Právě je stř úno 21, 2018 4:37 am

S FRBULKOU NA KOLO

Podělte se o své zkušenosti s ostatními ohledně výchovy a výcviku buldočků.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra Na celém fóru je zakázané vkládat inzerci na nabídku prodeje psů a štěňat, nebo na krytí. Tyto příspěvky budou odstraněné a uživatel zablokován. Přečtěte si pravidla tohoto fóra zde
  • Autor
  • Zpráva

maruška

Návštěvník

S FRBULKOU NA KOLO

Příspěveksob dub 07, 2012 7:28 pm

MÁME NOVOU PSÍ SLEČNU MARUŠKU A RÁDA BYCH S NÍ VYRAZILA KOLO. MÁTE NĚKDO ZKUŠENOSTI PŘÍMO S TOUTO RASOU-JAK SE FRBULÍCI VOZEJ RÁDI NA KOLE? A HLAVNĚ NEMŮŽU SEHNAT POŘÁDNEJ KOŠ NA KOLO. NECHCI, ABY TO STÁLO MAJLANT, MĚLO TO NOSNOST CA 10 KG( NEVÍM, KOLIK NAŠE MARUŠKA BUDE MÍT JEDNOU),ABYCH NA NÍ VIDĚLA TUDÍŽ NA PŘEDNÍ ŘIDÍTKA... KDO PORADÍ? :wink:
Míša , Pája ,Maruška a Bibi

Olga

Moderátor

Re: S FRBULKOU NA KOLO

maruška

Návštěvník

Příspěvekčtv dub 12, 2012 7:45 pm

joo, tak tyhle vozítka jsou bomba, ale musela bych se pořád na ní dozadu otáčet :lol: takže musím sehnat něco dopředu na kolo ale díky.

Olga

Moderátor

Příspěvekpát dub 13, 2012 1:55 pm

dopředu na kolo se dá sehnat vícero typů košíků, je otázkou, jestli se tam bulík vejde. Já jsem měla na trpasličího jezevčíka košík dopředu a vešel se i s polštářkem. :D Ale byl klidný, s Amálkou bych si netroufla...
Olga a Amálka

Ki+M a Hercules

Stálý člen

Příspěvekpát dub 13, 2012 3:07 pm

Ja neviem,ale kvoli ociam by som asi dala radsej buldina do zadu do toho vozicku,co sa pripoji k bicyklu. Ja by som sa bala,ze jak sa rozbehnem tak chytne prievan do oci.
Druha vec je,ze keby tam dam toho nasho Sandokana,tak sme v prvom jarku. :mrgreen:
Ki+ M + Hercules+ Asta= Velká láska!

maruška

Návštěvník

Příspěvekpát dub 13, 2012 8:30 pm

No jo to je pravda s tím průvanem do očí, tohle bych jí opravdu přivodit nechtěla.Leda nějaké plexisklo na ten košík :lol: Tak uvidím, mám o čem přemýšlet.

Hics

Návštěvník

Příspěvekúte dub 16, 2013 11:25 am

Já jako nevim... Na jednu stranu mám chuť dopřát pesanum co největší zábavu a třá Blackovi by se jízda v košíku na kole určitě líbila, na druhou stranu - nechci zbytečně riskovat jejich zdraví a to zejména metodou přepravy za kolem v chariotu, což se mi zdá jako jeden z nejdebilnějších způsobů přepravy čehokoliv živého, když si člověk uvědomí, kolik nečistot to nebohý zvíře zhltne či z pohledu řidiče auta, jak může být vozejček snadno přehlédnutelný (přez to, že má praporek, ale řidiči vesměs reagují na známé věci) čili - když vejlet s čoklikama, tak buď po svejch, nebo je nalodit do auta a vyvízt...
Nejvíc nejlepčí čoklík
Obrázek

Uploaded with ImageShack.us

Zpět na Výchova a výcvik