Právě je ned led 21, 2018 11:23 am

POZOR NA PODVODNÍKY, množitele, překupníky, inzeráty

Nabídka buldočků v nouzi. Příběhy zachráněných buldočků. Reportáže o podpoře psích útulků Frbul týmem aj.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra Na celém fóru je zakázané vkládat inzerci na nabídku prodeje psů a štěňat, nebo na krytí. Tyto příspěvky budou odstraněné a uživatel zablokován. Přečtěte si pravidla tohoto fóra zde
  • Autor
  • Zpráva

bendovkada

Návštěvník

POZOR NA PODVODNÍKY, množitele, překupníky, inzeráty

Příspěvekúte črc 20, 2010 8:00 pm

Ahoj všem,
dnes mi přišel email od paní Lenky Novákové,která z rodinných důvodů chtěla umístit do dobré rodiny svého pejska a teď zjistila,že ta moc milá paní od Kladna si zdarma vzala jejího pejska a jak se o něj bude starat a teď ho prodává za 2500kč na Bazoši.
Pozor na tuto podvodnici Titulek: POZOR NA PODVODNÍKY

Všichni POZOR kdo se nemůžete více starat o svého pejska,nebo mu hledáte z nějakých příčin nový domov,tak pozor na podvodníky ze Zvoleněvsi u Kladna,oni jako,že schání pejska a jakmile ho od Vás dostanou tak ho obratem prodávají,mi jsme scháněli lepší domov našemu bernardýnovi,aby nebyl v paneláku,tak jsme jim ho darovali,aby se ten pes měl lépe,nechali si ho přivést k jednotě ve Zvoleněvsi,není tomu ještě ani 14.dní a náš pes je v nabídce č.inzerátu.4339713,a ještě mu 2.měsíce ubrali na věku,podívejte se na nabízejícího " vodame "nabízí tam plno psů.Vašeho miláčka si vezmou jenom na kšeft nic víc,mají příjemné vystupování no prostě to umí a berou od lidí psi zdarma a čistokrevné nejlépe je to pani Veselá možná si už říká jinak a nám volala z čísla 774836612,inzerují i na bazoši,díky za pozornost
[pdfview]C:\Documents and Settings\Administrator\Dokumenty\Obrázky\Pečky Cynthia a Danik\cynthia.jpg[/pdfview]

katkon26

Stálý člen

Re: Pozor na podvodnici

Příspěvekčtv črc 22, 2010 1:36 pm

nevim, ale nemohli by si bývalí majitele vzít toho pejska zpátky? a dát ho někomu prozkoumanějšímu? to je přeci hnus tohleto !! nikdy bych Žofku nedala, nevím , co by mě přinutilo k tomu ji dát pryč.. prostě nic... u nás se to všechno děla tak aby to bylo skloubeno...chudáci ....
Katka =Žofie + Boris

sajtarka

Návštěvník

Re: Pozor na podvodnici - prosba

Příspěvekčtv srp 05, 2010 11:00 pm

Nemáte náhodou někdo kontakt na tu paní Lenku , co darovala toho bernardýna někam ke Kladnu?

v psím útulku v BUšhtěhradě je teď nově 10měsíční bernardýn, tk jestli to náhodou není její pes, jestli se ho třeba ty překupnice nezbavily, .....

Obrázek

bendovkada

Návštěvník

Příspěvekpát srp 06, 2010 10:09 am

Paní hned píšu,a vím,že právě 10.měsíců byl jeho věk a nic bych za to nedala,že je to on :(
Chudáček malej-ten je tak hubenej-to snad není ani možný-nemám slova na ty lidi co dokážou pejska dostat do takového stavu! Hajzlové! :twisted:
[pdfview]C:\Documents and Settings\Administrator\Dokumenty\Obrázky\Pečky Cynthia a Danik\cynthia.jpg[/pdfview]

bendovkada

Návštěvník

Příspěveksob srp 07, 2010 9:21 am

Takže paní jsem hned psala a bohužel mi neodepsala-takže je mi to divné,ale může být třeba na dovolené...pokud se ozve určitě dám vědět.

