem krmiv Applaws pro mého pejska a můj pejsek to umí ocenit. Po nějaké době jsem se taky rozhodl, že budu prodávat to, co mám sám rád (prostřednictvím mých psů): krmiva Applaws.
Miluji celou přírodu, mé buldočky, ale také výrobky z konopí, a protože chci jíst jen to nejlepší, pustil jsem se do vitariánství a vám to doporučuji také, protože se cítím skvěle.

Mafinka01

Stálý člen

Příspěvekpát črc 01, 2011 6:53 pm

a co je tedy těch zbývajících 10% ?

75% masa (6 druhů) a 25% ovoce a zeleniny - ORIJEN.... :wink: takže složení stejně vyvážené (předpokládám že těch 15% je překlik)
Míša a Duffy (1 rok)

Mafinka01

Stálý člen

Příspěvekpát črc 01, 2011 6:57 pm

no mrkla jsem na složení a u kuřecího a jehněčího:
Sušené kuřecí maso, Sušené brambory, Drůbeží olej, Čerstvé kuřecí maso, Drůbeží tuk... (o jehněčím jsem tam bohužel nenašla ani zmínu.

Naproti tomu Orijen:
Čerstvý vykostěný divoký kanec*, čerstvé vykostěné jehněčí maso*, čerstvá hovězí játra*, čerstvé vykostěné vepřové maso*, moučka z jehněčího masa, hrách, moučka z lososího masa, červenohnědé brambory, moučka ze sledího masa, celá čerstvá vejce*,čerstvé vykostěné bizoní maso*, bramborový škrob, čerstvý vykostěný losos*, moučka z masa síha, čerstvý vykostěný candát*, lososí olej (konzervován směsí tokoferolů), vojtěška sušená na slunci, hrachová vláknina, sušená organická chaluha, dýně,kořen čekanky, mrkev, špenát, listy tuřínu, jablka, brusinky, borůvky, kořen lékořice, kořen anděliky lékařské, pískavice řecké seno, květy měsíčku lékařského, sladký fenykl, lístky máty peprné, heřmánek lékařský, smetanka lékařská, saturejka zahradní, rozmarýna lékařská, vitamín A, vitamín D3, vitamín E, niacin, thiamin mononitrát, riboflavin, d-calcium pantothenate, pyridoxin, kyselina listová, biotin, vitamín B12, minerály (chelát železa, chelát zinku, chelát manganu, chelát mědi), selen z kvasnic, mikroorganismy druhu Lactobacillus acidophilus (DSM13241) a Enterococcus faecium

To se nedá rovnat ani když zavřu obě oči a cenově téměř stejné.... :?
Míša a Duffy (1 rok)

Silvie OK

Návštěvník

Příspěvekstř črc 27, 2011 3:36 pm

My byli u angl. buldoka velmi spokojení s hypoalergenním krmivem Trainer Fitness, teď štěně frbul krmíme Orijen Puppy. V dospělosti chceme přejít na krmivo Taste Of The Wild, tím krmíme stafbula a max. spokojenost. Ještě mi v přehledu chybí za studena lisované granule - Fit-Croc, Lukullus a nebo Markus Muhle.

Marie Vališová

Kolemjdoucí

Příspěvekúte srp 30, 2011 11:19 am

Skuste se podívat na granule MAGNUSSON a DOG LOVERS GOLD ale ty Magnusony jsou asi nejlepší :D známá mi jich trochu dala a buldočkovi výborně chutnají mají a výborné pamlsky vše bez chemie a granule jsou pečené a podle popisu bez všech přísad a hlavně nebobtnají v bříšku

