Právě je pát úno 23, 2018 9:54 am

Agresivní buldoček

Podělte se o své zkušenosti s ostatními ohledně výchovy a výcviku buldočků.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra Na celém fóru je zakázané vkládat inzerci na nabídku prodeje psů a štěňat, nebo na krytí. Tyto příspěvky budou odstraněné a uživatel zablokován. Přečtěte si pravidla tohoto fóra zde
  • Autor
  • Zpráva

Martina a Omar

Návštěvník

Re: Agresivní buldoček

Příspěvekpát čer 17, 2011 9:28 am

Každopádně i to výcvikové středisko v Herolticích má nabídku individuálních konzultací.
http://skola.kynolog.cz/index.php/porad ... ve-chovani

Irča

Stálý člen

Příspěvekpát čer 17, 2011 9:31 pm

Martina a Omar píše:
Irča píše:Dobrý den,
moc prosím o radu.Mám 4 letou buldočku z útulku,mám ji skoro rok.Nikdy neměla ráda jiné psy,ale v poslední době se její agresivita stupňuje.Minulý týden zle pokousala krysaříka,jeho léčba mne stojí pěkné peníze,naštěstí majitelka je rozumná a nepodá trestní oznámení.Ptala jsem se na veterině a tam mi řekli,že jediná možnost je fenku nechat utratit.ale to přece není řešení.Už jsem přemýšlela o tom,že zkontaktuji Desenského.

Dobrý den, prosím, jen se nenechte zlomit na utracení té fenky.....buldoček není plemeno, které by se nedalo zvládnou i když je agresivní. Vůbec nechápu, jak Vám mohl veterinář říct, aby jste ji nechala utratit. 100% souhlasím s Jitkou.....jak s tím výcvikovým střediskem v Herolticích, tak s tím náhubkem. Náhubek je pro vzteklýho čoklíka základ. Nevím, jaký náhubek přesně máte, zda kožený nebo kovový, ale určitě se pokuste ji na to naučit. Kožený je lehčí a většinou se na něj pes dříve naučí, ale občas si ho můžou stáhnout nebo kousnout i přes něj....ten kovový je podstatně větší jistota. Pokud nesnáší kovový, zkuste pořídit kožený (aspoň na to prvotní naučení) a doma nasazovat za pamlsky několikrát denně a prodlužovat intervaly kdy bude mít náhubek nasazený. Jakmile si zvykne na ten kožený, můžete přejít na ten kovový a jak ji na ten náhubek naučíte, máte za sebou první krok...a vzhledem k tomu, že ona jen nehrozí, ale rovnou i kouše, tak je to krok dost významný. Já znám osobně jednu výcvikářku, která působí v těch Herolticích (jak Vás na ně odkázala Jitka) a má výcvikové hodiny i v Brně. Chodím k ní na výcvik, takže pokud budete mít zájem, můžu se Vám poptat i na individuání hodiny. A odkud vůbec jste?

Utratit bych ji nenechala,i když je taková potvora,tak ji stejně miluji.Jsem z Brna.

Irča

Stálý člen

Příspěvekpát čer 17, 2011 9:33 pm

Irča píše:
Martina a Omar píše:
Irča píše:Dobrý den,
moc prosím o radu.Mám 4 letou buldočku z útulku,mám ji skoro rok.Nikdy neměla ráda jiné psy,ale v poslední době se její agresivita stupňuje.Minulý týden zle pokousala krysaříka,jeho léčba mne stojí pěkné peníze,naštěstí majitelka je rozumná a nepodá trestní oznámení.Ptala jsem se na veterině a tam mi řekli,že jediná možnost je fenku nechat utratit.ale to přece není řešení.Už jsem přemýšlela o tom,že zkontaktuji Desenského.