sajtarka

Návštěvník

Příspěvekned srp 08, 2010 1:44 pm

Nedalo mi to, a napsala jsem do útulku, at vědí, jak se věc má a jestli nemají pocit, jestli to není ten samý pes z toho inzerátu na bazosu - a odpověděli mi toto:

bezpochyby je to on - podle slov a důkazů OU, byla podána žaloba, která k
ničemu nepovede jako pokud se týká pí černé z třebusic (to je obdoba paní ze Zvoleněvsi) .prostě máme ho v
útulku a dáváme ho dohromady a dohlédnu na to kam přijde a komu.sychrovská - útulek Bouchalka

Gabsterdam

Návštěvník

Příspěvekned srp 08, 2010 6:27 pm

jen pro upřesnění, paní Černá, z..á překupnice je z Třebusic, avšak střídají 3 různá čísla, na jednom se dovoláte pána, manžela, který se představuje ze Zvoleněvsi. Argument vždy stejný, na pejska nemám čas. Takže je to "famílie" podvodníků a na ně pozor, kdo můžete vyvěste to na fórech a inzerátech, protože když ani žaloba nepomůže, tak alespoň ty "obchody" jim překazíme a tím pádem ty hnusné aktivity přeprodeje pejsků v nouzi. Ať to visí na ifaune, bazosi, atd.

Gabsterdam

Návštěvník

Příspěvekstř srp 11, 2010 1:02 am

Hodila jsem na bazos i ifaunu inzerát, aby lidé nedávali/nedarovali pejsky či nekupovali od Černé, nejsem úplně technicky zručná, tak nevím, jak je tam dohledatelný, ale když to na svou kůži vím, tak jsem nemohla nechat celou věc bez reakce

Marika a Timmy

Site Admin

Varování

Příspěvekstř srp 18, 2010 1:21 pm

Přesunuto

-----------------------------------------------------------------------------------
od evisek68 » úte črc 06, 2010 7:12 pm

Zkopírováno z i-fauny

Chceme všechny útulky, chovatelské stanice i lidi, kteří nabízejí na internetu či v novinách psy, varovat !!! Pardubický bezdomovec Tomáš Budík byl propuštěn z vězení a opět pokračuje v tom, čím je všeobecně znám. Vybírá si psy velkých a drahých plemen - útulkové psy, psy, které někdo daruje z různých osobních důvodů – prostě psy, které může pořídit zdarma. Po té se je snaží prodat dál. Pokud se mu to ovšem nepodaří , týrá je a většina z nich v tom lepším případě končí v pardubickém útulku v dosti zuboženém stavu (pejsci jsou vyhublí, apatičtí, vystrašení nebo naopak agresivní). Nikdo si ani snad nechce představit, co s nimi vše tento „člověk“ dělá. Tomáš Budík (cca 40 let, tmavší pleť, krátké vlasy, na čele prořídlé, menší nos) má velmi dobré znalosti o psech všemožných plemen, proto dokáže obalamutit důvěřivé lidi. Navykládá jim báchorky o tom, jak se pejsek u něho bude mít skvěle, ale realita je bohužel jiná. Vzdálenost pro něho není překážkou. Pro psa si je schopen dojet kamkoli. Moc prosíme !!! Prověřte si pořádně každého zájemce o vašeho psa, minimálně požadujte předložení občanského průkazu. Pokud ho někde s nějakým psem uvidíte, volejte okamžitě městskou policii (156). Prosím, rozesílejte tuto zprávu dál, předejdeme tím zbytečnému utrpení pejsků, kteří se mu do stanou do spárů.
Marika + Timmy a R2 (Artur)

sajtarka

Návštěvník

Re: Různá varování na podvodníky, množitele, překupníky

Příspěvekstř srp 18, 2010 4:58 pm

http://www.cz-pes.cz/diskuse/2_10688_0.html

zde diskuze k dalším množitelům Mudrová Ilona, Milan Bubla - množitelé POZOR!!!

