Právě je úte led 23, 2018 12:33 pm

adopce buldočka

Nabídka buldočků v nouzi. Příběhy zachráněných buldočků. Reportáže o podpoře psích útulků Frbul týmem aj.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra Na celém fóru je zakázané vkládat inzerci na nabídku prodeje psů a štěňat, nebo na krytí. Tyto příspěvky budou odstraněné a uživatel zablokován. Přečtěte si pravidla tohoto fóra zde
  • Autor
  • Zpráva

ortino

Stálý člen

Re: adopce buldočka

Příspěvekpon zář 26, 2011 12:27 pm

Luci, Vy a pejsek jste stále ještě ve fázi sžívání, získáváte si teprve důvěru zvířátka a všechno bude trošku obtížnější než u zdravého a špatnými zážitky nepoznamenaného štěňátka. Máte doma už dospělého pejska a chvíli bude trvat, než získáte úplně jeho důvěru - dejte mu čas, aby si všechno u Vás očichal a zažil. K tomu krmení - zkuste na granulky dát lžičku lososového nebo ovlivového oleje, lépe tak granulky chutnají (já na granulky navíc přidávám drůbeží vařené maso, v nouzi postačí i obrat vařené kuřecí skelety bez kůže). Přeji hodně úspěchů a zase nám napište, co je nového s Jackilem a jak pokračuje jeho léčení :wink:

Irča

Stálý člen

Příspěvekstř zář 28, 2011 4:06 pm

Holky,
tohle jsem našla v rubrice o lidech,kteří potřebují seřvat.

Re: Lidé, kteří potřebují minimálně pořádně seřvat - tak do
od dargan1 » stř zář 28, 2011 2:52 pm

dargan1 Petr Hanák co nato říct je mi špatně z lidí co jen myslí na peníze vím že peníze jsou až na prvním místě ale člověk se pozná nebo charakter,lépe věrnost člověka by se měla poměřovat věrností svého psa Jackil mi začal věřit a ja ho v této smradlavé stoce kterou si pojmenoval člověk chov psu nenechám tak-že si tady pište co chcete ale jsou to jenom slova snad se mezi váma najde někdo kdo bude mít tu odvahu mi ríct kde ten muj zrzek je znova opakuji ja ho neopustím a naco je někomu pejsek s kterým se nemuže ukázat na žádném srazu vím ze uz zase není u toho komu ho paní Svině prodala tak že je jenom nástrojem množení prosím vratte mi ho ja všechny výlohy za něj zaplatím dargan1 Petr Hanák tel.728233244

dargan1

Kolemjdoucí

Příspěvekstř zář 28, 2011 8:57 pm

Vazená pani /slečno/pokud máte mého Jeckila tak vám budu nadosmrti vděčen a všechny výlohy s tím spojene samozřejmě zaplatím milionkrát děkuji a prosím o adresu nebo mob.číslo na tel. moje je stále 728233244 kdyby náhodou to znova nebral tak se nelekejte tady není signál ja zavolám spět Petr Hanák dargan1

dargan1

Kolemjdoucí

Příspěvekstř zář 28, 2011 10:15 pm

dobrý večer všem frbulákum a všem buldočkum hodné a milé páničky mám velkou radost a chci se o ni se všema normálníma chovatelama a majitelama frbulku podělit Jackil je nasvětě je v Ostravě ujedné paní a ta přísahala že už ho nikomu nedá jsem rád a štastný že je o nej postaráno a kdybych vám řekl že pejsek byl po mě ještě u čtyř ano u 4 chovatelu v uvozovkách toto ten pejsek zažíval pro hloupost paní Lyčkové nyní když vím kde je budu jen hlídat aby pejsek nešel dál.Děkuji jedné osobě která mě navedla na mého bývalého pejska ptáte se všichni proč si ho nevezmu ne pokud pejsek našel domov u hodných lidí tak ho už zase nebudu vytrhávat z prostředí kde si již zvykl a já budu už jen pozorovat jak to jde Jackilovi jsou tři roky a měl již 8 majitelu to je síla tak proto již ne někdo to musí zastavit a protože používám mozek tak budu s povzdálí pozorovat.drž se zrzku jem tady a delej radost svým novým a posledním pánečkum srdičko máš veliké a věz budu tady.Petr Hanák dargan1 :D :)

ortino

Stálý člen

Příspěvekstř zář 28, 2011 10:37 pm

Vážený pane Hanáku, sleduji jako ostatní tady, další osud Vašeho pejska Jackila. Dovolte, abych před Vámi "pomyslně smekla" a poděkovala za rozhodnutí ponechat pejska v novém a láskyplném prostředí. Svým nesobeckým rozhodnutím jste nám všem dokázal, že máte k pejskovi opravdu krásný vztah a jde Vám skutečně o to, aby se měl co nejlépe. Moc Vám za tento přístup i za Jackila děkuji :wink:

Irča

Stálý člen

Příspěvekstř zář 28, 2011 10:40 pm

dargan1 píše:dobrý večer všem frbulákum a všem buldočkum hodné a milé páničky mám velkou radost a chci se o ni se všema normálníma chovatelama a majitelama frbulku podělit Jackil je nasvětě je v Ostravě ujedné paní a ta přísahala že už ho nikomu nedá jsem rád a štastný že je o nej postaráno a kdybych vám řekl že pejsek byl po mě ještě u čtyř ano u 4 chovatelu v uvozovkách toto ten pejsek zažíval pro hloupost paní Lyčkové nyní když vím kde je budu jen hlídat aby pejsek nešel dál.Děkuji jedné osobě která mě navedla na mého bývalého pejska ptáte se všichni proč si ho nevezmu ne pokud pejsek našel domov u hodných lidí tak ho už zase nebudu vytrhávat z prostředí kde si již zvykl a já budu už jen pozorovat jak to jde Jackilovi jsou tři roky a měl již 8 majitelu to je síla tak proto již ne někdo to musí zastavit a protože používám mozek tak budu s povzdálí pozorovat.drž se zrzku jem tady a delej radost svým novým a posledním pánečkum srdičko máš veliké a věz budu tady.Petr Hanák dargan1 :D :)

Tak to jste borec a tleskám vám :!:

Noemi

Stálý člen

Příspěvekstř zář 28, 2011 10:59 pm

dargan1 píše:Pejsek našel domov u hodných lidí, tak ho už zase nebudu vytrhávat z prostředí, kde si již zvykl.

Byl jste rychlejší :D ...chtěla jsem poprosit o důkaz, že máte pejska opravdu rád a jste schopen upřednostnit jeho zájem před svými potřebami....takže super....něco jako špatná pohádka - ale s nádherným koncem.
dargan1 píše:Jackil je na světě - je v Ostravě u jedné paní

Fakt v Ostravě?...že bychom se tedy někdy i potkali? ... :D :mrgreen:
Jana, Nela (frbul), Bax (skorostafbul)
Papáme: J. - všechno možné ;-); N. - syrové masko se zeleninkou; B.- granule záměrně po pytli střídáme ;-)

Mafinka01

Stálý člen

Příspěvekčtv zář 29, 2011 1:13 am

Tak to je úžasné. Nedokážu nic jiného, než opakovat - a to že skutečně smekám :!:

Nesobecká, čistá láska! Sama nevím, jestli bych to dokázala. Skvělééé!! Dnes se mi bude spát skutečně velmi dobře. Dost jsem se nad tím totiž napřemýšlela. Co bych, kdybych a co by, kdo by, měl by :D
Míša a Duffy (1 rok)

Olga

Moderátor

Příspěvekčtv zář 29, 2011 8:55 am

Pane Hanáku,

je to skvělé. Je mi jasné, že nejistota je to nejhorší, co může být . Myslím že Jackyl se dostal do dobrých rukou a nikde není řečeno, že se s jeho novými páníčky nemůžete zkontaktovat, aby jste věděl o něm více. Tohle je příběh jako z červené knihovny. Nechcete ho zveřejnit v nějakém psím časopisu?
Můžu se poptat, ovšem museli by souhlasit i současní majitelé. Byl by to výstižný příklad k tomu, jak se nakládá ze psy v některých případech.
Olga a Amálka

JarkaVil

Stálý člen

Příspěvekčtv zář 29, 2011 10:31 am

Pane Hanáku,

děkuji za pejska,Jsem ráda,že jsem se ve Vás nemýlila.Tohle se stává pejskům málokdy a vidím ,že Vám jde o to aby už měl zázemí.Máte ho rád...už si prošel očistcem a teď ho čeká ráj...vy mu ho dopřejete stejným dílem jako nynější rodina.Díky za něj a Vám osobně přeji, aby Vám to život vrátil.Smekám.