Naninka

Návštěvník

Příspěvekpát zář 02, 2011 11:01 am

Zdravim,nase Safinka byla na Belcandu jehnecim(mene po nem prdela),ale co uz je ji rok tak jsme presly na acanu grensland.Ale bohuzel se nam po ni cela osypala,lecime jiz 14dni na antibiotikach a pomalu budeme prechazet asi zpatky na belcando.Moc me to mrzi protoze vim ze je acana vynikajici krmivo.Zdala se nam i po te acane vice zivejsi.Proste se ji udelali po telicku boulicky,nejsou cervene nic,jen jdou videt nerovnosti na srsti.Asi ji neco v acane nesedi.Ale zase je zajimave ze ji papa porad a neak se to nehorsi,ale to muze byt tema antibiotikama.Taky se chci zeptat co na to ze krmite acanou rikaji veterinari,a prodejci krmiv??U nas stoho ze jsme na acane nikdo nebyl nadseny, a co jezdime do velkoskladu krmiv tak si ji musim obednat drive,protoze se jim moc neprodava.Trosku nas to zaskocilo.Diky Jana a Safira.

Noemi

Stálý člen

Příspěvekpát zář 02, 2011 12:04 pm

Naninka píše:Zdravim, nase Safinka byla na Belcandu jehnecim(mene po nem prdela),ale co uz je ji rok tak jsme presly na acanu grassland.Ale bohuzel se nam po ni cela osypala, lecime jiz 14dni na antibiotikach a pomalu budeme prechazet asi zpatky na belcando. Moc me to mrzi protoze vim ze je acana vynikajici krmivo. Zdala se nam i po te acane vice zivejsi. Proste se ji udelali po telicku boulicky, nejsou cervene nic, jen jdou videt nerovnosti na srsti. Asi ji neco v acane nesedi. Ale zase je zajimave ze ji papa porad a neak se to nehorsi, ale to muze byt tema antibiotikama. Taky se chci zeptat co na to ze krmite acanou rikaji veterinari,a prodejci krmiv?? U nas stoho ze jsme na acane nikdo nebyl nadseny, a co jezdime do velkoskladu krmiv tak si ji musim obednat drive,protoze se jim moc neprodava.Trosku nas to zaskocilo.Diky Jana a Safira.

Ahojky, Acana spoustě psů nesedí, ale ještě jsem nečetla, že by se po ní někdo osypal - nemůže to být spíše z nějakého pamlsku nebo něčeho podobného?...naší Nelce třeba stačí fakt ždibek kuřecí kůže z pečeného kuřete (kupodivu syrové kuřecí žere úplně v klidu :shock: bez reakce).
Já jsem třeba dostala od Ki+M vzorek granulí, abychom zjistily, jak na ně bude pejsule reagovat.

Teď se sice Nelka cpe syrovým masem, boule má až za ušima a už konečně nemusím šílet, že něco nechce, případně nemůže a je jak "lunt"...když sáhnu po granulích, tak vím, že Fish4Dogs a Dog Lovers Dog jsou u ní jaktakž bezproblémové....úplně nedrbajícího se psa ale nikdy mít nebudu...

P.S. Pochopila jsem dobře, že máte pocit, že se osypala z Acany a přes to všechno jí stále krmíte? :shock: :shock: ....tak tenhle postup nějak nechápu...první, co je, tak vysadím alergen a mkrnu, jestli to je opravdu to, co beru jako důvod alergie...a ne, že to pejska cpu granule dál a k tomu antibiotika....nebo jsem to z textu pochopila špatně? :shock:
Jana, Nela (frbul), Bax (skorostafbul)
Papáme: J. - všechno možné ;-); N. - syrové masko se zeleninkou; B.- granule záměrně po pytli střídáme ;-)

Naninka

Návštěvník

Příspěvekpát zář 02, 2011 12:22 pm

Noemi píše:
Naninka píše:Zdravim, nase Safinka byla na Belcandu jehnecim(mene po nem prdela),ale co uz je ji rok tak jsme presly na acanu grassland.Ale bohuzel se nam po ni cela osypala, lecime jiz 14dni na antibiotikach a pomalu budeme prechazet asi zpatky na belcando. Moc me to mrzi protoze vim ze je acana vynikajici krmivo. Zdala se nam i po te acane vice zivejsi. Proste se ji udelali po telicku boulicky, nejsou cervene nic, jen jdou videt nerovnosti na srsti. Asi ji neco v acane nesedi. Ale zase je zajimave ze ji papa porad a neak se to nehorsi, ale to muze byt tema antibiotikama. Taky se chci zeptat co na to ze krmite acanou rikaji veterinari,a prodejci krmiv?? U nas stoho ze jsme na acane nikdo nebyl nadseny, a co jezdime do velkoskladu krmiv tak si ji musim obednat drive,protoze se jim moc neprodava.Trosku nas to zaskocilo.Diky Jana a Safira.

