Právě je ned dub 22, 2018 12:05 am

3 fenky - inzerát smazán ! ! !

Sekce pro archivaci smazaných inzerátů a nabídek psů.

Moderátor: Moderátoři

• Autor
  • Zpráva

d.e.n.d.y

Stálý člen

3 fenky - inzerát smazán ! ! !

Příspěvekčtv kvě 05, 2011 2:06 pm

Vím že je u toho napsaný prodej,ale tohle nejde sem nedat :| .Vůbec se mi to nelíbí :evil:

prodám 3 čtyřleté feny po štěňatech. Znojmo 515236134.

http://zvirata.bazos.cz/inzerat/9809643 ... ldocek.php
**Deniska @ Benjamínek**

Gábina+Žolda

Stálý člen

Re: 3 fenky

Příspěvekčtv kvě 05, 2011 2:12 pm

jó, to je náš starý známý Standa. Nejsou to první ani poslední feny od něho :evil:

Prodává i štěňata, pak jednu fenu samotnou, anglický buldoky, kohouty..

JarkaVil

Stálý člen

Příspěvekčtv kvě 05, 2011 2:14 pm

Deniso, tohle je známá firma ze Znojma.Má inzeráty každou chvilku.Je to děs."Standa" -tomu bychom měli napsat,že je pěkná.... :evil: A má tu drzost je ještě prodat po tom,co s nimi udělal.Bohužel,tohle zákony dovolují.Jarka a banda

d.e.n.d.y

Stálý člen

Příspěvekčtv kvě 05, 2011 2:19 pm

Já na něj právě náhodou narazila a teť vidím i ty další inzeráty na štenata!!To je hnus,myslím že mu asi něco pěkného napíšu.. :evil:
**Deniska @ Benjamínek**

JarkaVil

Stálý člen

Příspěvekčtv kvě 05, 2011 2:23 pm

Deniso, já už takhle napsala jedné množitelce,která prodávala úplně vyřízené fenečky ...no aby jsem ji alespoň znepříjemnila den.Mě se trochu ulevilo.Taky jsem ji trochu dostrašila.To je tak všechno co se dá dělat. :roll:

d.e.n.d.y

Stálý člen

Příspěvekčtv kvě 05, 2011 2:25 pm

To je sice fakt,že to vůbec nepomůže,ale co napsat jsem mu napsala,je mi z něj na... :!: :cry:
**Deniska @ Benjamínek**

JarkaVil

Stálý člen

Příspěvekčtv kvě 05, 2011 2:32 pm

Co se dá dělat...Ale někdy je mi z toho nanic.Když vidím ty podmínky, ty řeznické císaře...to nemůžu strávit.

MílaK

Stálý člen

Příspěvekčtv kvě 05, 2011 3:12 pm

My máme od "Standy" Bětku.Taky by mě zajimalo kde vlastně bydlí a jak to tam chodí přece jenom 7,5 let byla u nich.No jo ten "Standa" se nezmění dokud budou lidi štěňata kupovat tak on bude množit. :|

JarkaVil

Stálý člen

Příspěvekčtv kvě 05, 2011 3:22 pm

Mílo, Bětka je od Standy? Někdy je lepší ani nevědět co bylo předtím.Já si byla pro Mopsíka Vašíka osobně a můj muž raději utekl do auta a doufal,že si ho nevezmu.No vzala jsem ho,pochopitelně.A řeknu ti,že inzeráty na vysloužilé pejsky z Ořechova vidím pořád.Co s tím nadělám.

MílaK

Stálý člen

Příspěvekčtv kvě 05, 2011 9:19 pm

pro JarkaVil
já si jenom říkám,že teda určitě nebyla bita, je to prostě taková naše chrochta,dcera nědy říká takový mentoš, ona totiž se nědy zapomene a běží na druhou stranu a pak to zjistí a jak váleček na čtyřech nožičkách peláší zpět,uši nahoře natočené,no je babula naše, ale je chytrá ví ,že zastávky trolejbusu slouží ke zkrácení procházky tak občas jedeme jednu zastávku a Bětka sedí u dveří a kouká náhubek nabok zrovna přes tu stranu,kde nemá oko, jo jsme moc rádi,že ji máme :lol:

JarkaVil

Stálý člen

Příspěvekčtv kvě 05, 2011 9:47 pm

Mílo, no úplně to vidím....oni jsou strašně mazaní.Já mám jednoho hluchého a tak odezírá a přesně ví,co bude .Pozná jakou mám náladu a je to neskutečně hodný pejsek.K němu jsem si pořídila mladou fenku a co ti vymýšlejí...je radost je pozorovat.Někdy si říkáme,že snad promluví.Fenka se domlouvá tím,že umí několik verzí kňučení a dokáže strašně trucovat.Děláme si z ní někdy legraci a ona se zlobí jak čert.Ale jinak jsou úžasní.