radka

Stálý člen

inzeráty

Příspěvekstř lis 03, 2010 11:57 am

Přesunuto

inzeráty
od Martina » 01 lis 2010, 17:50

http://inzerce.zacatek.cz/prodam/zvire/ ... cek-fenka/
Chudinka jedna, prý 2 x po štěňatech!!! To by asi nevypadala takto zbídačeně :twisted: :evil:

http://www.psi-inzerce.cz/francouzsky-b ... 65080.html

http://www.inzerce-psu.com/francouzsky- ... /darovani/
FRBUL JE NEJLEPŠÍ A BULDOČEK JE BŮH

Můj pes se jmenuje Schaquille

Marika a Timmy

Site Admin

NEPODPORUJTE MAŠINY CO VÝRABÍ ŠTĚNATA

Příspěvekpon led 31, 2011 3:51 pm

Přesunuto

od evisek68 » 30 led 2011, 20:44

Pokud bude poptávka, tak bude i nabídka. Vím, že někomu je jedno zda má pejsek pp nebo ne. Ale je to vše o lidech, mám a měla jsem psy jak s pp, tak bez. Znám takzvané množitele, u kterých jsou pejsci jako ve vatičce a taky rádoby chovatele psů s pp, kteří žijí v dost hrozných podmínkách. Ale tohle se tady i jinde už řešilo, řeší a řešit bude. Na Facebooku jsem nedávno diskutovala s jednou slečnou, která má fenku buldočka bez pp a chce po ní štěňátka. Nebyla přístupná žádným argumentům, prý je její fenka milá, hodná a zdravá a bude mít štěňata, jedno si chce nechat a že se to prý musí, jednou nechat štěňátka. A to že by se její štěňátka dostala do špatných rukou a podmínek, tak to kategoricky vyloučila
Dnes mě tam docela nadzvednul tento příspěvek: Tomáš Helešic Zdravím všechny buldočkáře:-)) Hledám pro svého pejska nějakou pěknou fenečku, je rok a půl starý, bohužel bez papírů. Doník má úžasnou povahu a ke štěstí už mu chybí jen to poslední... fenečka ... Jsme z Ostravy, není problém za náma přijet. My taky můžeme někam dorazit, ale Doníkovi je v autě stašně zle, takže delší cesta je pro něj utrpení. Ale na to nemám už sílu argumetovat.
--------------------------------------------------------------------------------
od JarkaVil » 30 led 2011, 14:33

Sabino, po pravdě nevěřím,že v 8 týdnech nepozná chovatel slepé štěně....naráželo při batolení do dveří a to,že je slepé jsem poznala během návštěvy....ano a bylo koupeno i s kupní smlouvou.Nebyl tedy problém.Ale mě to udivilo.Jinak s tebou naprosto souhlasím a i já věřím,že drtivá většina CHS je v pořádku.Mám známou , má CHS a chtěla bych být v její péči .Ona chovu podřizuje vše.Najdou se právě i výjimky a pak se vedou debaty....jestli PP....jestli se fenka stačí zregenerovat tak aby mohla být znouva připuštěna..a tak podobně.Ale tohle je prostě forum a tak se debatuje...je to spíše předávání zkušeností a taky se dozvíme někdy zásadní informace.I ty,že se někdo zklamal.
--------------------------------------------------------------------------------
od Sabina » 30 led 2011, 14:02