Ahojky, Acana spoustě psů nesedí, ale ještě jsem nečetla, že by se po ní někdo osypal - nemůže to být spíše z nějakého pamlsku nebo něčeho podobného?...naší Nelce třeba stačí fakt ždibek kuřecí kůže z pečeného kuřete (kupodivu syrové kuřecí žere úplně v klidu :shock: bez reakce).
Já jsem třeba dostala od Ki+M vzorek granulí, abychom zjistily, jak na ně bude pejsule reagovat.

Teď se sice Nelka cpe syrovým masem, boule má až za ušima a už konečně nemusím šílet, že něco nechce, případně nemůže a je jak "lunt"...když sáhnu po granulích, tak vím, že Fish4Dogs a Dog Lovers Dog jsou u ní jaktakž bezproblémové....úplně nedrbajícího se psa ale nikdy mít nebudu...

P.S. Pochopila jsem dobře, že máte pocit, že se osypala z Acany a přes to všechno jí stále krmíte? :shock: :shock: ....tak tenhle postup nějak nechápu...první, co je, tak vysadím alergen a mkrnu, jestli to je opravdu to, co beru jako důvod alergie...a ne, že to pejska cpu granule dál a k tomu antibiotika....nebo jsem to z textu pochopila špatně? :shock:

No prave ze jsi nejsem jista z ceho se osypala,proto ma acanu porad a nehorsi se to,takze si nejsem jista ze je to z acany,to by se ji asi horsilo.Kureci maso normalne papa,mela i trosku kuze a nikdy nic.Spise se priklanim ktomu jestli to nemuze byt i psychicky problem,mely jsme doma 3dny fenku frbula,tak jestli to sni nemohlo neak zamavat.Ale je to uz vice jak 2tydny,osypky se zlepsily ale porad tam jsou neake nerovnosti na srsti.

Mirek a Hugo

Admin granulátor

Příspěvekpát zář 02, 2011 10:46 pm

Pokud se to lepší tak to tou Acanou být opravdu nemusí.
Každopádně až/jestli to dokrmíte tak můžete zkusit jiný druh Acany a koupit menší balení a testnout co buldíkovi nejvíc sedne.Pokud nesedne jeden druh automaticky to neznamená, že je hnedka celá značka špatná.
V popisku máte také že krmíte Orijenem, ten by měl být ještě kvalitnější a pokud vám sednul zůstaňte u něj. :wink:

Jinak Belcando:
..je založeno havně na rýži (není to sice největší zlo, ale masíčko to není.Některé typy jsou i na kukuřici :x ) ale co je zajímavější obsahuje lisovaná hroznová semena, která jsou údajně pro psy toxická :shock: :mrgreen: (pokud to překládám správně tak hroznové víno je toxické a nebo že by grepy?) :shock:
Obrázek

Melda s Hannym

Stálý člen

Příspěvekned zář 04, 2011 1:17 pm

Naši psi po Acaně skončili na hypoalegením krmivu, aby se dali dohromady,byli v šíleném stavu po nějakých 4 měsících krmení Acanou.... určitě je to možné a pokud bere antibiotika, tak se to už nezhorší, doporučuji přestat krmit Acanou a přejít na něco jiného. Pokud se to zlepší, bylo to po Acaně... mně to vetka potvrdila, že Acana nic moc a že většině psů nesedí... Chce to vyzkoušet, které krmivo mému psu sedí nejlépe. Každý pes je jiný a nejde říct, že protože sedí Acana Azorovi, tak bude sedět i Borkovi, chce to vyzkoušet...