Dobrý den, prosím, jen se nenechte zlomit na utracení té fenky.....buldoček není plemeno, které by se nedalo zvládnou i když je agresivní. Vůbec nechápu, jak Vám mohl veterinář říct, aby jste ji nechala utratit. 100% souhlasím s Jitkou.....jak s tím výcvikovým střediskem v Herolticích, tak s tím náhubkem. Náhubek je pro vzteklýho čoklíka základ. Nevím, jaký náhubek přesně máte, zda kožený nebo kovový, ale určitě se pokuste ji na to naučit. Kožený je lehčí a většinou se na něj pes dříve naučí, ale občas si ho můžou stáhnout nebo kousnout i přes něj....ten kovový je podstatně větší jistota. Pokud nesnáší kovový, zkuste pořídit kožený (aspoň na to prvotní naučení) a doma nasazovat za pamlsky několikrát denně a prodlužovat intervaly kdy bude mít náhubek nasazený. Jakmile si zvykne na ten kožený, můžete přejít na ten kovový a jak ji na ten náhubek naučíte, máte za sebou první krok...a vzhledem k tomu, že ona jen nehrozí, ale rovnou i kouše, tak je to krok dost významný. Já znám osobně jednu výcvikářku, která působí v těch Herolticích (jak Vás na ně odkázala Jitka) a má výcvikové hodiny i v Brně. Chodím k ní na výcvik, takže pokud budete mít zájem, můžu se Vám poptat i na individuání hodiny. A odkud vůbec jste?

Utratit bych ji nenechala,i když je taková potvora,tak ji stejně miluji.Jsem z Brna.

Jo a náhubek mám kožený,vypadá skoro stejně jako měl Hannibal kanibal. :D

Jakubíková Jitka

Stálý člen

Příspěveksob čer 18, 2011 1:01 pm

Irča píše:Jo a náhubek mám kožený,vypadá skoro stejně jako měl Hannibal kanibal. :D

Přesně to jsem říkala Angie taky http://profil.lide.cz/JakubikovaJ/fotog ... =1#galerie (hned 4. fotka nahoře) :D
Je to tvůj přítel,tvůj partner i obhájce, je to tvůj pes. Jsi jeho život, jeho láska, jeho vůdce. Bude stát věrně při tobě až do posledního dechu.

Martina a Omar

Návštěvník

Příspěvekstř čer 22, 2011 8:22 am

Irča píše:Utratit bych ji nenechala,i když je taková potvora,tak ji stejně miluji.Jsem z Brna.

Když jste z Brna, Heroltice máte kousek.....je to max. 30 km. A pokud chcete, abych se Vám zeptala té své výcvikářky co působí nejen v Brně, ale i v těch Herolkách, dejte vědět. Mohla by jste zkusit nejdřív individuální hodiny v Brně.

Irča

Stálý člen

Příspěvekstř čer 22, 2011 5:21 pm

Martina a Omar píše:
Irča píše:Utratit bych ji nenechala,i když je taková potvora,tak ji stejně miluji.Jsem z Brna.

Když jste z Brna, Heroltice máte kousek.....je to max. 30 km. A pokud chcete, abych se Vám zeptala té své výcvikářky co působí nejen v Brně, ale i v těch Herolkách, dejte vědět. Mohla by jste zkusit nejdřív individuální hodiny v Brně.

To budete moc hodná,děkuji.

Martina a Omar

Návštěvník

Příspěvekčtv čer 23, 2011 8:11 am

Irča píše:
Martina a Omar píše:

To budete moc hodná,děkuji.

Tak fajn, poptám se a dám vědět. Jediný problém můžou být prázdniny - to se výcvik celkem omezuje. Jak teda něco vyzvím, ozvu se.

Ki+M a Hercules

Stálý člen

Příspěvekčtv čer 23, 2011 7:10 pm

Neviem preco by niektori veterinari riesili taketo pripady hned iba utratenim, navyse ked pes nie je taky velky ze by predstavoval realne ohrozenie cloveka. Radsej treba ist cestou riadnej prevychovy a spolupracovat s odbornikom. A este co som postrehla u nasho, pri nas je totalne submisivny, malokedy si nieco dovoli, ale na moju mamu uz skusal ine veci, ked ho mala u seba, ked sme boli na dovolenke. To uz skusal svoju dominaciu voci nej, lenze chlapec skoncil nastastie rychlejsie nez zacal.
Ki+ M + Hercules+ Asta= Velká láska!

