Právě je ned dub 22, 2018 3:06 pm

FRBUL POMÁHÁ - přehled plateb/příjmů Frbul účtu

Nabídka buldočků v nouzi. Příběhy zachráněných buldočků. Reportáže o podpoře psích útulků Frbul týmem aj.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra Na celém fóru je zakázané vkládat inzerci na nabídku prodeje psů a štěňat, nebo na krytí. Tyto příspěvky budou odstraněné a uživatel zablokován. Přečtěte si pravidla tohoto fóra zde
  • Autor
  • Zpráva

Frbul

Site Admin

Stella (paskovské holátko)

Příspěvekstř srp 15, 2012 5:36 pm

Ze zdravotních důvodů je nutná kastrace u fenečky Stelly, která pochází ze známé Paskovské množírny. Frbul zaslal příspěvek 5740,- Kč

Obrázek

Frbul

Site Admin

Lenička z útulku Revůca podruhé

Příspěvekstř srp 15, 2012 5:40 pm

Ještě jedna platba za fenečku Leničku, která byla v dočasné péči u Olgy (nyní již v novém domově v Německu). Proplacení krevních testů - 1047,- Kč

Obrázek

Frbul

Site Admin

buldočka Bobinka

Příspěvekpát zář 14, 2012 9:47 am

Bobinka z útulku Domov fauny v Hrachově u Sedlčan. Frbul věnoval příspěvek 4000,- na léčbu nádoru v puse a kastraci.

Obrázek

Obrázek

Frbul

Site Admin

buldočka Adinka

Příspěvekúte zář 25, 2012 10:10 pm

Zachráněná buldočka Adinka, které frbul přispěl na kastraci 1500,-

Obrázek

aktuální zůstatek na Frbul účtu je: 25 690,20 CZK

Frbul

Site Admin

Měsíční výpis srpen a září

Příspěvekúte říj 16, 2012 2:35 pm

Měsíční výpis srpen a září

srpen 2012
zuno/zuno-vypis-201208.pdf

září 2012
zuno/zuno-vypis-201209.pdf

Aktuální zůstatek je 27 740,20 CZK

Pozn.: Frbul účet 1200299419/2310 bude k 13.11. 2012 ukončen. Prosím, zrušte si Vaše trvalé příkazy, díky za pochopení. Informace ohledně využití zůstatku budou zvěřejněny včetně kompletních výpisů zde na webu.

Frbul

Site Admin

buldočka Sára v DO

Příspěvekčtv lis 01, 2012 11:50 am

finanční podpora pro buldočku Sáru, která má zánět mléčných žláz

příspěvek: 836,- Kč

Obrázek

Obrázek

Frbul

Site Admin

Měsíční výpis říjen

Příspěvekstř lis 14, 2012 12:15 pm

Měsíční výpis říjen

říjen 2012
zuno/zuno-vypis-201210.pdf

Aktuální zůstatek je 27 354 CZK

Pozn.: Frbul účet 1200299419/2310 byl ke dni 13.11. 2012 ukončen. Prosím, zrušte si Vaše trvalé příkazy, platby se Vám jinak budou vracet jako nedoručitelné, díky za pochopení.

Informace ohledně využití zůstatku budou zvěřejněny včetně kompletních výpisů zde na webu, stejně tak, jako bude zveřejněn i poslední měsíční výpis (listopad). Aktuální částku mám převedenou na svém účtu a je možné z ní čerpat peníze na podporu buldočků v nouzi, jako doposud.

Frbul

Site Admin

šarpej Mudla

Příspěvekstř pro 12, 2012 2:28 pm

Příspěvek 2000,- na šarpeje Mudlu, kterého si vzala z útulku k sobě Eva Konečná, lečí se u něho demodex.

