Právě je ned úno 25, 2018 12:39 am

Anglický buldok Patch, 4 roky, hledá domov

Nabídka buldočků v nouzi, kteří hledají nový domov.

Moderátor: Moderátoři

• Autor
  • Zpráva

evisek68

Moderátor

Anglický buldok Patch, 4 roky, hledá domov

Příspěvekned črc 07, 2013 12:55 pm

4LETÝ ANGLICKÝ BULDOK HLEDÁ NOVÝ DOMOV. SDÍLEJTE, INFORMUJTE, POMŮŽETE TÍM JEDNOMU ROŠŤÁKOVI NAJÍT VHODNÉHO PÁNÍČKA, KTERÝ SE NĚJAKÝM ROZMAZLENÝM BULDOKEM NENECHÁ ZASTRAŠIT!
Dobrý den,

obracíme se k Vám s prosbou o pomoc. Rádi bychom našli nové majitele pro našeho 4-letého anglického buldoka . Jmenuje se Patch (vyslov Peč).
Jako štěně si ho pořídila naše dcera s přítelem. Pejsek je bez papírů. Zdravotní dokumentaci má v pořádku. Je proočkovaný. Dvakrát měl kožní záněty z horka a vlhka.

Do dvou let byl pejsek bezproblémový, a pak ze dne na den začal blokovat dveře při odchodu dcery i přítele do práce a chňapat jim po nohou, až se ho začali bát. Když ho plácli pantoflí, tak se bál a ustoupil. Přesto to zkoušel pak už každodenně. Dcera si našla pomoc na internetu a dala ho na převýchovu.Paní cvičitelka pejska zhodnotila tak, že to není vysloveně zlý pes." Jenom " trpí separační úzkostí a je hodně dominantní. Paní cvičitelka ho vycvičila, chodil na volno, poslouchal. Vrátil se domů a skoro rok to klapalo, když to pak znovu zkusil pomohla opět bačkora.

Pak zůstala dcera v malém bytě sama a ještě těhotná, nebylo jí dobře, tak jsme jí nabídli, že si pejska vezmeme. Dva až tři měsíce proběhly bez problémů, a pak začalo blokování dveří při odchodu z domova a plížení se po nohou a chňapání. Použili jsme bačkouru, ale Patch už přišel na to, že se jí až tak nemusí bát a začal i vyskakovat po rukou.

Jednou byly u nás mladí na návštěvě a chtěli jsme je všichni i s Patchem na výlet. Pes byl vzadu v autě za sedačkami. My jsme si sedli a pes se dral dopředu hlava nehlava mezi dceru a jejího partnera. Ten mu dával příkazy a strkal ho rukou zpět a tehdy Patch kousl poprvé do ruky do krve.

A tak to šlo dál, zkoušeli jsme být přísní a důslední, za poslušnost byl hned chválen. Mě poslouchal víc než manžela, takže odchody vypadaly tak, že já jsem ho zavolala na místečko a zavřela a manžel odešel z bytu. Pak ale začal vyjíždět i po mě. Stačilo, že jsem vzala nákupní tašku, peněženku, nebo otevřela šatní skříň. Takže ještě než jsem se začala chystat, jsem ho nalákala na mňamku a zavřela a šla.
Další epizoda se stala při ošetření u veterináře. Pejsek měl velký kožní zánět na pravo na tlamě a vyjel i po doktorovi i po sestře.Ten zánět se musel každý den čistit dezinfekcí gázou s betadinem, vlastně odstranit odumřelou tkáň. Já jsem to pak po dobrém s Patchem doma zvládla, za odměnu. Nicméně netrvalo dlouho a pes kousl manžela do ruky při odchodu.Když přišli mladí na návštěvu, pletl se v chodbě a už byl agresivní na jednoho , na druhého i na dceru. Dcera byla těhotná a bála se k nám chodit.

Před měsícem u nás byly i s miminkem, protože se k nám museli evakuovat při povodních, A Patch rafal a plížil se všem po nohách. Mezitím jsem zapomněla napsat, že jsme ho nechali vykastrovat, ale ani to nepomohlo. Po kastraci je asi 4 měsíce.

Nevíme si rady, mladí s miminkem k nám nechtějí, bojí se a my se bojíme taky. Venku nechce moc chodit. Se psy problémy nemá, před každým uskočí.

Velmi bychom byli vděčni za Vaši pomoc s nalezením nových vhodných majitelů. Pejsek je jinak milý, hraje si…
S pozdravem
Jitka a Libor

VÍCE INFORMACÍ ZÍSKÁTE NA TELEFONU PO CELÝ DEN: 775 436 643

Obrázek
Zmuchlaní a slintací jsou nej.

Zpět na Hledají domov