Irča

Stálý člen

Příspěvekčtv čer 23, 2011 7:34 pm

Ki+M a Hercules píše:Neviem preco by niektori veterinari riesili taketo pripady hned iba utratenim, navyse ked pes nie je taky velky ze by predstavoval realne ohrozenie cloveka. Radsej treba ist cestou riadnej prevychovy a spolupracovat s odbornikom. A este co som postrehla u nasho, pri nas je totalne submisivny, malokedy si nieco dovoli, ale na moju mamu uz skusal ine veci, ked ho mala u seba, ked sme boli na dovolenke. To uz skusal svoju dominaciu voci nej, lenze chlapec skoncil nastastie rychlejsie nez zacal.

Pan doktor mi řekl,že když pes pokousal jednou,tak pokouše podruhé a nemá cenu s takovým zvířetem ztrácet čas.

Ki+M a Hercules

Stálý člen

Příspěvekčtv čer 23, 2011 8:59 pm

To je podla mna blbost, to je to iste, ako keby detsky lekar odporuca rodicom utratit decko, lebo zmlatilo spoluziaka a urcite to urobi znova a asi ho aj zabije nabuduce. No podla mna je lepsie skusit poriadnu prevychovu a nie utratenie zvierata. Naco pan doktor vobec veterinu studoval, ked by kazdeho psa co pokusal isiel utracat..... :?:
Pes je vzdy vizitka majitela, horsie je, ak na tom psovi ten predchadzajuci zanechal stopy, ale napravat to ide, len to chce odbornika na pomoc. Viem, ze by ste fenku utratit nenechala, lebo ju mate rada, ale su ludia, ktori zvolia taketo velmi jednoduche radikalne riesenie.Podla mna neveduce nikam.A blbe je, ze im to radi doktor. Ze radsej neposle ludi na poriadny cvicak, kde maju bohate skusenosti. Nam tu tiez jeden pan dava dokopy aj velke plemena, z ktorych majitelia spravili kadeco.

Irča

Stálý člen

Příspěvekčtv čer 23, 2011 9:29 pm

Ki+M a Hercules píše:To je podla mna blbost, to je to iste, ako keby detsky lekar odporuca rodicom utratit decko, lebo zmlatilo spoluziaka a urcite to urobi znova a asi ho aj zabije nabuduce. No podla mna je lepsie skusit poriadnu prevychovu a nie utratenie zvierata. Naco pan doktor vobec veterinu studoval, ked by kazdeho psa co pokusal isiel utracat..... :?:
Pes je vzdy vizitka majitela, horsie je, ak na tom psovi ten predchadzajuci zanechal stopy, ale napravat to ide, len to chce odbornika na pomoc. Viem, ze by ste fenku utratit nenechala, lebo ju mate rada, ale su ludia, ktori zvolia taketo velmi jednoduche radikalne riesenie.Podla mna neveduce nikam.A blbe je, ze im to radi doktor. Ze radsej neposle ludi na poriadny cvicak, kde maju bohate skusenosti. Nam tu tiez jeden pan dava dokopy aj velke plemena, z ktorych majitelia spravili kadeco.

Jak už jsem psala,prvního buldočka jsem měla deset let a byl to bezproblémový pes,sice paličatý,jako každý buldoček,ale s chováním vůči jiným psům nebyly nikdy problémy.
U naší magorky nevím,co má všechno za sebou,myslím si,že ani Petra z Bully to neví.Ale když jsem ji u Petry poprvé uviděla,tak jsem věděla,že si ji hned odvedu.Ona mi ji totiž přivezla k sobě do obchodu,prý jenom na podívání.Otvírá v 9 a já už od půl deváté stepovala před obchodem. :lol: Buldočka lítala po obchodě jak šílená,skákala po mně,olizovala mne a bylo mi jasné,že bez ní neodejdu. I když je taková,jaká je,tak je moje.
Myslím si,že holky tady na Frbulu ví,o jakou fenku jde.Dřív se jmenovala Irena,ale vzhledem k tomu,že se tak jmenuji i já,tak jsem jméno zkrátila na Inu.