Obrázek

více můžete sledovat na facebooku zde:
https://www.facebook.com/groups/441116865948146/

Frbul

Site Admin

aktuální zůstatek pro pomoc pejskům je 25354,-

Příspěvekstř pro 12, 2012 2:40 pm

Zůstatek ke dni zrušení účtu byl 27 354,00 CZK který jsem převedl na svůj účet a penize budou využité na případy podpory pejsků, jako doposud. Jen již nebude možné na tento účet příspívat.

Poslední výpis i s odeslanou konečnou částkou je k náhledu zde zuno/zuno-vypis-201211.pdf

Poskytla se výše zmíněná finanční podpora na šarpeje Mudlu 2tis, takze aktuální disponibilní zůstatek pro pomoc pejskům je 25354,- ze kterých budou finance využité na potřebné pejsky. Povětšinou bychom chtěli řesit kastrace pejsku v dočasné péči, aby bylo jisté, že si ho pak nevezme žádný množitel. O všech případech, které podpoříme zde bude přidáno veškeré info.

Frbul

Site Admin

natáčení reportáže o FRBULu v pořadu Chcete mě

Příspěvekčtv úno 14, 2013 4:52 pm

V rámci natáčení reportáže o FRBULu v pořadu Chcete mě byl předán šek na 10tis na pomoc útulku paní Kladivové (www.utulekmodrany.cz), který byl vybrán po dohodě s natáčecím štábem Chcete mě.

Reportáž si můžete prohlédnout zde:
http://www.ceskatelevize.cz/porady/1095 ... 221300004/

Obrázek

Aktuální zůstatek je: 15 354 CZK

Frbul

Site Admin

buldok Jack podruhé, 2000,- Kč

Příspěvekpát úno 15, 2013 7:44 pm

Bohužel, stále se nepodařilo zcela vyléčit buldoka Jacka a obdržel jsem následující prosbu od jeho majitelky, jejíž zkrácenou verzi přikládám:

"Jack je po operaci, kterou úspěšně zvládl. Bohužel je ještě stále napaden srdečními červy, velmi vzácnou parazitickou nemocí, která je u nás velmi ojedinělá a je velký problém ji vyléčit. Nikdo neví jak a ani pořádně čím. Jack se víc a víc zhoršuje. Celý dny jsme teď s Kristinou Kubalovou sháněly lék, s pomocí jejího veterináře, který pracoval v americe a má s tímto onemocněním zkušenosti. Lék je k dostání pouze v USA. Podařilo se ho ale sehnat v Itálii, půjde ke mě přes Německo. Je to jediný lék, který může Jackovi zachránit život (ale může ho i dodělat úplně...) stojí 290 eur. Je to Jackovo posladní šance! Bude to buď a nebo, ale já věřím, že Jack to zvládne, bojuje s nima tak dlouho! Je velmi statečný, je to velký bojovník a určitě se nevzdá... Tímto bych Vás chtěla poprosit o finanční pomoc."

Jedná se o tohoto buldoka: viewtopic.php?f=3&t=2205#p43873

Odesláno 2000,- Kč
Zůstatek 13354,- Kč

Frbul

Site Admin

příspěvek na kastraci buldočky Sherry

Příspěvekpon úno 18, 2013 10:49 am

Odeslán příspěvek 2000,- na kastraci buldočky Sherry, kterou má v péči paní Jitka Panosková