Mafinka01

Stálý člen

Příspěvekúte zář 06, 2011 4:32 pm

Jakým způsobem přecházíte na nové granule?
Já nevím jestli kupovat nejdříve dvoukilovky, nebo rovnou celý pytel? Jak to děláte vy? Díky :)
Míša a Duffy (1 rok)

Melda s Hannym

Stálý člen

Příspěvekúte zář 06, 2011 4:56 pm

Já radši kupovala menší balení, kdyby to nechtěl, abych nevyhodila třeba 1500, ale jen 500 :D až když jsem viděla, že to šmakuje, tak jsem koupila velký pytel...

Ki+M a Hercules

Stálý člen

Příspěvekúte zář 06, 2011 5:45 pm

My tiez pokial neni istota, ze to bude pasovat berieme iba max 2kg balenie. Dokonca sa mi stalo, ze som kupila kilo, to mu chutilo, potom som kupila 12kg toho isteho a pes to nechcel ani vidiet. Takze mam doma 12kg exclusion fish, ak by niekto chcel :wink: Asi to darujem, bud niekomu, alebo do utulku. Ja netusim, len u nas utulok zavreli a dalsi nechce nic, je tam taky divny majitel, co nic nechce.

Mafinka01

Stálý člen

Příspěvekúte zář 06, 2011 6:42 pm

Děkuji za odpovědi :)

ale přesně to jsem nechtěla slyšet :lol: mám tiky koupit něco nového. Máme od miminka Acanu, ale není to pravé ořechové. Hodiny projíždím weby, diskuse....a když si vyberu, nechce se mi platit poštovné za 2 kilovku :(

Já se nebojím, že by mu něco nejelo. Je to taková popelnice, úchyláček na ryby :lol: takže, jakmile to bude mít rybí příchuť (a já ještě "namačkám" lososový olej) sežere to bez mrknutí oka.

Spíš se přímo děším průjmů, nějakého obsypání a podobně. Zatím (tuk tuk tuk) nemáme problém s ničím, krásně baští, žádné červené fleky, či známky alergie tak.... tak to nechci pokazit :(
Míša a Duffy (1 rok)

Mafinka01

Stálý člen

Příspěvekúte zář 06, 2011 6:55 pm

Kim, tak ho zkus prodat... Já koukala, že je to při léčbách alergie...zkus tady...nebo nějakou inzerci :)
Míša a Duffy (1 rok)

Ki+M a Hercules

Stálý člen

Příspěvekúte zář 06, 2011 9:50 pm

No asi to skusim predat, dobre radis :) Mna by to samu ani nenapadlo, vies ja som doteraz vsetko prebytocne rozdala a toto vreco- omyl ostalo. Aspon ze na tie alergie to zabera.

No ryby su vyborne v orijen 6fish, my mame fish for dogs, tiez sama rybina. Obidve su kvalitne.
Aj to exclusion je rybacie, len tomu nasmu to nejede.

Mirek a Hugo

Admin granulátor

Příspěvekstř zář 07, 2011 10:14 pm

:o
Co vy to máte za psy že jim ta Acana nejede....
Já abych přiznal barvu, jsem koupil už druhý pytel Acany Adult 18kg za 1000kč a Hugovi to nedělá žádný problémy a to jsem teda zhřešil, jelikož ta kvalita rozhodně Grassland nebo Prerie nedosahuje.
Ale furt lepší než jiný prodávanější kvalitky http://krmivo-psy.heureka.cz/
Obrázek

Mafinka01

Stálý člen

Příspěvekstř zář 07, 2011 11:35 pm

Mirku, nám jakžtakž sedí. Ale bobky jsou vždycky takové "mazlavé".....tak nevím. Jinak jsem naprosto spokojená. S cenou, kvalitou, Duffymu jedou....Jinak má taky "klasiky" - obyč. Adultky