Luciehu

Návštěvník

Příspěvekčtv zář 29, 2011 10:49 am

Fakt v Ostravě?...že bychom se tedy někdy i potkali? ... :D :mrgreen:[/quote]

NIc není nemožné :D Jsme z Muglinova :mrgreen:

Luciehu

Návštěvník

Příspěvekčtv zář 29, 2011 10:59 am

Irča píše:
dargan1 píše:dobrý večer všem frbulákum a všem buldočkum hodné a milé páničky mám velkou radost a chci se o ni se všema normálníma chovatelama a majitelama frbulku podělit Jackil je nasvětě je v Ostravě ujedné paní a ta přísahala že už ho nikomu nedá jsem rád a štastný že je o nej postaráno a kdybych vám řekl že pejsek byl po mě ještě u čtyř ano u 4 chovatelu v uvozovkách toto ten pejsek zažíval pro hloupost paní Lyčkové nyní když vím kde je budu jen hlídat aby pejsek nešel dál.Děkuji jedné osobě která mě navedla na mého bývalého pejska ptáte se všichni proč si ho nevezmu ne pokud pejsek našel domov u hodných lidí tak ho už zase nebudu vytrhávat z prostředí kde si již zvykl a já budu už jen pozorovat jak to jde Jackilovi jsou tři roky a měl již 8 majitelu to je síla tak proto již ne někdo to musí zastavit a protože používám mozek tak budu s povzdálí pozorovat.drž se zrzku jem tady a delej radost svým novým a posledním pánečkum srdičko máš veliké a věz budu tady.Petr Hanák dargan1 :D :)

Pane Hanáku děkuji že jste tak rozumný člověk. Jsem absolutně v šoku z toho čísla 8.
Absolutně nechápu, že ten náš malý "smraďošek" (protože opravdu i po několika koupelích strašně smrdí :D ) mohl zůstat tak úžasným psem jakým je.
Po týdnu udělal neskutečný pokrok. Přestává se tak moc bát, poslouchá na povely, neschovává hlavičku k zemi když se chce mazlit...
Po zdravotní stránce se na tom ode dneška začne intenzivně pracovat. Vetka měla dovolenou takže od zítřka začne kolečko očkování protože kromě vztekliny v očkováku nic nemá, dostane dietku protože má 13 kilo a dnes jdeme na vyšetření k očnímu, jak jsem se včera zmiňovala.
Naší přátele a rodina z nás mají srandu protože když se něm bavíme tak mu s přítelem říkáme "malý" protože pro nás je to opravdu naše miminko a snažíme se mu dát ten nejlepší domov se vší péči kterou si zaslouží. Samozřejmě Vás budu tady neustále informovat jak se má a co se s ním děje.
Děkuji

Mafinka01

Stálý člen

Příspěvekčtv zář 29, 2011 11:21 am

Luci, 13kg určitě není na dietku. Teda záleží na postavě....my máme 16kg a rozhodně není tlustý :wink:

Mám radost, že se u vás má tak dobře :) a bude to stále den ze dne lepší :D
Míša a Duffy (1 rok)

Nikolka

Stálý člen

Příspěvekčtv zář 29, 2011 11:32 am

Pane Hanáku
smekám před Vámi i před tím jak moc kluka milujete, máte opravdu srdce na správném místě. Věřím, že pejsek se bude mít dobře. Jste borec!!!!!!!!!

Luciehu

Návštěvník

Příspěvekčtv zář 29, 2011 11:34 am

Mafinka01 píše:Luci, 13kg určitě není na dietku. Teda záleží na postavě....my máme 16kg a rozhodně není tlustý :wink:

:D :D když začne chrochtat tak vypadá jako malé prasátko :D :D
Spíš je to nějaká speciální dietka která by ho měla dát celkově po zdravotní stránce dohromady. Uvidíme, co nám řekne v pátek :)

Mafinka01

Stálý člen

Příspěvekčtv zář 29, 2011 1:39 pm

Luciehu píše:
Mafinka01 píše:Luci, 13kg určitě není na dietku. Teda záleží na postavě....my máme 16kg a rozhodně není tlustý :wink:

:D :D když začne chrochtat tak vypadá jako malé prasátko :D :D
Spíš je to nějaká speciální dietka která by ho měla dát celkově po zdravotní stránce dohromady. Uvidíme, co nám řekne v pátek :)

Tak to jooo :) oni to jsou totiž taková prasátka ušatáá :lol:
Míša a Duffy (1 rok)

