Právě je sob dub 21, 2018 11:51 pm

Buldoček z aukra - již umístěn ! ! !

Zachránění buldočci, kteří jsou již ve svých domovech.

Moderátor: Moderátoři

• Autor
  • Zpráva

Miska

Stálý člen

Buldoček z aukra - již umístěn ! ! !

Příspěvekpon bře 14, 2011 12:24 am

doufám že jsem to tady prohlídla pořádně a tady ten bobek tu není..at to sem nedavam dvakrat..

http://aukro.cz/francouzsky-buldocek-i1503889428.html

..tak snad se ho nekdo ujme..je krasnej

Daruji francouzského buldočka ( do dobrých rukou ) s PP ( pejsek, 6 let )je očkovaný, odčervený, vykastrovaný, zdravotně v pořádku. Pejskovi dáme s sebou pelíšek, misky, psí granule. Je hodný, vhodný k rodinnému domku se zahrádkou, má rád společnost. Je to rodinný miláček, ale vyskytla se alergie u dítěte.

Babetta

Stálý člen

Re: buldoček z aukra

Příspěvekpon bře 14, 2011 11:22 am

Tihle žíhaní pesani jsou krásní. Nejsem si jistá, jestli bych se kvůli alergii dokázala zbavit takového zvířete. Musí to být moc těžké. :|
Potíž je v tom, že psi se vždy chovají jako psi, avšak lidé se vždy nechovají jako lidé.

Miska

Stálý člen

Příspěvekpon bře 14, 2011 11:41 pm

vypada fakt moc hezky, tak snad se nekdo najde, ja jsem se snazila po znamych, ale nikdo ted nemuze kvuli plnymu stavu:) a ja ted taky ne, neni to tak dlouho co jsme privezli pepinku a teprve se tak nejak poradne otrkala a zvykla si na to, ze nejsou vsichni lidi jen zli, takze ted taky nemuzu...

Eva+Ebonek

Stálý člen

Příspěvekúte bře 15, 2011 12:04 am

My jsme měli psa(chlupatého křížence) dva roky, když dceři diagnostikovali alergii na roztoče..psí srst.. trěla alergickou rýmou a měla kožní problémy. Lěkařka doporučila zrušit koberce, peřiny..atd, ale byla rozumná -"přeci nebudete dávat psa pryč". Ani bych naší Belinku pryč nedala. Alergie se nezhoršovala a ted v dospělosti ji má v klidovém stavu.
Proto si myslím, že plno rodičů to řeší krapet hystericky a rychle dávají psy pryč. Proč asi lépe dopadají s alergií vesnické děti?? Četla jsem průzkum - vesnické děti jsou o mnoho méně alergičtí než městské.

Miska

Stálý člen

Příspěvekúte bře 15, 2011 12:34 am

je to o lidech..ja deti jeste nemam, ale vim jak miluju ty dva svoje chrochtacky a urcite bych se az do padnuto snazila najit jakekoli jine reseni a az pak bych pripadne pristoupila k tomu dat je pryc..a tim pryc myslim k rodicum, ale i to bych orvala :)

Olga

Moderátor

Příspěvekúte bře 15, 2011 9:40 am

Já jsem taky Maxíka nedala, když u dcery diagnostikovali alergii na psí chlupy (mimo jiné).
Nakonec to vůbec nebylo tak hrozné - chce to vyzkusit. Já si někdy myslím, jestli to v mnoha případech není výmluva.
Olga a Amálka

Limaho

Stálý člen

Příspěvekúte bře 15, 2011 10:51 am

Dnes je možné zjistit,na co je člověk alergický a udělá se tzv.autovakcína -je to super a lidé nemusejí dávat pejsky pryč.Chce to jen trpělivost a čas.

Miska

Stálý člen

Příspěvekúte bře 15, 2011 12:34 pm

a taky chut..a ne pri prvnim problemu soupnout pejska pryc..

Babetta

Stálý člen

Příspěvekúte bře 15, 2011 2:42 pm

Vyrostla jsem na dědině, alergik jsem na kde co, ale na zvířecí srst nee. Trochu jsem vyčistila organismus, snažím se vyhýbat "Éčkům" pokud to teda lze a alergie ustoupila do pozadí. Myslím, že vždy se pro to dá něco dělat a taky razím heslo - co tě nezabije, to tě posílí...čím víc člověk dbá na čistotu hlavně u dětí, tím jsou děcka náchylnější. Když se podívám na děti ze "sociálně slabších rodin" ty jsou kupodivu zdravé.
Potíž je v tom, že psi se vždy chovají jako psi, avšak lidé se vždy nechovají jako lidé.

