Právě je čtv led 18, 2018 10:45 pm

Barunka

Založte si vlastní profil psa, vkládejte své fotografie, videa a další informace.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra Na celém fóru je zakázané vkládat inzerci na nabídku prodeje psů a štěňat, nebo na krytí. Tyto příspěvky budou odstraněné a uživatel zablokován. Přečtěte si pravidla tohoto fóra zde
  • Autor
  • Zpráva

Ewule

Návštěvník

Barunka

Příspěveksob dub 10, 2010 5:38 pm

Obrázek

Takhle vypadala,když jsem ji dovezla z útulku-měla 9kg,přivezla si blešky,parazity a strach z plácačky na muchy a čehokoliv co jsme vzali do ruky.

Obrázek

Barunka dnes-kočka,že?...Je to holka plná energie-hravá a divoká,do všeho se hrne,nikde nesmí chybět.

Olga

Moderátor

Re: Barunka

Příspěvekpon dub 12, 2010 9:19 am

Barunce to fakt sluší.
Olga a Amálka

Ewule

Návštěvník

Příspěvekpon dub 12, 2010 8:05 pm

Ahoj tady je pár fotek z letošní zimy.

Olga

Moderátor

Příspěvekúte dub 13, 2010 9:15 am

Hezké fotky a ty oblečky jim fakt sluší!
Olga a Amálka

Ewule

Návštěvník

Příspěvekúte pro 27, 2016 1:23 am

Ahoj,je mi moc líto,že musím oznámit odchod Matýska a Barunky do psího ráje.Matýsek musel být uspán v roce 2014 protože měl nádor na mozku,myslela jsem,že nic horšího nezažiju,bohužel jsem se velmi mílila.22.12.letošního roku jsem musela nechat uspat Barunku také po nálezu na mozku,oto víc mě to bolí,že příznaky byli ze začátku připisované zánětu vnitřního ucha a až po zhoršení nás poslali do Brna na CT mozku,kde objevili velký nádor a tekutinu.Já jsem ji nechala-po dohodě a doporučení neurologa uspat,dokud spinkala v narkoze po vyšetření,nechtěla jsem aby dále trpěla,protože měla poruchy rovnováhy,byla dezorientovaná,zhoršovalo se to velmi rychle.Ale teď si vyčítám,že jsem ji neodvezla domů a nenechala uspat doma.Rozum mi říká,že jsem udělala pro ni dobře,ale i tak je mi nanic. :(

Zpět na Vlastní profil buldočka