Právě je ned dub 22, 2018 12:07 am

Pomozte najít domov pro buldočka - již umístěn ! ! !

Zachránění buldočci, kteří jsou již ve svých domovech.

Moderátor: Moderátoři

• Autor
  • Zpráva

sajtarka

Návštěvník

Pomozte najít domov pro buldočka - již umístěn ! ! !

Příspěvekstř kvě 11, 2011 10:48 am

Kopíruji z Facebooku:

Pomocte najít páníky pro bulču a buldočka.

Tak jsem se byla podívat na tu bulinku
...domek by nebyl až tak špatnej, ale ti psi ho nikdy zevnitř neviděli... venku na schodech mají nějaký lavor, asi na vodu. jídlo jim tam prý někdo chodí dávat. jestli majitel nebo sousedi, to nevím.
je tam auto, ale vypadá spíš nepojízdně. fotila jsem to tam a nikdo nevylezl, chtěla jsem dělat takovou tu milou kolemjdoucí "jéééé vy máte bulíčka, já mam taky a kolik jí je apod...." ale bohužel tam nikdo nebyl. sousedy jsem taky žádné nezastihla, jen pár lidí v zahrádkách, ale ti mají pocit, že tam nikdo nebydlí nebo se tam nevyskytuje.
buldoček je teda tragéd, strašně chrochtá, div z toho neomdlí, vyjíždí na bulinku, je to takovej sobeček no...
bulinka je naprosto úchvatná. je stará - já tipuju určitě 10 let. ale pořád by se mohla mít líp :( má zahnisaný oči i celý rudý bělma, strašný otlaky a otoky, bradavici na bradě, nemá některý zoubky, drápy do šneků... :( ten buldoček si jde a klidně ji pochčije - no brečela jsem tam nad ní. je neskutečně maličkatá, fakt minibulíček. je miloučká, úžasná, mazlivá, jemná...
toto nechci nechat jen tak :( musím jí poskytnout lepší život. pomoc prosím!!!

kontakt: lucie.rulfova@fkc.cz
http://matyldabulik.rajce.idnes.cz/bullterrier/

Obrázek

Renáta

Stálý člen

Re: Pomozte najít domov pro buldočka z nevhodných podmínek

Příspěvekstř kvě 11, 2011 10:56 am

To je teda dost děsný, ale co s tím? Bulinka má to očko hrozný a psychicky na tom asi taky moc dobřše není. Chudáci psi, mají tam nějaké kotce, spí venku ...?

evisek68

Moderátor

Příspěvekstř kvě 11, 2011 11:00 am

No tak to je teda dost hrozný. Ale odkud ti psi jsou? Kdo je nafotil?
Zkusím dát té slečně kontakt na Mija spolek http://www.mija.estranky.cz/, tam s takovými případy mají docela zkušenosti.
Ale ti psi nejsou podvyživení a asi mají nějaký přístřešek, takže na odebrání KVS pro týrání to fakt není. Bílý buldoček i bílá bulterierka jsou adepty na alergie a to asi bude ta reakce na kůži, a očích. Bulterierka vypadá na to že byla na štěňata(ty vytahané cecíky). Možná by se jim to zlepšilo kvalitním žrádlem a taky kdyby byli doma a v čistotě. Jenže pochybuju, že s tím půjde něco udělat.
Zmuchlaní a slintací jsou nej.

radka

Stálý člen

Příspěvekstř kvě 11, 2011 11:04 am

tak to je hrozný
FRBUL JE NEJLEPŠÍ A BULDOČEK JE BŮH

Můj pes se jmenuje Schaquille

Ollie

Kolemjdoucí

Příspěvekstř kvě 11, 2011 1:02 pm

Ahoj, kontakt na slečnu, co pejsky nafotila je rulfoval@seznam.cz , jinak prý se jí už ozval zřejmě majitel a vyhrožuje trestním oznámením, pokud fotky psů nestáhne z veřejné sítě :shock: Pejsci jsou z Loun, Ústecký kraj. A ta bulina vypadá jako nakrytá, možná dokonce tím buldočkem.

Ollie

Kolemjdoucí

Příspěvekstř kvě 11, 2011 1:41 pm

tak ještě jednou zde píši, věc se má údajně takto, cituji: ,,Jistě jste si všimli, že zde chybí odkaz na bulinku a buldočka. Věc se má takto. Pán se mi ozval a na mně nyní je, abych se mu zde veřejně omluvila. Zítra se s ním sejdu, ale většinu věcí už vím z toho, co mi sdělil po telefonu. Fenka i pes byli vzati z otřesných podmínek a nyní si takzvaně žijí svým životem. Bulince je 9 let a je kastrovaná, tzn. přepapaná a ne březí. Buldoček byl kostřička, teď je na tom lépe. Pán má ještě 4 kočky a 2 kuny.´´

Meloun

Návštěvník

Příspěvekstř kvě 11, 2011 2:19 pm

Z vysoka bych se na něj vys*al..jakýpak omluvy? :shock: Zkrátka zvěřinej, o kterej se nestará..Jestli se mu nelíbí muj názor, tak telefon na mě zde: 721280487
Bulldo(g)zer!!

evisek68

Moderátor

Příspěvekstř kvě 11, 2011 2:30 pm

Myslím, že netřeba napadat a urážet. Nikdo z Vás tady a ani já nevíme jak je to ve skutečnoosti. Pokud Ollie tvrdí že pejsci jsou vlastně zachránění, a že u pána se dali jakž takž do kupy, tak bych to už nechala být a dala k tomuto příběhu přívlastek vyřešeno.
Zmuchlaní a slintací jsou nej.

Meloun

Návštěvník

Příspěvekstř kvě 11, 2011 4:04 pm

Však v pořádku.. :D Jen mi přinde divný, že se tak ohání nějakým tresným oznámením..zřejmě tam čistý svědomí nebude..anebo je to ten typ, co se rád kolevá každý volovině tahá po soudech..Bejt to u nás na vsi, tak už je bez psů..tady si lidi hodně všímaj, jak, kde, kdo, co a s kým.. :lol:
Bulldo(g)zer!!

Zpět na Našli domov