To opravdu nevím,jak je to možné,nebyla jsem u toho.Zajisté jsou chovatelé a "chovatelé".Své pověsti a cti dbalý chovatel by to neudělal.Je docela možné,že ale ten dotyčný "chovatel " o té vadě vůbec nevěděl-tím ho neomlouvám! Ale jsou tací,že štěňata odchovávají tak,že je nakrmí,odčerví ,naočkují a jejich chování nevěnují pozornost.Může to být i nezkušenost chovatele,prostě jej nenapadne,že to ,co je na štěněti odlišné,je vlastně vada!Já sama jsem se před léty setkala s tím,že letitá chovatelka,která měla dlouholeté zkušenosti s chovem,netušila,že "lupy",kterými byla štěňata posypána,jsou příznakem silného zamoření dravčíkem.I to se stává.Jestliže prodám štěňátko,u kterého jsem si nevšimla vady - i to se může stát, a do šesti týdnů od prodeje je vada objevena novým majitelem,MUSÍM se zachovat slušně,protože jde o moji chovatelskou pověst,která dnes v době internetu a vůbec rychlých komunikačních možností přijde na přetřes hodně rychle.
A ještě něco: vždy je třeba vzít do úvahy informace o případné vadě od obou stran - chovatele a kupujícícho.Já sama štěně bez kupní smlouvy prostě nepředám,v ní musí být jasně potvrzeno,že obě strany ví, co jsou jejich práva i povinnosti.Mnohdy ale se stává,že i kupující je z nedostatku vědomostí a naivního nadšení z roztomilého mrněte ke své škodě na vině.Ozve-li se mi zájemce o štěně,vybízím jej k návštěvě,protože i já potřebuji vědět,co je zač a nehodlám dát štěně bůhví komu.Vždycky je to o správné komunikaci.
Ano,jsem ráda,že štěně prodám,ale chci ho prodat DOBŘE - teď nemluvím o penězích.Je mi jedno,že nebude majitel s ním chodit po výstavách( i když by to byla hezká reklama mojí CHS),chci,aby se zvíře mělo jako rodinný pes co nejlíp - tak,jako si vždy žili moji psi.
od JarkaVil » 30 led 2011, 11:58

Sabino, neukvapujeme se a nikoho nejmenujeme.Jen debatujeme.Vidím,že máš zkušenosti.Jak je tedy možné,že ti CHS prodá slepé štěňátko?Jak jsem psala v předešlém příspěvku.Kdyby mi to někdo řekl...nevěřila bych mu.Jinak chápu skryté vady , to je prostě úplně něco jiného...
od Sabina » 30 led 2011, 11:31

Vážení,ono opravdu je vždy třeba znát více podrobností.Je na zvážení chovatele-majitele feny,aby vzal v úvahu kondici zvířete po předchozím vrhu.A dále,opravdu nepřekročí ustanovení chovatelského řádu,které říká,že fena smí porodit pouze 1 x v KALENDÁŘNÍM roce ! Už to bylo výše psáno:pokud fenku nakryji před koncem roku,kdy rodila,nová štěňátka budou v roce dalším.Dříve před léty bylo v chovatelském řádu ustanovení,že fena smí mít 3 vrhy během dvou let,t.zn.že smí být kryta ve dvou po sobě jdoucích háráních,přičemž po dvou po sobě následujících porodech ,což je případ výše popsaný,musí být jedno hárání vynecháno-nekrýt.Pokud si to spočtete,dostanete se vlastně na totéž.Protože většina fen hárá v cyklu 6-7 měsíců,vychází to.Ale opět
podotýkám,že řádný chovatel vždy zváží,jak na tom fenka je zdravotně a případně tedy krytí vynechá.
Špatné zajisté je,když fena v půli roku porodí,sotva se dá do formy a je znova nakryta.Pokud fena odchov vrhu zvládla bez problémů,je v dobrém výživném stavu,zdravotně v pořádku,nedopustí se chovatel prohřešku,nakryje-li,protože fena porodí v dalším kalendářním roce.A protože to tak vychází,bude mít vlastně až do příštího kalendářního roku pauzu. Takže vás prosím,neukvapujte se v úsudku,protože byste mohli nechtěně poškodit něčí pověst.
od pepa a ivana » 29 led 2011, 21:51