Obrázek

Zůstatek 11354,-

Frbul

Site Admin

buldočka Briketka, příspěvek 2000,- Kč

Příspěvekúte bře 12, 2013 6:26 pm

Odeslán příspěvěk 2000,- Kč na veterinární péči o fenečku Briketku

Obrázek

aktuální zůstatek 9354,-

Frbul

Site Admin

operace Cindy, 1000,- Kč

Příspěvekčtv kvě 23, 2013 3:33 pm

pomoc pro FRBUL členku Andreu, resp. její fenečku Cindy. Odesláno 1000,- Kč

Ahoj,

Před cca 3 týdny začala mít Cinduška průjem. Původně jsem si myslela, že jen někde něco olízla ale za pár dní se přidala krev. Tak jsme jeli na veterinu do Kbel, kde ji prohlédl veterinář a řekl, že má virózu. Dal jí injekci a nakázal dietu. Bohužel Cindušky stav se v průběhu dalších cca 7 dnech zhoršil. Kakala už jen krev, i když chuť k jídlu měla pořád stejnou. Pak se jednoho dne stav zlepšil na tolik, že měla opět jen průjem již bez krve. Měli jsme radost, že se to už zlepšuje. Bylo to velice náročné. Před 9dny jsme byli u veterináře na kontrole a podle něj bylo vše na dobré cestě. Vše bylo celkem v pořádku, ale pouze jen 3 dny. Když jsme předevčírem přišli s přítelem z práce celá chodba i kuchyň byla samá krev. Cinduška už to nedokázala ani udržet a jakmile si stoupla hned kakala krev. Neváhali jsme a jeli na Veterinární kliniku Brandýs. Tam ji prohlédli. Udělali odběry krve, dali infúzi a provedli sono bříška. Při sonu zjistili, že má perforaci tenkého střeva, a že je jí stav je velmi vážný. Bohužel byla velmi dehydrovaná a slabá. Přo vážení měla jen necelých 6,5 kg. Okamžitou operaci by nepřežila. Museli jí tedy dát infúzi. Ovšem jak byla dehydrovaná nemohli ji ani napíchnout žíly. Cindušku si tam přes noc nechali, před operací jí museli stabilizovat. Včera v 9 jsem volala, abych se zeptala jak to s ní vypadá a akorát ji připravovali na operaci. Upozornili mě, že její stav je velice vážný a že může dojít ke komplikacím. Doporučili mi zavolat odpoledne. Kolem 2 odpoledne bylo už po operaci. Cinudška jim na sále zkolabovala. Zatavilo se jí srdíčko a přestala dýchat. Museli ji oživovat a chvíli za ni musel dýchat přístroj. Při operaci zjistili, že se jí tenké střevo vchlípilo do tlustého a prasklo. Takže vše co spapala jí po strávení teklo do bříška a má tam ke všemu veliký zánět. Střeva ji narovnali a kousek střev museli uříznout. Bohužel v tlustém střevě našli nádor, který okamžitě zaslali na histologii do Hradce Králové. Podle veterináře se jedná o rakovinu tlustého střeva. Musíme teď čekat na výsledek zda je to zhoubné nebo ne. Cinduška je teď stabilizovaná. Dnes nám ji pustí domů, tuto těžkou operaci zvládne. Ráno v 9 mi říkali, že už papá, pije i pomalu chodí. Pokud se ovšem potvrdí, že se jedná o zhoubný nádor veterinář nedokáže říct jakou má naději. Léčba Cindušky je už v tuto chvíli nad naše možnosti. Jen operace bude stát k 10 000, k tomu ještě léky a pobyt na veterině. Dnes se dozvím přesnou částku. Přítel si platí léčení, na které pojišťovna nepřispívá a tohle je nad rámec našich možností. Prosím všechny o velkou pomoc. Nechceme o naši holčičku přijít.

Andrea Čechmanová
tel. 776 135 638
cechmanova.Andrea@seznam.cz

VETERINÁRNÍ KLINIKA BRANDÝS
Pražská 76
250 01 Brandýs n/L

Obrázek

Frbul

Site Admin

Briketka, odesláno další 2000,- Kč

Příspěvekčtv kvě 23, 2013 3:36 pm

Bohužel zdravotní stav Briketky je stále špatný, takže jsme se rozhodli odeslat na její léčbu další 2000,-
Celý příběh je zde: http://www.francouzsky-buldocek.cz/view ... t=briketka

Aktuální zůstatek na FRBUL účtu je 6354,-

Poznámka: Zůstatek byl převeden na nový FRBUL účet, který provozuje Občanské sdružení FRBUL. Peníze budou použité opět pro buldočky v nouzi!