Besinka

Stálý člen

Příspěvekúte bře 15, 2011 4:33 pm

Tak já bych tak řekla, že dítě žilo se psem a navštívili doktora , udělalay se kožní testy a doktor vyděsil rodiče a pryč se psem. Jo a jěště doma dělají holobyt, ale nová alergologie je už někde jinde!!!Přesně jak píšete nové léky a atd...Moje dítě má taky alergii na psy , teda skoro na vše a s dobrým doktorem zvládáme, ikdyž začátky byly o nervy.

Hana Vylegalová

Stálý člen

Příspěvekstř bře 16, 2011 4:58 pm

Toho Opavského fešáka mám co by kamenem dohodil, ale pan majitel má stále nějaké výmluvy, nechce, abych se na něj přijela podívat, už jsem s ním mluvila několikrát, pokaždé jsem mu volala, že jsem v Opavě, ale on že prý je mimo, ale že žádné dívání, ale hned dovést pejska domů. asi má strach, aby se mu náhodou nevrátil. jeho manželka je prý na mateřské, ale ta je taky nedostižitelná. Dnes večer mám opravu v Opavě, tak mu zase zavolám. Jsem zvědavá, na co se vymluví.

Noemi

Stálý člen

Příspěvekstř bře 16, 2011 9:47 pm

Hano, nezlobte se, ale před určitou dobou - asi před měsícem jste psala, že máte zamluvené 2 buldočky od Olomouce....nabízely jsme Vám nezávisle na sobě s Katkou odvoz, ale vzkazy jste si přečetla a tím to pro Vás haslo - neobtěžovala jste se ani odpovědět....teď opět žádáte dovoz...o pejska z Opavy nestojíte - že prý se na něj nemůžete podívat...jaký je rozdíl v tom, že Vám někdo doveze pejska z Prahy? - s tím se předem seznámíte jak?
Mimochodem - před tím jste psala, že jste od Opavy a pracujete v Ostravě, teď je to zase naopak - ale to je jedno...pokud mi jde o psa - sednu na vlak a jedu...o tom to je - jely jsme se segrou až někam za Lovosice - psala jsem to tady už vícekrát...dá se to zvládnout úplně v pohodě....spojení do Prahy je v tomto ohledu úplný luxus.
Jana, Nela (frbul), Bax (skorostafbul)
Papáme: J. - všechno možné ;-); N. - syrové masko se zeleninkou; B.- granule záměrně po pytli střídáme ;-)

radka

Stálý člen

Příspěvekstř bře 16, 2011 10:32 pm

no popravdě..já už se v tom nějak ztrácím,už ani nevím kterého vlastně chcete
FRBUL JE NEJLEPŠÍ A BULDOČEK JE BŮH

Můj pes se jmenuje Schaquille

Hana Vylegalová

Stálý člen

Příspěvekčtv bře 17, 2011 8:55 am

Ano, nabízely jste mi odvoz, že se mi ozvete a nikdo se neozval. Já nemám telefon ani na jednu z Vás a tady se taky každý den nedostanu. Co se týče toho, že se neseznámím s pražským buldočkem, je to mladý pejsek, přizpůsobivý a majitel je ochotný o pejskovi mi něco říct. Pán z Opavy chtěl adresu, že psa doveze a nechá až bude mít čas někde večer. Myslíte, že by bylo vhodné ráno vylézt ven a mít pejska chudáka strčeného za plotem, když pan majitel nechce udat ani své iniciály? Odsuzujete mě, aniž by jste věděla, co jsem za člověka. Buldočky nebyly z Olomouce, ale z Litovle, stála jsem jak trubka před dveřma a když jsem na paní hrkla, tak mi je nechtěla dát. Byla to moje chyba, ale nevydržela jsem to. Před dvěma lety jsem si dovezla z množírny BX dogu, vážila ani né 30kg, ženská, která mi jí dala mi povyprávěla dojemnou hystorku, jak jí Růženu přivezli ochranáři, ale pak jsem se dozvěděla, že jí tak zbídačila ona. Štěňata na ní dělala 2xročně, jaro podzim, protože z ní žila. A teď mi napíšete tady tohle.Až Vy si budete brát staré a nemocné pejsky na dožití v klidu, budete je po roce, či po dvou chovat na zahradě,potom si povíme, jaké to je brát si ty stařečky a vidět je všechny umírat.Neozvala jsem se nějakou dobu, ano, ale to proto, že jsem v úterý pochovala 12 letého yorkšírka, který potřeboval poslední měsíc veškerou péči a starost a taky peníze. Po mrtvici ochrnul jen ležel a díval se a určitě by mu nepomohlo, kdybych si domů dovedla dalšího pejska.
Prosíla jsem o pomoc, tak nic, já si pomůžu. Omlouvám se všem, koho to obtěžovalo.

