Právě je úte dub 24, 2018 7:36 pm

Stolní a nástěnný FRBUL kalendář 2016

Chcete se seznámit a zajít na společnou procházku s dalšími milovníky buldočků? Vložte sem Vaší pozvánku.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra Na celém fóru je zakázané vkládat inzerci na nabídku prodeje psů a štěňat, nebo na krytí. Tyto příspěvky budou odstraněné a uživatel zablokován. Přečtěte si pravidla tohoto fóra zde
  • Autor
  • Zpráva

Frbul

Site Admin

Příspěvekčtv říj 29, 2015 3:43 pm

Vážení přátelé,

rádi bychom Vám představili letošní FRBUL kalendáře na rok 2016. Na výběr bude velký nástěnný formát A3, který obsahuje krásné fotky frbulků a nese výstižný název "láska buldočí". Druhý kalendář je stolní, vhodný přímo na Váš stůl domu nebo do kanceláře :-) Je proveden v decentním, modrobílém provedení a obsahuje černobílé fotografie buldočků. Věříme, že Vám aspoň jeden z nich udělá radost a že díky zakoupení některého z těchto kalendářů podpoříte sdružení FRBUL, které pomáhá (nejen) buldočkům v nouzi.

Objednávka nástěnného kalendáře zde: francouzsky-buldocek.cz/nastenny/

Objednávky stolního kalendáře zde: francouzsky-buldocek.cz/stolni/

Děkujeme za podporu.

Josef Doležal
OZ FRBUL
www.frbul.com

Obrázek

Kurucová Monča

Nováček

Re: Stolní a nástěnný FRBUL kalendář 2016

Příspěvekpát pro 18, 2015 1:09 pm

Dobrý den,dosud jsem nedostala zadnou odpoved-objednala jsem i zaplatila za 2 nastenne kalendare-kdy budou k dispozici? Toto TICHO se mi nelibi-uz jsem urgovala 3x pres emaily a dosud zadna odpoved,dekuji Kurucova

Milaniafex

Nováček

I like to be naked

Příspěvekned zář 24, 2017 7:15 pm

Hey, hi there! I said goodbye with my honey. I’m sad and alone, now I am looking for a guy for rough sex! I want revenge on my ex!
Contacts are below.

[url=mywebca.ru]I'm all burned[/url]

Zpět na Společné venčení a procházky