Frbul

Site Admin

NOVÝ FRBUL ÚČET pro buldočky v nouzi

Příspěvekpon črc 01, 2013 2:50 pm

NOVÝ FRBUL ÚČET pro buldočky v nouzi - nově je možné posílat finanční příspěvek z ČR, nebo SR bez poplatku, viz čísla účtů níže:

CZ účet: 2600434362/2010 (měna CZK)
SK účet: 2600434362/8330 (měna EURO)

Transparentní účet, na který byl převeden zůstatek z původního FRBUL účtu je zde:
https://www.fio.cz/scgi-bin/hermes/dz-t ... 2600434362

Frbul

Site Admin

ePojisteni.cz podpořilo OZ FRBUL částkou 25.000,- Kč

Příspěvekčtv črc 18, 2013 1:04 pm

ePojisteni.cz podpořilo občanské sdružení FRBUL částkou 25.000,- Kč, určenou pro buldočky v nouzi!

Obrázek

Rádi bychom Vás informovali, že byla navázána spolupráce se společností ePojisteni.cz, která nabízí pojištění automobilů (povinné ručení i havarijní pojištění), majetku, cestovní pojištění nebo pojištění odpovědnosti. Jedná se o nejvýznamnějšího poskytovatele online pojištění v ČR. Svým klientům nabízí maximální možný servis, péči a vždy nejlepší ceny.

Pro členy FRBUL je možné využít jednorázovou slevu 100,-Kč při objednávce autopojištění využitím unikátního slevového kódu: FRBUL100.

Díky ePojisteni.cz můžete ušetřit až tisíce korun ročně. Průměrná úspora klienta ePojisteni.cz je 1750,- Kč. Více informací jak ušetřit se dozvíte na http://www.epojisteni.cz, nebo na infolince 840 888 444.

Frbul

Site Admin

Piškuntálek (záchrana OZ FRBUL)

Příspěvekstř zář 25, 2013 12:30 pm

Piškuntálek je šteniatko ktoré sa množitelke neudalo, a tak sa ho chcela zbaviť. Piškuntálek sa "priplietol" pri záchrane iných psíkov. Množitelka sa ho chcela rychlo zbaviť, bolo jej jedno akým spôsobom.

Veterinárne náklady uhradila z vlastných zdrojov Natália Špalková. Naklady 2120,- KČ

Piškuntálek bol adoptovaný Soňou Trníkovou.

Více fotografií zde: http://cz.frbul.com/index.php?p=p_36&sName=Piskuntalek-
Obrázek

Frbul

Site Admin

Žofka (záchrana OZ FRBUL)

Příspěvekstř zář 25, 2013 12:30 pm

Žofka je 5 ročná fenečka zachránená z množiarne z Revúcej.

Veterinárne ošetrenie poskytla zdarma paní MVDr. Dvořáková, výkup a prepravu zabezpečila na vlastné náklady Natália Špalková. Náklady na Žofku 70,- €

Žofinka bola adoptovaná manželmi Rabovými a žije v Prahe.

Více fotografií zde: http://cz.frbul.com/index.php?p=p_35&sName=Zofka
Obrázek

Frbul

Site Admin

Bessy (podpora OZ FRBUL)

Příspěvekúte říj 01, 2013 12:40 pm

Bessy (podpora OZ FRBUL)

OZ FRBUL poskytl finanční podporu 5000,- CZK na veterinárni ošetření ve VET-CENTRU.

Celý příběh Bessy si můžete přečíst zde .