Renáta

Stálý člen

Příspěvekpát kvě 06, 2011 9:59 am

A nejde zaslat na místní úřad email, že se v jejich obci nachází množírna na psy? Já nevím, ale třeba tam o tom nikdo neví a tak by se to aspoň rozkřiklo a chlap by s tím pro tu ostudu snad skončil. Co?

Hanule

Návštěvník

Příspěvekpát kvě 06, 2011 2:38 pm

Máme kousek od Znojma chalupu, od narození jsem tam skoro jako doma, takže pokud mi alespoň trochu přiblížíte místo, kde se ten hnusák nachází, tak bych tam mohla s přítelem zajet a trochu to tam omrknout...Potom by se to třeba dalo řešit s městským úřadem nebo tak něco....

Hanule

Návštěvník

Příspěvekpát kvě 06, 2011 2:38 pm

Renáta píše:A nejde zaslat na místní úřad email, že se v jejich obci nachází množírna na psy? Já nevím, ale třeba tam o tom nikdo neví a tak by se to aspoň rozkřiklo a chlap by s tím pro tu ostudu snad skončil. Co?

A osobně si myslím, že udělat mu trošku ostudu by stálo za to....

Olga

Moderátor

Příspěvekpát kvě 06, 2011 3:36 pm

mne štvě to, že na kdečem se bazíruje, ale že by byl postih za nepřiznané daně z tohoto podnikání, za nepřihlášené zvířata v místě pobytu atd.... to jsou všechno fakta stanovená zákonem a místo toho buzerují kdekoho za to, že nemá na vodítku čivavu, alebo že bulďoch nemá v metru náhubek.
Olga a Amálka

JarkaVil

Stálý člen

Příspěvekpát kvě 06, 2011 5:22 pm

Přesně tak.Nejen daně, musí platit daň za psa obci.To bych chtěla vidět jak by asi přiznali tolik psů.Ale přeci není možné aby sousedi nic nevěděli...nebo veterináři,kteří snad očkují tahle štěnda....?Přece nejsou slepí i oni?

Ki+M a Hercules

Stálý člen

Příspěvekpát kvě 06, 2011 6:26 pm

No co mne hovoril veterinar, tak stenata a psov si takyto mnozitelia ockuju sami a v podstate sfalsuju ockovak tak, ze tam neni razitko, alebo to nakopiruju, lebo daju zaockovat riadne iba jedno stena a ostatne uz len nalepia nalepky. Clovek potom vezme od mnozitela stena a to chyti lahko parvozirozu napriklad, lebo bud nebolo zaockovane vobec, alebo tie vakciny nespravne skladuju. Vet mi hovoril, ze bol raz v mnoziarni, kde mali na slnku vakciny a to tym psom isli napichavat. Takze aj preto to vela veterinarov nevie, co sa deje. No a su aj taki, co proste s tymito ludmi spolupracuju... :(
Ki+ M + Hercules+ Asta= Velká láska!

JarkaVil

Stálý člen

Příspěvekpát kvě 06, 2011 6:57 pm

Co lidi pro prachy nevymyslí... :roll: prostě zfalšují i očkováky,to by mne teda nenapadlo.Je fakt,že lidem je jedno co se děje vedle u sousedů a raději nechtějí mít nepříjemnosti...Pak takové šílené kotcové množírny fungují v pohodě.No nejhorší jsou ovšem osekané zákony a vůle tohle řešit.

d.e.n.d.y

Stálý člen

Příspěvekned kvě 08, 2011 10:47 pm

Hanule píše:Máme kousek od Znojma chalupu, od narození jsem tam skoro jako doma, takže pokud mi alespoň trochu přiblížíte místo, kde se ten hnusák nachází, tak bych tam mohla s přítelem zajet a trochu to tam omrknout...Potom by se to třeba dalo řešit s městským úřadem nebo tak něco....

tady je odkaz na vše co prodává je tam naspané Znojmo a směrovací číslo ale nic víc,takže nevím jak zjistit adresu,jedině zavolat mu a zjistit.

http://www.bazos.cz/hodnoceni.php?mail= ... eno=standa
**Deniska @ Benjamínek**

doglove

Stálý člen

Příspěvekpon kvě 09, 2011 5:04 pm

Nebylo by možné napsat inzerát na buldočky, který by varoval před daným množitelem případně ještě dalšími? Který by řekl jaké problémy mají ti psi atd? Lidi nejsou informovaní, neví že je to špatně... :-( Neví že neušetří.