Já nevím koho zde pomlouváme a osočujeme. Ten chovatel se nemůže bránit. Když si přečtete chovatelský řád, tak se v něm píše, že fenka může mít štěňata 1x v kalendářním roce. Což je zde dodrženo. A pokud fenka bude mít štěňata teď v lednu, tak potom musí mít roční pauzu mezi vrhy. Další vrh může mít až v roce 2012.
Je rozdíl mezi vrhy u fen dobře živených, opečovávaných a u fen, které jsou v kůlnách ve studených kotcích a jsou kryté každé hárání. O takové fenky pak nikdo nepečuje a o štěňata také ne. Pokud je ale fenka zdravá, dobře živená a má pro své mateřství dobré podmínky, tak myslím, že v tomto případě o nic nejde.
Měla jsem fenku boxera. Měla štěňata 2x. Mezi vrhy bylo pouhých 10 měsíců. Štěňátka vyrůstala v bytě byla opečovávaná a dobře socializovaná. Moje fenka již další vrhy neměla. Jsem také mašina která vyrábí štěňata?
od Ki+M a Hercules » 21 led 2011, 20:03

No co k tomu mam dodat...ze papier vela znese... Ano ved aj ine veci sa daju obist sikovne a obchadzaju sa, akurat je blbe ze fenka po dvoch porodoch za rok nemoze byt fakt nazvana inak ako masina na steniatka. lutujem tie fenky, ze si nevedia povedat dost a ja tie stenata mat nebudem.
urcite si je treba dobre vybrat koho CHS treba podporit.
od Mafinka01 » 21 led 2011, 17:08

Njn, nikdo neselhal. Nabouchat fenu jak co nejvíckrát je to možné. Tato CHS vyloženě NECHCE vydělávat na štěňatech.....evidentně
-------------------------------------------------------------------------------
od dolezalka.i » 21 led 2011, 15:43

dobrý den,
taky se přidám k tomuto tématu. Ano, fena může být kryta a bude ji vystaven krycí list i v listopadu, jelikož se počítá, že fena porodí již v novém roce a to splní podmínku porodu štěňat 1 do roka. Nikdo neselhal, doporučuji si pročíst podmínky krytí , kdy fenu s PP je možné krýt 1 do roka ....
od Bolek » 21 led 2011, 14:01

Děkuji za odpovědi.Nejhorší je na tom jak mohou být vystavené krycí listy???Když fena porodí v červenci jak je možné, že je kryta v listopadu??? a je to oficialní chov a legalní prodej ,psi budou s pp,v inzerátu je,že psi jsou papírové otec ma titul šampion matka titul.Ano jsou to kvalitní spojení psů. štěně které jsem si pořídil bylo dažší kvůli kvalitě rodičů. A proto se divím, že tohle vše prochazí těmto chovatelům. Nevím kdo selhal jestli FCI nebo Klub?? kdo vystavuje papíry na psi?.
Je to otřes celou dobu jsem byl přesvědčen,že tyto chovy jsou hlídany aspon papirově,že se nesmí vydávat papiry na pesjky které se takto narodí.Prosím Vás lidičky pokud chcete pejska pěkného nedívejte se jen na papíry a tituli jeho rodičů.Můžete být zklamaní jako Já že jsem přispěl penězma na takový hnus!!!!!
od JarkaVil » 19 led 2011, 10:36

Hezký den, je hrozné,pokud uznané chovné stanice mohou opravdu produkovat štěňata jako množitelé.Pokud neplatí omezení,že fenka s PP může být nakrytá např.pouze jednou za dva roky,nebo že v případě prodeje prokázaného nestandartního šťeňátka bude stanice nějak sankcionována,asi se nic nezmění.Mám osobní zkušenosti,že se dá s PP prodat jakékoliv štěně ....synovec si pořídil prvního pejska,šarpeje.Jeli si pro něj přes celou republiku,stál nemalé peníze a měl PP.Chtěli mít jistotu jako vy.Doma zjistili již první den,že pejsek je slepý.Chovatelé jej s klidným srdcem prodali...to já jsem se setkala s přístupem opačným.Od chovatelů jsem si vzala frbulka,který je sice hluchý ale na to jsem byla upozorněna a byl darován.Nikoliv prodán.Záměrně píšu chovatelé,protože nemají pejsky s PP ale dvě fenečky jsou nakrývané nejdříve po dvou letech od posledního vrhu.A podmínky chovu? Pejsci jsou doma a také doma dožívají.A to je důležité.Samozřejmě věřím,že většina registrovaných chovných stanic je v pořádku a tohle jsou jen výjimky...ale zrovna tahle stanice těm poctivým kazí pověst.
od Melda s Hannym » 19 led 2011, 09:38

