Právě je ned dub 22, 2018 3:36 pm

Amálka & Black

Založte si vlastní profil psa, vkládejte své fotografie, videa a další informace.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra Na celém fóru je zakázané vkládat inzerci na nabídku prodeje psů a štěňat, nebo na krytí. Tyto příspěvky budou odstraněné a uživatel zablokován. Přečtěte si pravidla tohoto fóra zde
  • Autor
  • Zpráva

Hics

Návštěvník

Amálka & Black

Příspěvekned bře 17, 2013 12:09 pm

Už jsem to prostě nevydržel a šel sem na to jinak... celej tejden sem prořval a člověk si to ztěžuje už třá tim, že si nechá zvířátko doma na zahradě, chodí si s ním povídat a pak pro mokrý bulvy pomalu netrefí ani domu... Toho pejska hlavy nevyženeš a ani nechceš. zasloužil si svoje místo a to bude jeho navždy, ale pro mě bylo už nějak moc naložíno na jedný straně houpačky a potřeboval jsem to nějak dovážit, tak sem si včera přivezl štěně fr. buldočky Amálku (se jmenovkyní Olgy pouze náhoda), který po dnešní noci spíš než na Amálku slyší na "koukej už konečně usnout ty malej hajzlíku" ... Uvidíme, jak to bude zabírat, ale dnes se mi ve snech poprvé nehonila před zraky Terezka - patrně pro to, že sem se prakticky nevyspal, takže stále s otazníkem, ale jako jo - už se to trochu ředí no, ale může za to i Black...
Amálka rozhodně neni záplata na Terezku. Je to pokračování partnersví člověka se pesem, který nechce zůstat chromý a čekat co bude...
Amálce je 2,5 měsíce, trochu buřtík, ale to se vyběhá, barva Fawn s bílou náprsenkou. časem sem hodim nějaký fotky, aby se představila.
Zároveň musím pochválit boldočka Blacka, kerej s ní zůstal přez noc, i když už z ní byl šišatej ale Black má neskutečně dobrý srdíčko - s Terkou byli veliký kamarádi a když viděl, že je ji ouvej, tak ji lízal čumák a tvář, aby ji pomohl. Asi vytušil, že už se Terezka nevrátí a z Amálky má radost, ale zatim ještě neví, jak s tou holčinou naložit.
Black je 4 letý kluk, plný života. postavou je spíš sportovec a výkonama docela určitě. Přišel před nedávnem od lidí, kteří se jej museli zbavit, ale rychle si zvyká na nový domov, lidský kámoše a hromadu volnýho prostoru. Uvidíme, jak se budou snášet tyhle dvě rozdílný povahy, ale sázim na jejich přirozenou přátelskost.

Black už nějaký promo má, tak se zatím seznamte s ním a ... uznete sami, že to neni žádnej vořežprut... :-)

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Nejvíc nejlepčí čoklík
Obrázek

Uploaded with ImageShack.us

Franceska & spol.

Stálý člen

Re: Amálka & Black

Příspěvekned bře 17, 2013 6:36 pm

Black je opravdu kus buldočího svalovce a Amálku jsem možná viděla na Bazoši - byla tam faunička z Nymburka a teď už v inzerci není, měla takovou hodně tmavou masku :lol:
"Stáváš se navždy zodpovědným za to, cos k sobě připoutal." Saint-Exupéry.

Ivana, Franceska & spol.

Hics

Návštěvník

Příspěvekpon bře 18, 2013 9:53 am

Jo jo jo... to je ona. Paní se o ní příkladně starala a fenka je v bezvadném stavu, nicméně - pro sichr - v pátek nás čeká návštěva na kardiu. Přez den sem hodim nějaké foto.
Nejvíc nejlepčí čoklík
Obrázek

Hics

Návštěvník

Příspěvekpon bře 18, 2013 4:42 pm

Tak tu mám pár fotek tý mojí krasavy...

Je to zlobivý smrádě, který se celkem rychle adaptuje na nové prostředí a každou volovinu si hodlá vybrečet. Největší chudák je Black, kterej už ji má až po krk, ale good bless za jeho milionovou tolerantní povahu. Nějak nechápu, jak může štěně zůstat aktivní přez noc, další den a ještě jednu noc... já už jsem z ní na kaši... buď si dnes vemu 5 valetolů já, nebo ona... :-)

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Nejvíc nejlepčí čoklík
Obrázek

Franceska & spol.