Renáta

Stálý člen

Příspěvekčtv bře 17, 2011 10:15 am

Hani, četla jsem od Vás zprávu. Zkuste se domluvit s Radkou, odvoz Vám nabízela přes holky z Miji.Držím palce, ať vše dobře dopadne.

Noemi

Stálý člen

Příspěvekčtv bře 17, 2011 1:28 pm

Hana Vylegalová píše:Ano, nabízely jste mi odvoz, že se mi ozvete a nikdo se neozval. Já nemám telefon ani na jednu z Vás a tady se taky každý den nedostanu.

Hanko, tohle je Váš vzkaz z mých zpráv Zítra během dne vám cinknu a domluvíme se. Hanka
Telefonní číslo na mne jste měla - jen, abych to uvedla na rovinu. Ano, buldočky byly z Litovle - psala jsem Vám, že jsem tam strávila víkend, takže cesta není problém...čekala jsem na Vaše zavolání asi týden, kontakt na mne jste měla, já na Vás ne.
Papáme: J. - všechno možné ;-); N. - syrové masko se zeleninkou; B.- granule záměrně po pytli střídáme ;-)

Gábina+Žolda

Stálý člen

Příspěvekčtv bře 17, 2011 2:04 pm

Musím souhlasit s Noemi. Už ani nevím, o kterého buldočka se zrovna zajímáte. Nebo o všechny najednou?.. Není tady snad jediný pes z poslední doby, u kterého byste nepsala, že ho berete.. Vaše neúměrně podrážděná reakce na příspěvek Noemi a taky obsah toho vašeho příspěvku :roll: .. no, musím říct, že důvěru to ve mně moc nevzbudilo.
To ani nemluvím o tom, že absolutně nechápu, proč prosíte o odvoz psa z Prahy, když z Ostravy vám jede vlak snad každou hodinu. Nechci nikomu křivdit, ale dovedu si představit i mnohem neřešitelnější situace. Zamyslete se nad tím, jak to tady na nás působí :wink:

Hana Vylegalová

Stálý člen

Příspěvekčtv bře 17, 2011 4:02 pm

Pro holky z Litovle jsem si byla, bývalá paní majitelka má obchod, tam jsme se sešly-vše je ověřitelné. A ano, chtěla bych je asi všechny, i když to nejde. A pokud vidíte problém v tom, že už chci konečně pejska, kterého nebudu první rok dostávat z podvýživy a druhý rok mu budu nechávat odstraňovat nádory, bude plný hadiček a umírat před očima, tak se teda omlouvám. Noemi Vy jste si domů takového pejska už přinesla? Nebo kromě psa s rakovinou jste si vzala "tělesně postiženou" želvu, která bez plováku nemůže plavat? posledních 14 dnů jsem měla neplacené volno, aby starý a ochrnutý yorkšírek neumíral "ve sračkách".