Marika a Timmy

Site Admin

Příspěvekpon kvě 09, 2011 5:30 pm

tak tohle se tu řeší neustále, ale nic se s tím asi dělat nedá, koukni do diskuse buldočka v nouzi, tak je i téma otevřené :-(

viewtopic.php?f=3&t=1350

viewtopic.php?f=3&t=1500

viewtopic.php?f=3&t=1030
Marika + Timmy a R2 (Artur)

sajtarka

Návštěvník

Příspěvekpon kvě 09, 2011 5:58 pm

nevím, jestli to tu už někdo nepsal, myslím tu adresu na pána... Ale podle telefonu by to měl být patrně tento:

http://www.katalogdodavatelu.cz/firma/1 ... 0330064ceb

Milíčovice 22
66902 Milíčovice
Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
Firemní telefon: 515 236 134

Kontaktní osoba
Jméno: Stanislav Šebela

Martina

Stálý člen

Příspěvekpon kvě 09, 2011 7:56 pm

Přikládám odkaz na živnostenský rejstřík - on na to množení fakt dostal živnost :o
http://www.rzp.cz/cgi-bin/aps_cacheWEB. ... HISTORIE=1
Martina

MílaK

Stálý člen

Příspěvekpon kvě 09, 2011 10:46 pm

tak on ale musí odvádět daně z příjmu těch štěnat, nebo měl by vést účetnictví ale to asi nevede ale potom by mě zajimalo jak to má s placením poplatků za psa obci...

Wertscha

Návštěvník

Příspěvekúte kvě 10, 2011 11:05 am

MílaK píše:ale potom by mě zajimalo jak to má s placením poplatků za psa obci...

Podle vyhlášky obce Milíčovice je poplatek za prvního psa 50Kč a 100Kč za každého dalšího na rok. Platí se od tří měsíců věku, takže štěňat se netýká. Myslím, že pokud si ten člověk založil živnost, tak poplatek za psi bude mít zaplacený, přece jen ikdyby měl psů 10, tak to není ani 1000Kč ročně :!:
Wertscha + Archibald + Frederic

MílaK

Stálý člen

Příspěvekúte kvě 10, 2011 3:03 pm

no to je zadarmo,v Brně se platí 1200,-- a druhý pes 1500,-- celé roky jsme to takhle platili, no na pana Standy asi nikdo nemá ,má to asi tak zaopatřený,že nikdo nic nemůže dělat, my jsme dostali očkovací průkaz na Bětku,kde ani nebylo žádné jméno, jenom datum narození 1.6.2002, vzteklinu a proti parvoviroze měla očkované každý rok. Jestli to byl skutečně její průkaz to nevím.Když jsem se ptala v tom útulku jak se k ním dostala tak mně řekli,že ji tam donesla nějaká paní z vesnice,která ji vzala od pana Standy.

Wertscha

Návštěvník

Příspěvekúte kvě 10, 2011 4:22 pm

Tak ve Starém Lískovci v paneláku dokonce 1500Kc za prvního a 2250Kc za dalšího :roll: Ale na vesnicích je všechno jinak - předpokládá se asi že pes je na zahradě a vesnice na něho žádné náklady nemá (úklid, sáčky). A jestli si zařídil živnost, tak určitě aspoň část psů má zaplacenou (pokud má živnost na chov psů, tak i deset přihlášených nikomu nepřijde nijak špatných), daň taky určitě nějakou odvádí (asi ne za všechny štěňata, ale za část určitě). Vypadá to, že ten člověk to má právně docela ošetřené. Tak jedině zjistit v jakých podmínkách psi jsou a řešit to jako týrání. Což je asi nejnáročnější dokázat... :evil:
Wertscha + Archibald + Frederic

Boaik

Kolemjdoucí

Příspěveksob čer 18, 2011 6:29 pm

sajtarka píše:nevím, jestli to tu už někdo nepsal, myslím tu adresu na pána... Ale podle telefonu by to měl být patrně tento:

http://www.katalogdodavatelu.cz/firma/1 ... 0330064ceb

Milíčovice 22
66902 Milíčovice
Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
Firemní telefon: 515 236 134

Kontaktní osoba
Jméno: Stanislav Šebela

Můžu potvrdit, že se jedná o tohoto tzv. "chovatele". Sousedi si od něj dovezli před dvěma týdny malého mopslíka. Na podrobnosti ohledně jeho chovu jsem se neptal, raději. Ale prý francouzských buldočků má kolem 20.

MílaK

Stálý člen

Příspěveksob čer 18, 2011 6:55 pm

ano chová franc.buldočky, mopse a bišonky..." chovatel" s živnostenským papírem na obchodování se zvířaty jak už tady nkdo zjistitl

Zpět na Smazané nabídky a inzerzerce