Obrázek

Frbul

Site Admin

Andulka (záchrana OZ FRBUL)

Příspěvekúte říj 01, 2013 12:41 pm

Andulka

Příběh Andulky sepsala slečna, která otočila její život jiným směrem - Katka Pešková. Náklady na operaci oka byly hrazené OZ FRBUL - 101,22€

O Andulce jsem se dozvěděla díky FB, odkaz, kde slečna popisovala, kde a jak žije, mi poslala kamarádka. Na fotce vypadala hrozně nešťastně, okamžitě jsem volala na uvedený telefon a spojila se s jinou slečnou ze Dvora Králové nad Labem, která se mnou a mojí dobrou známou Janet, s kterou pomáháme pejskům, jela přímo k majitelům, cikánům, kde byla týraná. Tam jsem ji viděla, jak leží v bedýnce, měla pod sebou načůráno, protože po čerstvé fraktuře pánve nemohla chodit. Dříve byla uvázána, protože jako štěňátko doma čůrala. Vzala jsem ji do náruče. Strašně se bála, klepala se... ještě dlouho v autě. Byla mokrá, jak ležela na počůraném hadru. Janet měla pocit, že musí majitelkám něco říct... a ony, že si jí prý klidně nechají a nemusíme si ji brát. Věděly jsme, že bysme ji tam nikdy nemohly nechat. Bylo to takový hodný, ustrašený miminko. Protože se Janet bála o osud Andulčiných sourozenců , ptala se, kde si pro ni byly. Odešly jsme a vydaly se do Borovnice a Borovničky hledat majitele její maminky. Tam nás jedna paní odkázala na starostu. Doma byla jeho žena, od které jsme se dozvěděly, že ostatní štěnda by měla být ve vsi a jsou v dobrých rukách. Od ní také víme, že fenka byla francouzský buldoček a táta sousedovic beagle. Hned poté jsme odjely na veterinu k MVDr. Váhalovi ze Dvora Králové. Ten udělal RTG a zjistil frakturu, naštěstí bez dislokace. Andulku jsem dvakrát odčervila a měla nařízený klidový režim, který už po pár dnech zrovna dvakrát nedodržovala. Současně diagnostikoval vyhřezlou žlázu třetího víčka, očíčko měla hodně ošklivé. Dostaly jsme kapky. Na operaci jsem Aný objednala u jeho kolegy MVDr. Pavlačíka a dostala druhé kapičky. Operace dopadla dobře, ještě jsme dokapávaly. Byla u mě asi měsíc. Nyní je už skoro dva týdny v novém domově v rodině s dalšími pejsky. eká ji očkování. S novými majiteli jsem v kontaktu. Je to veselé a energické štěňátko, které si zase užívá krásný psí život.

Nesmím zapomenout poděkovat Janet Rumlové, která pomáhá finančně. Nejen že zaplatila RTG, kapky a tabletku na odčervení, také koupila kvalitní štěněcí granule, které Andulka ani nestačila zbaštit. Další mojí známé, Valerii Gažiové z Hradce Králové, která pomáhá, kde může a přivezla další granulky, jež poslouží až dalším pejskům, kteří u mě budou v DO, také děkuji.

Samozřejmě VELIKÝ dík patří OZ Frbul v nouzi, které proplatilo operaci oka. Děkuji všem!

Obrázek

Frbul

Site Admin

podpora OZ Priatel Pes

Příspěvekúte říj 01, 2013 12:42 pm

OZ Priatel Pes

OZ FRBUL v rámci spolupráce s OZ Priatel Pes rozhodlo přispět € 190,- k vybudování útulku v Štúrove. Štúrovští psi bez domova v současné době nemají možnost umístění do depozitu, proto tato finanční pomoc je považována za nezbytnou.

Obrázek

Frbul

Site Admin

Transparentní účet OZ FRBUL

Příspěvekúte říj 01, 2013 12:46 pm

Transparentní účet s přehledem přijatých a využitých peněz je zde:
https://www.fio.cz/scgi-bin/hermes/dz-t ... 2600434362

V případě, že nás chcete podpořit, můžete přispět jak z ČR, tak SK bez poplatků za zahraniční převod:

CZ účet: 2600434362/2010
SK účet: 2600434362/8330
Předchozí

Zpět na Buldoček v nouzi