Dobrý den,
bohužel se toto děje jak mezi chovali psů s PP, tak i u psů bez PP.
Jak píšete, je potřeba si vybírat. My jsme též vybírali z menších chovů, z rodinných, aby štěňata byla socializována a byla vymazlená, což se nám podařilo, ale setkali jsme se i s hrozným přístupem od chovatelů, kteří se prezentují jako ti nejlepší v ČR
S čím jste se setkal vy, mi přijde, že není zájmový chov s láskou, ale chov jako výdělečná činnost, a to je strašné! Je mi líto těch feneček, které jsou jako stroj na štěňata a tím pádem zdroj peněz

Zrovna dneska ráno jsme s přítelem konstatovali, že naši psi mají všechno, o čem se jim může jenom zdát Leželi v peřinách a tvářili se, jako že neví o čem to tady mluvíme ale to asi znáte sám z domova
od Bolek » 19 led 2011, 09:23

Dobrý den všem koupil jsem si FB je to náš miláček 6 měsícu mu bude.Náš pejsek je papírový po krásných rodičích vždy jsem si přál FB s pěknou postavou proto jsem zvolil papírového pejska i za dražsí cenu. Bouhužel jsem byl zklamán z chovu když jsem zjistil na internetu,že fena od které máme štěně je zas březí a štěnata se mohou rezervovat.neuběhlo ani 6 měsíců od narození štěnat a chovatelé opět fenu připustili. Přijde mi to smutné když chovatelé kvůli penězům zacházejí až takhle na ůkor svého pejska samozřejmně chápu že chovatel musí na něčem vydělat aby mohl chov dále financovat ale tímhle je to nevhodné. četl jsem spousta názoru na nepapírové psi,že chovatelé jsou množitele atd..... ale bouhužel mám špatnou zkušenost i s profesionálním chovem papírových psů. A už bych si nikdy nepořídíl štěnata od takových chovatelů co mají takový přístup.Další štěne bych si pořídíl pouze z malého chovu kde lidí chovájí sve psi hlavně z lásky.

Ollie

Kolemjdoucí

Re: POZOR NA PODVODNÍKY, množitele, překupníky, inzeráty

Příspěvekpát dub 01, 2011 12:14 pm

Dobrý den, omlouvám se, že obtěžuji, ale sháním lidi, kteří měli psa od množitelky z Kladna-většinou vystupuje jako paní Černá , či lidi , kteří ji v neprozřetelnosti psa darovali. Používá emaily FRENCIII@seznam.cz, PRYMALEX@SEZNAM.CZ, HAPPYTIME@SEZNAM.CZ, 776318821, HAPPYBEL@SEZNAM.CZ a mnoho dalších. Sháníme důkazy o její činnosti. Budeme rádi za každé informace. Můj email je olina.r@centrum.cz. Děkuji a omlouvám se, jestli nějak obtěžuji. Olga

Olga

Moderátor

Příspěvekpát dub 01, 2011 1:40 pm

můžu to hodit na Facebook? Tam se přemele lidí!
Olga a Amálka

Ollie

Kolemjdoucí

Příspěvekpát dub 01, 2011 4:36 pm

určitě můžete, budu moc vděčná. Děkuji

radka

Stálý člen

Příspěvekpát dub 01, 2011 5:08 pm

TAKY DÁVÁM NA FB a poprosím o sdílení :wink:

tak hned se mi ozvala holčina co od ní brali týrané koně!!! prý vám napíše....
dám to ještě na Miju
FRBUL JE NEJLEPŠÍ A BULDOČEK JE BŮH

Můj pes se jmenuje Schaquille

Alenasemanovice

Kolemjdoucí

Re: FRBUL ÚČET "BULDOČEK V NOUZI"