Luciehu

Návštěvník

Příspěvekčtv zář 29, 2011 3:11 pm

jak si tak pročítám různé odkazy na inzeráty těch hovad co si říkají chovatelé, vzpoměla jsem si, jak mi paní Pavlíková říkala, že měla ještě 3 fenky buldočků,které dala taky pryč.
Strašně by mně zajímalo, kde ty chudinky skončily a v jakém byly stavu. Jestli na tom byly líp než Jackie.
Nevšimli jste si náhodou nějakého inzerátu z Milonic?

radka

Stálý člen

Příspěvekčtv zář 29, 2011 3:22 pm

Luci,gratuluju....my zase říkáme našemu Šakymu "náš kluk" a já říkám "jdi k tatuškovi!" manželovi...a on za ním běží...jinak jsou mu tři roky ,tak jsme říkali,že ho dáme kluka už do školky,ted v říjnu mu budou 4 roky a manžel říkal,že do školky ještě nepůjde,že je ještě nevyzrálej a že by se mu stýskalo.....tak takhle doma blbneme :D :D

je dobře,že ho takhle capíte,zaslouží si být středem pozornosti,nikdy to nezažil :D :D
FRBUL JE NEJLEPŠÍ A BULDOČEK JE BŮH

Můj pes se jmenuje Schaquille

evisek68

Moderátor

Příspěvekčtv zář 29, 2011 3:33 pm

Luciehu píše:jak si tak pročítám různé odkazy na inzeráty těch hovad co si říkají chovatelé, vzpoměla jsem si, jak mi paní Pavlíková říkala, že měla ještě 3 fenky buldočků,které dala taky pryč.
Strašně by mně zajímalo, kde ty chudinky skončily a v jakém byly stavu. Jestli na tom byly líp než Jackie.
Nevšimli jste si náhodou nějakého inzerátu z Milonic?

Ale o paní Pavlíkové píše Natálie v tématu Fenečka s demodexem. viewtopic.php?f=3&t=1805
Tohle je její popis, když přijela pro fenky, je to teda ta stejná bába u které byl i Jackil?

Re: Fenecka s demodexom
od Natalia » stř zář 28, 2011 9:26 pm
Tak pisem dnesny "zazitok"
Po prichode do Lipnika nad Becvou ma pri branke privital maly biely vychudnuty a ulepeny psik. Bol cely stastny ze som ho pohladkala. Pazuriky hrozne dlhe, takze pohybu si asi neuzije. Vtom vysla p. Pavlikova a povedala ze to je psik jej mamy (???). Vosla som dnu, prave vyberala fenecky z pivnice, obidve boli uzimene, triasli sa a strasne pachli. Pytala som sa preco s nimi nezasla hned na veterinu, povedala ze to zdedila po babicke a ze ich aj bravala na zahradu, ale ze si myslela ze to zmizne. Tvrdila ze pred polrokom umrela babicka a ona fenky len zdedila, takze nevie kolko krat mali steniatka, no podla vytahanych cecikov asi dost. Papulky su hrozne mazlive, biela je uplny zavislacik. Biela-Kiki, ma bohuzial demodex aj na brusku a hlavicke, uska samozrejme chore, no zvukovody nie su zhrubnute. Ma chore jedno ocicko. Hneda-Fany, ma demodex na brusku a naprsenke, koza je v niektorych miestach az zaka cierna zhrubnuta, zvukovod v oboch uskach uplbe zhrubnute a vyzeraju nepriechodne. Obe fenecky maju dlhe az zakrutene pazutiky na labkach, a obom uplne chybaju fuziky. Kiki sa pred troma dnami zacala harat, a vyzera to tak ze aj Fany sa dnes zacala harat aj ked ma majitelka uistila ze harala pred mesiacom. Nemate niekto skusenosti ci sa fenka moze zacat harat zo zmeny prostredia alebo zo stresu? Zajtra rano pojdeme k vetovi, uvidime co povie. Trochu sa bojim ze na miestach kde ma tu ciernu zhrubnutu kozu jej uz srst asi nenarastie. Inak, pri odchode majitelka na mna hrala slzy, a pri tom sa feneckam prihovarala "holky moje, kam to jen jedete". Tak som jej povedala ze na mna to divadlo hrat nemusi, a ze fenecky sa budu mat dobre. Este krava povedala ze si myslela ze ich chcem do chovu, tak som na nu nahulakala ze su aj ludia co sa k psom spravaju ako k zivym tvorom, nie ako k veci ktoru pouzije a potom sa jej zbavi...
Fany tu uz chrape, nastastie aj hugo, bol z nej dnes uplne hotovy. Zatial vsetko klape, hugino si od fenecky kludne necha aj hlavu odhryznut, hlavne ked jej moze lizat frndu
Zmuchlaní a slintací jsou nej.