Stálý člen

Příspěvekpon bře 18, 2013 5:12 pm

Ta je tak nádherná, že bych jí odpustila i 7 probděných nocí :mrgreen: Je to ještě miminko a jaký má dospělácký výraz :wink:
"Stáváš se navždy zodpovědným za to, cos k sobě připoutal." Saint-Exupéry.

Ivana, Franceska & spol.

Hics

Návštěvník

Příspěvekpon bře 18, 2013 5:37 pm

A ještě pár fotek Blacka, který jednak demnostrují jeho sportovního ducha a jednak... no... nedá se tomu říkat přímo odvaha... po pravdě - vyděšenější výraz jsem u buldočka nikdy neviděl, ale druhej pesan byl hodnej a hravej, i když - jak foto napoví - rozhodně se to tak nejevilo ani do fotáku, ani Blackovi...

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Nejvíc nejlepčí čoklík
Obrázek

Marla

Stálý člen

Příspěvekpát bře 22, 2013 3:42 am

Musím říct,že Vaše Amálka a Black jsou nádherní :) ...a ty fotky,no jedna báseň :) Hlavně jim hodně zdravíčka přejí moje holky Amálka a Luisa
buldoček je láska na celý život

Hics

Návštěvník

Příspěvekpon bře 25, 2013 7:39 pm

třeba z toho jednou bule láska... :-)

Obrázek

Nejvíc nejlepčí čoklík
Obrázek

Noemi

Stálý člen

Příspěvekpon bře 25, 2013 7:48 pm

Máte naprosto luxusní fotky - čím fotíte?
Miluju u buldočků výraz alá dobrman - jak říkám postoji s dozadu postavenýma ušima :mrgreen: .

A "vyzubený" ohař je nepřekonatelný :lol: :D :lol: .
Jana, Nela (frbul), Bax (skorostafbul)
Papáme: J. - všechno možné ;-); N. - syrové masko se zeleninkou; B.- granule záměrně po pytli střídáme ;-)

Hics

Návštěvník

Příspěvekpát dub 05, 2013 6:16 pm

Děkuji za pochvalu pikčrů... :oops: Fotím celkem na standard - EOS-50D + v tomto přípda Sigma 70-200HSM (obyčejně a v tomto případě zapomenutý polarizák - jak by se byl býval hodil že... :-) )

Přihazuji další porci fotek ze sněhových radovánek. Zvláštní je, že těm francouzkejm rypákům nevadolo pranic -8 a dostat je domu bylo na dloooouhý přemlouvání. Fakt je ten, že v noci byly hodňoučký, jak jezulátka...:-)

tohle je zrovna studie, jak si takový buldočí pískle tak nějak neumí poradit se sněhem a zakrtkuje se...:-)
Obrázek

Na téhle fotce se mi líbí ta rozvážná síla a dynamika a soustředění. jako by takovýhle extrémní vypětí bylo naprosto normální... prostě ze sebe dám, co můžu, ale hrotit to rozhodně nebudu...
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Neotravuj ty malej hajzle!!!
Obrázek

Co jako?...
Obrázek

Out of balance... little bit -of corse...:-)
Obrázek

Dnes jsem tu za metrosexuálka já!!!
Obrázek

S aportem začínat v tomhle věku?... Nějaký drogy by nebyli?...
Obrázek

Když Ona malou, tak já woe jako větší... stačí?...
Obrázek

Jako drezůra?... Hovnajz!
Obrázek
Nejvíc nejlepčí čoklík
Obrázek

Sia

Kolemjdoucí

Příspěvekpon dub 08, 2013 1:42 pm

Black a Amálka jsou moc krásní pesani. Black je opravdu vymakaný frajer a Amálka je malé roztomilé trdlo. :-) No a ty nádherné fotky, to je paráda. Myslím, že co se týče štěstí na páníčka, tak ti Vaši dva buldíci mají také vyhráno.

Babetta

Stálý člen

Příspěvekúte dub 09, 2013 9:09 pm

Krásní pesani. Musím ocenit fotografie. Vyfotografovat pohyb to vyžaduje načasování a dobrý foťák.Nejkrásnější foto je ale černá silueta obou buldočku. Super.
Potíž je v tom, že psi se vždy chovají jako psi, avšak lidé se vždy nechovají jako lidé.

Hics

Návštěvník

Příspěvekúte říj 01, 2013 3:59 pm

Inu - povyrostli jsme, ale hra nás furt baví... :-)

Obrázek

Nejvíc nejlepčí čoklík
Obrázek

Zpět na Vlastní profil buldočka