Ki+M a Hercules

Stálý člen

Příspěvekčtv čer 23, 2011 10:25 pm

Tak to uz asi viem aj ja, o ktoru buldinu ide. Predsalen tych buldockov je vela, ale staci lepsie zalovit v pamati. No co, hlavne ze neutoci na Vas, ako na majitela, to je asi najhorsie, ten ostatok sa vzdy da lepsie riesit.

Irča

Stálý člen

Příspěvekčtv čer 23, 2011 10:32 pm

Ki+M a Hercules píše:Tak to uz asi viem aj ja, o ktoru buldinu ide. Predsalen tych buldockov je vela, ale staci lepsie zalovit v pamati. No co, hlavne ze neutoci na Vas, ako na majitela, to je asi najhorsie, ten ostatok sa vzdy da lepsie riesit.

Abych pravdu řekla,tak přítele pokousala,dodnes má zjizvený nos.Ale mohl si za to sám,skláněl se k ní a vykládal,jí,že jí sebere paničku a dělal,že mne táhne za nohu pryč.Varovala jsem ho,ale nedal si říct.Od té doby má před ní respekt,ale ven s ní jde.

Irča

Stálý člen

Příspěvekpát čer 24, 2011 9:21 am

Dobrý den,
před chvilkou jsem mluvila s Petrou z Bully,bavily jsme se o Ině a znovu mi potvrdila,že s ní problémy neměla.Měla kolem sebe smečku a měla z větších psů respekt.Myslím si,že budu muset být v převýchově trochu tvrdší a dávat Ině najevo,že jsem vůdce smečky já.
Ještě mi Petra poradila dětskou vodní pistolku-při povelu nesmíš na psa stříknout vodu,prý je to také velice účinné.

Martina a Omar

Návštěvník

Příspěvekpát čer 24, 2011 11:23 am

Irča píše:Pan doktor mi řekl,že když pes pokousal jednou,tak pokouše podruhé a nemá cenu s takovým zvířetem ztrácet čas.

Proboha ke komu chodíte? Tohle přece neřekne normální "běžnej" člověk natož veterinář.
Ta vodní pistolka je dobrej nápad....určitě to zkuste - je to taková prodloužená ruka, když udělá něco co nemá. A jestli máte pocit, že na ni nejste moc důsledná, určitě přitvrďte....když budete tvrdší při jejích agresivních výpadech a zároveň ji budete více chválit a odměňovat, když se bude chovat dobře - nemůžete tím vůbec nic pokazit. Té své výcvikářce jsem psala, tak snad se během víkendu ozve. Jinak, já mám 8 letýho FB a tříletou dogu (oba jsou to kluci), takže pokud se ten výcvik dohodne, můžem zkusit její reakce na těch mých dvou - oni fence nic neudělají a jí pro jistotu narazíme náhubek. Nevzdávejte to.....pokud Vás ta fena bude respektovat, zvládnete to.

Besinka

Stálý člen

Příspěvekpát čer 24, 2011 11:25 am

Tak budete chodit se stříkací pistolkou, dorý nápad.Jak jste psala o tom krysaříkovi , tak mi tu máme na sídlišti hned tři a jsou to pěkný zmetci, jsou přímo vysazení na Besinku a ona trdlo by si s nima šla hrát, tak já bych zas mohla pistolku nosit na ně.Jednoho nechávají puštěnýho ten je nejmenší a co pokousal psů i Besinku, ale ta to snad ani necítila.Udělal jsem z ní zlého psa a jak chrochtá a žene se za psema v zájmu hry , tak jsem jí trochu povolila řemínek a řekla jim , že si to s ním vyřídí.No a když nás vidí a je na volno , tak si ho berou na ruku.Tak napište jak to účinkuje.