Nechala jsem ho 3 týdny u rodičů. Ti krmí granulemi typu Pedigree apod (+ dokrmují). Duffy se mi vrátil s mnohem! lepší srstí, opravdu to byl rozdí, bobky ukázkové....tak mě to zarazilo. Já krmím Acanou, vařím maso, kapu lososový olej... tak nevím kde je chyba :cry:

Proto chci zkusit něco jiného. Nechci dávat 1600Kč za 12Kg. Hledám něco do max. 1200,- za 12Kg.....ale krmiv je tolik. Dřepím na netu a pořád hledááám a hledááám. Najít správný poměr kvalita/cena jako měla Acana se mi moc nedaří :cry:
Míša a Duffy (1 rok)

Mafinka01

Stálý člen

Příspěvekstř zář 07, 2011 11:54 pm

Míša a Duffy (1 rok)

Mirek a Hugo

Admin granulátor

Příspěvekčtv zář 08, 2011 12:53 pm

Mafinka01 píše:Mirku, nám jakžtakž sedí. Ale bobky jsou vždycky takové "mazlavé".....tak nevím. Jinak jsem naprosto spokojená. S cenou, kvalitou, Duffymu jedou....Jinak má taky "klasiky" - obyč. Adultky
Nechala jsem ho 3 týdny u rodičů. Ti krmí granulemi typu Pedigree apod (+ dokrmují). Duffy se mi vrátil s mnohem! lepší srstí, opravdu to byl rozdí, bobky ukázkové....tak mě to zarazilo. Já krmím Acanou, vařím maso, kapu lososový olej... tak nevím kde je chyba :cry:

Podle mě je právě v tomhle chyba.Všechny ženský co jste tady mufíčkům přilepšujete olejíčkama, mlíčkem, tvarůžkama, piškůtkama a pak se divíte když se to smíchá s kompletním krmivem, kde je vše co potřebuje, není hovínko optimální.Pokud jde o kvalitu srsti a chutnost, podle mě to vůbec nejsou ty správná kritéria, právě výrobci svinstev typu Pedigree to pořádně osolí, zabalí do tukového chutného obalu aby to svinstvo uvnitř pejskům jelo.Z toho tuku a oleje mají pak přeci krásně lesklou srst :wink:
Když měl Hugo lupy koupili jsme myslim Březovou vodu a po pár namazáních měl srst jako nikdy a lupy taky zmizely. :mrgreen:

Už se to tu psalo milionkrát já výrobcům potravin pro lidi nikdy věřit nebudu, jelikož ty se právě potřebují zbavit odpadů z lidského potravinářství, kdo to nevidí je blázen tyhle firmy jsou tu od toho aby generovaly zisk!
Samozřejmě bylo by super kdyby ekvivalenty Acany stály stejně nebo míň, ale bohužel v současnoti není moc z čeho vybírat- 2tisíce za 13,5kg se mi teda dávat nechce :|

Mafinka01 píše:Mají novou Acanu :)
Ranchlands :) http://www.acana.cz/show-product.php?formulation=ran

To bude alternativa k Orijen Regional Red http://www.rajkrmeni.cz/krmivo-pro-psy/ ... t--bizonu-
...a vcelku to není ani tak drahé http://krmivo-psy.heureka.cz/acana-ranc ... g/?order=2
Obrázek

Naninka

Návštěvník

Příspěvekčtv zář 08, 2011 1:35 pm

Tak musim potvrdit ze se nam Safira z acany neosypala.Ale nastal dalsi problem,delaji se ji takove mistecka kde ma mene srsti,normalne jdou pod srsti videt takove lisinky,ale ne jako uplne,proste tam srst ma ale hodne ridkou,a taky za usima ma malo srsti.Vim ze jedna znama prave rikala ze to mely taky po acane.Jinak jde videt ze ji chutna,je po ni aktivnejsi a ma kraaasny tvrdy hovinka,rekla bych az moc,jak se stim nekdy trapi div si oci nevytlaci :lol: .Tak tedkom fakt nevim.Chci ji krmit kvalitnima granulema,ale pokud ji to dela acana tak nevim jake granule koupit??
Další

Zpět na Krmení, krmiva, BARF, doplňky stravy