S převozem mi pomůže paní Natálie, bude možnost, aby se podívala, kde pejsek bude a uvidí i želvu se dvěma nohama, kterou mi někdo v kýblu postavil za plot, taky uvidí misky s kočičím jídlem po zahradě, to aby někdo tady neměl špatný pocit.
Ale nechme toho, už si tady nebudu o žádného pejska psát, nebudu chtít po nikom pomoc s převozem.
Mějte se moc hezky.

radka

Stálý člen

Příspěvekčtv bře 17, 2011 4:09 pm

Hanko, holky to myslí dobře...ono se nám už párkrát stalo,že se nám sem nabořili množitelé a možná i překupníci,to víte jsou ostražité.....je to jen kvůli tomu,že jste opravdu tak nějak chtěla každého a pak dlouho nepsala,ale po netu se opravdu špatně pozná kdo je kdo...my už se tady známe a nejradši bysme je udávaly jen známým,což samo nejde.... :wink: jestli jste vše myslela upřímně a opravdu si bulíka vezmete...prosím neurážejte se ,berte to tak,že to myslíme dobře pro bulíky kteří si už něco užili.Rádi se vám pak omluvíme....ale jestli vše klapne a buldík u vás najde domov pak by byla škoda na nás zanevřít,nemyslíte?
FRBUL JE NEJLEPŠÍ A BULDOČEK JE BŮH

Můj pes se jmenuje Schaquille

Hana Vylegalová

Stálý člen

Příspěvekčtv bře 17, 2011 4:24 pm

Nic nebylo napsané ve zlém a ani v urážce. Jelikož jsem obdařená prostorovým výrazem, není to u mě ani možné. Jen mě to moc mrzelo. Navíc kterákoliv z žen zde má možnost se kdykoliv přijít podívat, třeba na procházku, mám kolem dokola samé lesy, nebo se podívat na mojí ZOO. O překupnictví nemůže být ani řeč a o množitelství také ne, protože mi nikdy nevadilo, že byl pejsek kastrovaný. Já bych vlastně ani množit nemohla, protože bych nedokázala dát štěňátka někomu.

Noemi

Stálý člen

Příspěvekpát bře 18, 2011 11:03 am

Hano, jsem ochotná s Vámi zajet kamkoli - mé telefonní číslo znovu dávám i sem - 603 92 80 29... jen by bylo dobré, kdybyste se předem ozvala...Kde vlastně bydlíte - obklopená lesy?
Cestování mezi Opavou a Ostravou mi připadá víc problematické než cesta třeba do Prahy...je super, že to bez auta zvládáte i večer, jak jste psala.

Babetta

Stálý člen

Příspěvekpát bře 18, 2011 11:27 am

Hanko, jestli zde čtete průběžně všechny fora, volný je i jeden frbulek z olomouckého útulku. To by pro vás nemohl být takový problém se k němu dostat, ne? :wink:

Hana Vylegalová

Stálý člen

Příspěvekpát bře 18, 2011 3:07 pm

Babetta píše:Hanko, jestli zde čtete průběžně všechny fora, volný je i jeden frbulek z olomouckého útulku. To by pro vás nemohl být takový problém se k němu dostat, ne? :wink:

určitě ne, ale jak jsem už psala, hned, jak mi paní Natálie poslala smsku, že je volný jsem tam volala a pán mi řekl, že je zamluvený dvěma lidmi. Pokud je to některá z Vás, tak super, chtěla jsem si hned dnes tam pro něj zajet. O víkendu se odtud nikam nedostanu, autobusy tu jezdí jen přes týden. Ale jak jsem řekla, po nikom už nebudu nic chtít, však jsou autopůjčovny. Pokud jste si ho zamluvily některá z Vás, dejte mi prosím vědět, nic víc nepotřebuji. Děkuji.

Gábina+Žolda

Stálý člen

Re: Buldoček z aukra

Příspěvekúte kvě 10, 2011 4:50 pm

A teď je zase na bazos.cz :?
http://zvirata.bazos.cz/inzerat/9328065 ... ldocek.php

Daruji francouzského buldočka ( do dobrých rukou ) s PP ( pejsek, 6 let )je očkovaný, odčervený, vykastrovaný, zdravotně v pořádku. Pejskovi dáme s sebou pelíšek, misky, psí granule. Je hodný, vhodný k rodinnému domku se zahrádkou, má rád společnost. Je to rodinný miláček, ale vyskytla se alergie u dítěte.
tel - 722 965 909
kroupova.h@email.cz

Obrázek

Besinka

Stálý člen

Re: Buldoček z aukra

Příspěvekúte kvě 10, 2011 7:57 pm

Tak jsem volala a pejsek je už v nové rodině .Jen pán nesmazal inzerát.

Zpět na Našli domov