Ki+M a Hercules

Stálý člen

Příspěvekpát čer 24, 2011 1:41 pm

Myslim, ze najlepsie bude, ak sa presunie dovera fenky cisto do ruk panicky. No tahat Vas za nohu, na to oni velmi zle reaguju...to uz poznam. Oni to nechapu, ze je to sranda. Oni to mozu brat ako uplnu definitivu a ohrozenie zivota svojho panicka.Nas Hercules takto skoro mojho priatela pokusal do nohy, tiez ma tahal zo srandy a Hercul to nepochopil. :) No stiekacia vodna pistolka je fakt dobry napad, psovi to neublizi, ale asi poriadne schladi vasne.
Ja mam skor opacny problem, ze idu niektore psy po tom nasom chudakovi, co nechava vsetko na mna.Ale stazovat sa rozhodne nemozem, je to zlaticko.Ovsem co buldocek to osobnost a velmi vyrazna.
Ale u ludi sa bezne stretavam s tym, ze si myslia, ze mam bojove plemeno... :roll:

Jakubíková Jitka

Stálý člen

Příspěvekpát čer 24, 2011 3:13 pm

Irča píše:Ještě mi Petra poradila dětskou vodní pistolku-při povelu nesmíš na psa stříknout vodu,prý je to také velice účinné.

Bývá to učinné pokud to pes nebere jako srandu =) Někteří doporučují a hodit po psovi klíče, ani ho to nemusí trefit, jde o moment překvapení...Jednou jsme to zkusili, když Angie byla začuchaná a nechtěla dojít na přivolání...A dopadlo to tak, že Angie klíče vzala do tlamky a lítala s něma všude možně, štastná, jaká je to super hračka... :? :D
Je to tvůj přítel,tvůj partner i obhájce, je to tvůj pes. Jsi jeho život, jeho láska, jeho vůdce. Bude stát věrně při tobě až do posledního dechu.

Ki+M a Hercules

Stálý člen

Příspěvekpát čer 24, 2011 3:59 pm

Nas ked som raz uz hodila tie kluce, tak nic, len sa otocil, ze co to bolo, ale inak nic, na tu vodu reaguje, staci ho aj nechtiac oprskat ked umyvam riad, to je hned nejaka reakcia. Kluce su pre nich asi hracka fakt. Nas ale pocuva na ten zvuk klucov na privolanie.Jemu sa paci snad vsetko co strngoce a pod.

Irča

Stálý člen

Příspěvekpát čer 24, 2011 7:55 pm

Martina a Omar píše:
Irča píše:Pan doktor mi řekl,že když pes pokousal jednou,tak pokouše podruhé a nemá cenu s takovým zvířetem ztrácet čas.

Proboha ke komu chodíte? Tohle přece neřekne normální "běžnej" člověk natož veterinář.
Ta vodní pistolka je dobrej nápad....určitě to zkuste - je to taková prodloužená ruka, když udělá něco co nemá. A jestli máte pocit, že na ni nejste moc důsledná, určitě přitvrďte....když budete tvrdší při jejích agresivních výpadech a zároveň ji budete více chválit a odměňovat, když se bude chovat dobře - nemůžete tím vůbec nic pokazit. Té své výcvikářce jsem psala, tak snad se během víkendu ozve. Jinak, já mám 8 letýho FB a tříletou dogu (oba jsou to kluci), takže pokud se ten výcvik dohodne, můžem zkusit její reakce na těch mých dvou - oni fence nic neudělají a jí pro jistotu narazíme náhubek. Nevzdávejte to.....pokud Vás ta fena bude respektovat, zvládnete to.