Noemi

Stálý člen

Příspěvekčtv zář 29, 2011 3:43 pm

Tohle je inzerát na Jackilla
http://www.inzerce-psu.com/vysledek.htm ... =&pocet=10
Kontakt:
Email: djtomminno@gmail.com
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský kraj
Okres: Vyškov
Město: Milonice
Telefon: 724 371 137
Ip adresa: 90.178.223.210
Takže je to nejspíš shoda příjmení, pokud se některá z holek nespletla...fenečky s demodexem jsou z Lipníku

Nicméně v Milonicích inzerují buldočky a čivavy...chudáčci psi.
http://www.inzerce-psu.com/vysledek.htm ... =&pocet=10
Papáme: J. - všechno možné ;-); N. - syrové masko se zeleninkou; B.- granule záměrně po pytli střídáme ;-)

radka

Stálý člen

Příspěvekčtv zář 29, 2011 3:44 pm

no mě to hlava nebere ...to je ta samá bába ??? no to je teda peklo... :twisted: :twisted:
FRBUL JE NEJLEPŠÍ A BULDOČEK JE BŮH

Můj pes se jmenuje Schaquille

Noemi

Stálý člen

Příspěvekčtv zář 29, 2011 4:13 pm

radka píše:no mě to hlava nebere ...to je ta samá bába ??? no to je teda peklo... :twisted: :twisted:

Ale to je nesmysl...že by přejela z Milonic u Vyškova někam do Lipníka se mi moc nezdá :mrgreen: :oops: :mrgreen:

dargan1

Kolemjdoucí

Příspěvekčtv zář 29, 2011 11:14 pm

Děkuji všem slušným pejskařum a přeji zrzkovi všechno nejlepší do nového životajsem moc rád že skončil u slušných lidí a psát to jako příbšh s štastným koncem ne to ne ,,,,co ti další pejsci kteří neměli takové štěstí spíš by to chtělo nějakým spusobem zasáhnout v parlamentu a změnit zákon vždyt je nás mnoho tak dotoho lidi at tam ti poslanci jenom nespí ale změní zákon je náás hodně jak jsem psal tak podme nato a sbírejme podpisy je nás mnoho a určitě je tam nějaký právník který by tomu mohl dát formu podme dotoho je nás moc.Petr Hanák dargan1

Olga

Moderátor

Příspěvekpát zář 30, 2011 9:33 am

nechci nikomu brát iluze, ale chtít něco po parlamentu....vždyť se na ně podívejte. A nejhorší je, že když vypadnou jedni, přijdou další a stejní a pokud se mezi nimi najde pár slušných, tak je vyšťouchají, pomluví, atd.
Právníčka, která je ochotna pomoct je Klára Slámová a je i spousta dalších, co to nevzdávají : Milan Kaucký, Dana Bočková atd. Jenže problém je v tom, že každý návrh smetou v parlamentu ze stolu.
Já jsem se ze zoufalství přihlásila do http://ochranazvirat.blueforum.cz/13213/, které zaštiťuje strana zelených. Je dobré, že se na schůzce na které jsem byla potkali lidi, kteří o problému něco ví a ví taky jak to řeší v jiných zemích. Ale k tomu, aby jsme něco změnili v parlamentu, by se to muselo řešit spůsobem "Šluknovský výběžek" :D :D :D
Ale nechci Vám brát iluze, vždy nějaká cesta je. V první řadě je potřeba kastrovat a na to nejsou peníze. Lidi dají na zvíře bez nohy (Mireček na Mija ) 90 000 korun, ale na kastrace nedá skoro nikdo. U množíren je potřeba osvěta a negativní reklama. Proto jsem se ptala, jestli nechcete Váš případ zmedializovat.
Olga a Amálka

Olga

Moderátor

Příspěvekpát zář 30, 2011 9:35 am

myslím že dobrý počin na Slovensku bylo, že začali bezplatně kastrovat zvířata v cikánských osadách. Jedna kastrace levnější než deset štěňat v útulku.
Olga a Amálka