Příspěvekúte úno 14, 2012 2:54 pm

Vazeni a mili pratele, jmenuji se Alena a delsi dobu navstevuji vase stranky, hlavne proto,ze zde ziskavam plno rad od zkusenych chovatelu. Pred 8 mesici jsem si vzala fenecku, ktera jiz majiteli prekazela, byla v moc zoufalem stavu, ja mela okamzite podezreni,ze jde o mnozitele a jelikoz bydli blizko pusobiste "Nadeje pro ctyri packy", nahlasila jsem to devcatum a ti se jeli podivat k tomuto cloveku. Jde skutecne o mnozitele, a sleduji ho. U moji frbulky jsme lecili krvavy prujem,byla temer hola,bez srsti, zanet v ocich a o psychice vam ani neni treba nic psat. Ted je z ni uplne jina cubinka,je uzasna a miloucka, jen se stale jeste trochu boji muzskych rukou. Jeste nas ceka operace,ktera od nic byla zrejme spatne provedena a trapi ji krvave vytoky. Ja jsem nasla na Bazosi, ze ten zmetek mnozi stale,nabizi anglicke buldoky a francouzke buldocky. Mnozirnu ma ve sklepe a podle stavu v jakem byla moje fenka,je to prostredi nevyhovujici ,asi klece. Budete-li mit zajem, napiste mi to emaile a ja vam poslu jmeno a adresu a ostatni udaje o tomto mnoziteli. Jsem moc rada, ze jsem navstevnici Frbulu a budu vam z duchodu posilat pravidelne alespon malou castku na pomoc frbulikum. Dekuji,ze pomahate a zdravim Alena a Besinka. :)

Marika a Timmy

Site Admin

Příspěvekúte úno 14, 2012 3:58 pm

Alčo,

já vás s článkem přesunula semka, tamto vlákno slouží pro účet.

Snad nevadí a určitě pošlete občas zajímavé informace.

Hodně radosti s buldinkou a mějte pěkný den

Alenasemanovice

Kolemjdoucí

Příspěvekstř úno 15, 2012 2:39 am

Ja se moc omlouvam, ze jsem svuj prispevek nespravne zaradila a dekuji za opravu. Alena a Besinka

Ki+M a Hercules

Stálý člen

Příspěvekstř úno 15, 2012 3:25 am

Pani Alenka, dakujeme za zachranenu fenecku,nech sa dobre dari:)
Poslite kludne kontaktne udaje toho mnozitela niekomu z moderatorov fora,pripadne mozete aj mne.Kludne uvedte aj emailove adresy,ktore ten dotycny pouziva v inzeratoch.Pre nas su tieto informacie uzitocne:)
Ki+ M + Hercules+ Asta= Velká láska!

belova.jana

Kolemjdoucí

Příspěvekned úno 19, 2012 11:27 pm

Dobrý den, včera jsem zažila překvapení, když jsem reagovala na inzerát nabízející buldočka nebo buldočku zcela zdarma. Inzerát byl bez fotografie. Přišel mi mail, pán se nejprve ujišťoval, zda bych byla vhodnou majitelkou a pak mi oznámil, že chce 300 dolarů za přepravu psa. Na to jsem mu odpověděla, že nehodlám platit takovou sumu za psa, který má být zadarmo a kterého jsem ani neviděla. Jeho reakce byla, že přece za psa nechce nic, jen za dopravu. Tak nějak nevím, co tím inzerátem vlastně myslel :|

Babetta

Stálý člen

Příspěvekpon úno 20, 2012 12:09 am

Jo to by mohla být za 300 dolarů i čivava. Rychle pryč!
Potíž je v tom, že psi se vždy chovají jako psi, avšak lidé se vždy nechovají jako lidé.

