Právě je čtv led 18, 2018 10:39 pm

Marley

Založte si vlastní profil psa, vkládejte své fotografie, videa a další informace.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra Na celém fóru je zakázané vkládat inzerci na nabídku prodeje psů a štěňat, nebo na krytí. Tyto příspěvky budou odstraněné a uživatel zablokován. Přečtěte si pravidla tohoto fóra zde
  • Autor
  • Zpráva

aralk

Kolemjdoucí

Marley

Příspěvekned dub 22, 2012 8:09 pm

Obrázek[/URL]

Ahoj, jmenuji se Marley a narodil jsem se 30.10.2011 v Čakovicích. V 6 týdnech jsem se odstěhoval do Hrdlíva u Kladna, kde žiju s mojí novou rodinou a "strejdou" labradorem Benem :)
Miluju jídlo a pocit, když se mohu volně prohánět po zahradě. Když nikdo nekouká, rád se válím v hromadě hnoje, jako to malé prasátko :D
Už zvládám i pár základních povelů, ale pořád mam svojí hlavu...... ale co bych za mlsku neudělal :)
Každý den se těším až si budu moct zalést pod peřinu ke svým páníčkům :twisted:

tady je pár mých fotek od malinka až do teď:

benditko

Stálý člen

Re: Marley

Příspěvekpon dub 23, 2012 10:59 am

Ahoj Marley, jednak ti chci říct, že jsi nádherné štěně a pak se tě chci zeptat, jestli náhodou nejsi z domečku, kde měli 2 buldočky a rotvajlerku. Já jsem se narodil v Čakovicích 1.6.2011 mamince strakošce. Myslel jsem si jestli nejsi můj bráška, jsi mi i hodně podobný, ale podle data to není možné, ale třeba jsi od druhé černé fenky. Já už jsem v pubertě, ale jsem moc hodnej kluk. Přeju ti do života hodně štěstí a lásku tvojí smečky :D Max

aralk

Kolemjdoucí

Příspěvekpon dub 23, 2012 9:21 pm

Ahoj Maxi, děkuji za kompliment. Přesně tak, v rodném domečku byly dvě fenky buldočků a dvě rotvajlerky. Sice vypadáme jako bráškové, ale ty jsi vlastně něco jako můj strejda :) . Jsem od té druhé fenky. Mám jednoho brášku a čtyři sestřičky (myslím :-) ). Jinak jsem koukal na tvé fotky a video a musím říct, že umíš moc pěkně válet sudy :) . Jestli pojedeš v květnu do Veltrus na společnou procházku, tak se tam s tebou rád potkám ;) . Děkuji a také ti přeji hodně štěstíčka a lásky. Marley

benditko

Stálý člen

Příspěvekúte dub 24, 2012 12:56 pm

Já myslím, že přece jen trochu bráchové být můžou, taťka asi bude stejný. Vím, že měli černého buldočka z Čakovic, prý to byl pěkný pořez :D . Já bych do Veltrus ráda, ale nemám řidičák a manžel v sobotu chodí do práce. Říkal, že si to zkusí přehodit, ale bude to vědět až ten týden - podle nálady šéfa :lol: . Tak možná :wink: Jitka

aralk

Kolemjdoucí

Příspěvekstř kvě 02, 2012 11:07 pm

Zdravím, tak mi bohužel nakonec nedorazíme :( . Chodím dálkově do školy a mám v sobotu dopoledne zkoušku. Snad bude brzy nějaká další akcička :) .

aralk

Kolemjdoucí

Příspěvekčtv bře 21, 2013 12:43 pm

Tak po delší době nová fotka. Tady jsme už velkej chlapák :D

Obrázek

Marla

Stálý člen

Příspěvekpát bře 22, 2013 3:50 am

opravdu jsi teď krásný, mladý muž :) :) :)
buldoček je láska na celý život

Zpět na Vlastní profil buldočka