Luciehu

Návštěvník

Příspěvekúte říj 04, 2011 8:20 am

Noemi píše:
radka píše:no mě to hlava nebere ...to je ta samá bába ??? no to je teda peklo... :twisted: :twisted:

Ale to je nesmysl...že by přejela z Milonic u Vyškova někam do Lipníka se mi moc nezdá :mrgreen: :oops: :mrgreen:

No Lipník zase tak daleko není. Hlavně bába říkala, že se teď musí starat o nemocného 81-letého otce a paní říkala, že je to matčin chov...no nevím. Na mně taky hrála slzičky a že je Jackie mazlíček jejího syna..že ho zbožňuje a takové kecy. Jestli to byla 120 kilová stará raketa tak je to ona.

Luciehu

Návštěvník

Příspěvekúte říj 04, 2011 8:32 am

už máme za sebou vyšetření u očního. Skvrna na oku je cholesterolové cosi a je to možná způsobeno poruchou štítné žlázy. Zatím je to z vrchu oční bulvy tak jsme dostali kapky, aby se skvrna dále nerozšiřovala. Aby toho pořád ještě nebylo málo, tak máme zánět v uších, který je vleklý a už se ho prý nikdy nezbavíme..no a do třetice se nám na zadní nozičce udělala boule. Vetka jí pomačkala a vůbec se jí to nelíbilo. Druhý den se na ní chtěl podívat přítel, jak jí malinko přimáčkl, vytryskla z toho sražená krev. Už nemáme bouli ale načervenalý flek. Prodloužili nám dietu a příští týden jdeme na odběr krve a nejspíše na operaci.
Na oko a ušička jsme dostali kapičky, jenomže malému se to vůbec nelíbí. Už mně několikrát málem pokousal. Nechce už nechat se sebou nic dělat :( Tak nevím, jak ho budu léčit :cry:

Zvažovala jsem podání trestního oznámení na babu za podvod. Jestliže je pes v zákoníku jenom věcí, tak mi ženská prodala "věc" se skrytými vadami a vzala si za to peníze. Když už nic jiného tak bych jí alespoň znepříjemnila na chvilinku život za to co udělala Jackiemu. Máte s tím prosím někdo nějakou zkušenost?

SimonaKoch

Návštěvník

Příspěvekúte říj 04, 2011 9:01 am

Dobrý den, Lucko, jak ta boulička na oku vypadá? Mám buldočka, taky jdeme na vyšetření s bouličkou, mám z toho hrůzu, máme také bouličku přímo na oční bulvě. Díky

Olga

Moderátor

Příspěvekúte říj 04, 2011 9:05 am

Lucko, to by jste museli mít v ruce podepsání kupní smlouvy,kde je potvrzeno, že pes je zdravý. Pak by jste jí mohli dát účty z veteriny k úhradě (ale nevěřím tomu, že by jste z ní něco vylomili) Ovšem jako znepříjemnění této aktivity (myslím množení) by to stálo za to. Já si pořád myslím, že by bylo dobré, zkusit tento příběh zmedializovat se vším všudy. Mohli by to být Černé ovce, nebo TV Prima a Soukromé dramata, popřípadě nějaký psí časopis.
Olga a Amálka

Luciehu

Návštěvník

Příspěvekúte říj 04, 2011 9:22 am

Olga píše:Lucko, to by jste museli mít v ruce podepsání kupní smlouvy,kde je potvrzeno, že pes je zdravý. Pak by jste jí mohli dát účty z veteriny k úhradě (ale nevěřím tomu, že by jste z ní něco vylomili) Ovšem jako znepříjemnění této aktivity (myslím množení) by to stálo za to. Já si pořád myslím, že by bylo dobré, zkusit tento příběh zmedializovat se vším všudy. Mohli by to být Černé ovce, nebo TV Prima a Soukromé dramata, popřípadě nějaký psí časopis.

Dobrý den Olgo, já mám od ní podepsané na papíře že mi prodává zdravého psa. Sice to asi není ta pravá kupní smlouva ale alespoň něco.
Jestli s tím bude souhlasit pan Hanák, tak já nemám nic proti medializaci. Bába vydělává a pejsci jsou v takovém stavu. Kdo ví, v čem žili ty čivavy. Pištěly tam za dveřmi a nechtěla nám je vůbec ukázat...a ten strašný smrad..fuj
PředchozíDalší

Zpět na Buldoček v nouzi