Olga

Moderátor

Příspěvekpon úno 20, 2012 12:17 am

a on bol z Ameriky? :D :D
Olga a Amálka

belova.jana

Kolemjdoucí

Příspěvekúte úno 21, 2012 9:45 pm

Jestli z Ameriky netuším, ale urputně mně pán přesvědčoval, že budu mít psa zcela zdarma. Rovněž tak to stálo i v nabídce, že se jedná o pejska nebo fenku zcela zdarma. Hnul mi žlučí :evil:

Olga

Moderátor

Příspěvekstř úno 22, 2012 10:16 am

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/259762-pres-200-pasovanych-stenat-odhalila-italska-policie-pri-operaci-bulldog.html

Italská policie v úterý zveřejnila záběry 200 štěňat, která byla odhalena jako pašovaný kontraband blízko trojmezí Itálie, Rakouska a Slovinska. Vezl je kamión z Maďarska.
Přesně šlo podle agentury Reuters o 209 mláďat zavřených v klecích, z nichž některá byla teprve čtyři týdny stará. Staří ani jednoho z nich pak nepřesáhlo jeden rok.

Italská policie tak v pondělí uzavřela úspěšně zátah v rámci operace nazvané Bulldog. Cena zadržených štěňat rozličných plemen byla odhadnuta na 230 tisíc euro (přes čtyři milióny korun).

Při zátahu byli zadrženi a předvedeni k výslechu dva italští občané, kteří budou stíháni za porušení italských i evropských norem, které upravují přepravu zvířecích mláďat. Není to první úlovek italské policie tohoto druhu, protože při podobném zátahu objevila minulý týden náklad 272 štěňaty.
Olga a Amálka

Marika a Timmy

Site Admin

Příspěvekstř úno 22, 2012 1:46 pm

Take jsem cetla, je to hrozne

Babetta

Stálý člen

Příspěvekstř úno 22, 2012 4:34 pm

Prcci malí.. :?
Potíž je v tom, že psi se vždy chovají jako psi, avšak lidé se vždy nechovají jako lidé.

muficek

Návštěvník

prosim o zvyseni pozornosti

Příspěvekčtv bře 08, 2012 1:28 am

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater
podivejte na toto upozorneni.
Tento clovek si bere psy a pokud je neproda dal tyra je v lepsim pripade skonci v utulku z ubozene. Davejte na nej pozor. Neni problem si prej pro psa dojed kamkoliv.
Tak abyste vedeli i tady.

Nikolka

Stálý člen

Re: prosim o zvyseni pozornosti

Příspěveksob bře 10, 2012 8:25 pm

To je Budík, tak se jmenuje a bydlí v Pardubicích po sklepech, protože ho rodiče vyhodily. Ano zneužívá psy a týrá je. Všichni to v Pardubicích vědí, i policie a nikdo s tím nic nedělá. Od tohoto pána jsem měla Montíka, brazilskou filu, policie mu ji odebrala a známej mi volal že je v útulku jestli ho nechci, že je zlej a nesnáší chlapy. No a já jela. Byl ustrašený, zlý ale věděla jsem že ho tam nenechám. Ztrávili jsme spolu mnoho krásných let, chlapy nesnášel to jsem ho neodnaučila a před půl rokem orchnul na zadní a musela jsem ho dát utratit. Spal se mnou v posteli a hrozně rád se mazlil, nikdy na něj nezapomenu. Ale toho hajzla co mu ubližoval bych pověsila za koule do průvanu. Měl sedřené nohy u kotníků jak ho za zadní přivazoval k topení a zbytek nebudu psát. Byl to můj miláček a navždy ho mám ve svém srdci. Už je za duhovým mostem a je mu dobře, nikdo mu neubližuje a kouká na nás. Montí díky za ty roky co jsi byl po mém boku.

Babetta

Stálý člen

Re: prosim o zvyseni pozornosti

Příspěveksob bře 10, 2012 10:33 pm

Nikol, je zvláštní, že tyhle vzpomínky nikdy nevymizí úplně. Vždy budeme vzpomínat na tvora co nám byl oddaný celým srdcem. Žádný tvor na světě toto neumí.
Člověku, který ubližuje se to jednou vrátí, tomu věřím.
Další

Zpět na Buldoček v nouzi