Chodím k normální paní doktorce,kterou Ina zná,protože jezdí k Petře,pana doktora jsem se šla zeptat na ostříhání drápků a vykládala jsem mu,co se stalo.
Ale už jsem domluvená s Petrou,že se za ní příští týden stavím na prodejně a drápky ostříhá ona sama.

Irča

Stálý člen

Příspěvekpát čer 24, 2011 7:58 pm

musela jsem se smát tomu,co mi Petra řekla:že mám buldočku sobce,individualistku...atd a prostě,že takový exemplář je jen jeden.Proto to mezi námi byla láska na první pohled,já nejsem normální,I :lol: na taky ne.

Irča

Stálý člen

Příspěvekpát čer 24, 2011 8:47 pm

Irča píše:
Martina a Omar píše:

Chodím k normální paní doktorce,kterou Ina zná,protože jezdí k Petře,pana doktora jsem se šla zeptat na ostříhání drápků a vykládala jsem mu,co se stalo.
Ale už jsem domluvená s Petrou,že se za ní příští týden stavím na prodejně a drápky ostříhá ona sama.

Jste moc hodná,děkuji.Kdybych se tady ozvala dřív,tak jsem si mohla ušetřit spoustu problémů.
Jo a ještě něco,byli jsme v loni v Boskovicích,tam byla jak milius,Zkušebně si zaběhla v tréninku a vše bylo v pohodě.Asi je fakt blázen a panička taky.
:lol:

Irča

Stálý člen

Příspěveksob čer 25, 2011 6:37 pm

Dnes Ina pořád doma štěkala,nereagovala na nic,tak jsem na :o šplíchla trochu vody z hrnku a byl klid.
Pak jsme jeli na výstaviště podívat se na Propet,chodilo tam asi milion psů a Ina byla tak vykulená,že se nezmohla ani na štěknutí.Ale je úplně vyřízená,leží jak mrtvola.

Irča

Stálý člen

Příspěvekned čer 26, 2011 4:20 pm

Naše Ina
ObrázekObrázek

Pavla K.

Kolemjdoucí

Žárlivý buldoček, nemá rád děti

Příspěvekpon čer 27, 2011 2:12 pm

Ahoj, chtěla bych se s vámi poradit. Mám ročního buldočka a je na nás hrozně upnutý, pořád se chce hladit, hrát si,když jdu na záchod, knučí, že chce jít za mnou atd. V rámci možností se mu snažíme věnovat jak to nejvíc jde. Strašně si me hlídá, když se přiblíží ke mně nějaké díte, tak je zle. Snažila jsem se ho s dětma seznámit a rozdělovat pozornost, ale děti rád nemá(vrčí, chnape po rukách ...). Už 2x vyjel po dítěti(synovec - nic mu nedelal, hrál si na písku)a kousl ho do tváře, jsem z něho neštastná. Se psama se snáší velicd dobře. Poradil by mi někdo prosím, co dělám špatně?

Fanynkovci

Stálý člen

Re: Žárlivý buldoček, nemá rád děti

Příspěvekpon čer 27, 2011 2:31 pm

Pavla K. píše:Ahoj, chtěla bych se s vámi poradit. Mám ročního buldočka a je na nás hrozně upnutý, pořád se chce hladit, hrát si,když jdu na záchod, knučí, že chce jít za mnou atd. V rámci možností se mu snažíme věnovat jak to nejvíc jde. Strašně si me hlídá, když se přiblíží ke mně nějaké díte, tak je zle. Snažila jsem se ho s dětma seznámit a rozdělovat pozornost, ale děti rád nemá(vrčí, chnape po rukách ...). Už 2x vyjel po dítěti(synovec - nic mu nedelal, hrál si na písku)a kousl ho do tváře, jsem z něho neštastná. Se psama se snáší velicd dobře. Poradil by mi někdo prosím, co dělám špatně?

Nejsem zrovna odborník, ale toto je naprosto zjevné, že ho rozmazlujete. On si zakňučí a vy už letíte se mu věnovat. Děti bere nejspíš jako rivaly, takže si uzurpuje Vaši pozornost jen pro sebe a proto je k Vám nechce pustit. Musíte mu jasně vymezit, kde jsou hranice, které nesmí překročit, jinak Vám přeroste přes hlavu a budete mít velký problém. Už teď bych řekla, že je to velký problém. Je v pubertě a zkouší co si může dovolit. Vy jste vůdce smečky, pak by na žebříčku smečky měly být ostatní lidé, děti atd. a teprve pak on, aby pochopil, že si nesmí na lidi nic dovolit. je potřeba mu dát jasně najevo, že pokud se nebude chovat podle Vašich představ, nevyplatí se mu to. Ve Vašem případě bych na nic nečekala a vyhledala nějakého kynologa v okolí, zašla na cvičák, popřípadě i načetla odbornou literaturu na toto téma. Ale hlavně ho musíte přestat rozmazlovat a být důsledná. Buldočci nejsou hloupí a pokud mu to správně podáte, pozná, co je dobře a co je špatně. Přeju hodně úspěchů a vytrvalosti :)
Gabča+PeŤa & Funny+Rozi

Ki+M a Hercules

Stálý člen

Re: Žárlivý buldoček, nemá rád děti

Příspěvekpon čer 27, 2011 5:21 pm

Suhlasim s tym, ze psa rozmazlujete az moc a potom sa mu zotiera ta hranica, kde je on v hierarchii celej smecky. Asi pred Vami nema velky respekt a deti tym padom chape ako ieco, co je este vyse pod nim. No vyzera to na problem a radim tiez najst odbornika a studovat. Aj ked vyzeraju ako male decka, tak buldockom netreba vsetko dovolit. Potom su drzi, lebo nevedia, ze sa to uz nesmie. Nas deti miluje, odmalicka ide z nimi. On ludi neberie ako nieco na co ma ziarlit.A tak by to malo byt nastavene.

Pavla K.

Kolemjdoucí

Příspěvekpon čer 27, 2011 9:52 pm

Mnohokrát děkuji, s přítelem zajdeme na cvičák a poradíme se. Budu důsledná a přísnější. Je pravda, že já jsem na něj hodně mírná, přítele poslouchá více, nejspíš proto, že je na něj přísnější. O podrobnostech Vás budu informovat

Fanynkovci

Stálý člen

Příspěvekúte čer 28, 2011 10:59 am

Pavla K. píše:Mnohokrát děkuji, s přítelem zajdeme na cvičák a poradíme se. Budu důsledná a přísnější. Je pravda, že já jsem na něj hodně mírná, přítele poslouchá více, nejspíš proto, že je na něj přísnější. O podrobnostech Vás budu informovat

Určitě poreferujte, jak to pokračuje! :wink:
Gabča+PeŤa & Funny+Rozi

Martina a Omar

Návštěvník

Příspěvekúte čer 28, 2011 2:42 pm

Irča píše:Jste moc hodná,děkuji.Kdybych se tady ozvala dřív,tak jsem si mohla ušetřit spoustu problémů.
Jo a ještě něco,byli jsme v loni v Boskovicích,tam byla jak milius,Zkušebně si zaběhla v tréninku a vše bylo v pohodě.Asi je fakt blázen a panička taky.
:lol:

Dobrý den, zatím tu výcvikářku nemůžu sehnat.....měla jsem teď 14 dní absenci, tak nevím jestli neodjela někam na dovču. Ale nebojte, myslím na Vás. No a jelikož Ina zřejmě vyjíždí jen občas a ne furt, chtělo by to zjistit co je ten "spouštěč"...jestli třeba vyjíždí jen na feny, nebo na malý pejsky nebo třeba ze žárlivosti - nehladila nebo nevěnovala jste se nějakýmu psovi před tím než na něj Ina vystartovala? Kdyby jste zjistila v jakých situacích nebo na jaký psy je agresivní nejčastěji, určitě by se to podstatně usnadnilo. Mějte se.
PředchozíDalší

Zpět na Výchova a výcvik