Právě je stř dub 25, 2018 2:10 am

Žíhaná fenka v útulku v Kutné Hoře - umístěna ! ! !

Zachránění buldočci, kteří jsou již ve svých domovech.

Moderátor: Moderátoři

• Autor
  • Zpráva

evisek68

Moderátor

Žíhaná fenka v útulku v Kutné Hoře - umístěna ! ! !

Příspěvekúte lis 16, 2010 4:00 pm

V Kutné Hoře je frbulka- asi zrovna po odkojení štenat!
Fenka francouzského buldočka se potulovala po Kutné Hoře několik dní....

http://www.utulek-kh.estranky.cz/

Obrázek

Dobrý den, dnes k nám, tj. psího útulku v Kutné Hoře, byla umístěna fenka
fr. buldočka, chtěla bych Vás tímto požádat o její zvěřejnění na Vašich
stránkách, moc Vám děkuji, Dagmara Staňková.
Zmuchlaní a slintací jsou nej.

gulliver

Návštěvník

Re: Žíhaná fenka v útulku v Kutné Hoře

Příspěvekúte lis 16, 2010 7:42 pm

Ta je chudak vyplasena, ale je straaaasne peknucka. Budem drzat palce, nech sa co najskor umiestni.
Gulliver + Nelly

Martina

Stálý člen

Příspěvekúte lis 16, 2010 8:39 pm

Tak se mi zdá, že to už je v Kutné Hoře a okolí několikátý buldočí nalezenec, jestlipak tam taky nebude nějaká větší množírna a postupně se jich nezbavují :evil: . Jak jste se možná dočetli v jiném tématu, taky jsme si vzali buldočka který je původně z množírny a ty lidi co se na něm podepsali se mi dostat do ruky ... :evil: :twisted: :twisted:
Martina

radka

Stálý člen

Příspěvekúte lis 16, 2010 11:04 pm

Jaruška přeci chtěla černou buldočku,má ji i doma dovolenou....snad sem nakoukne :D :wink:
kéž by si ji zamilovala jako tu co jí ji vrátili domů :wink:
FRBUL JE NEJLEPŠÍ A BULDOČEK JE BŮH

Můj pes se jmenuje Schaquille

Bibikulda

Návštěvník

Příspěvekstř lis 17, 2010 5:40 pm

Vypadá skoro jako náš Kuldik... Už aby byla u nějakých moc hodných lidí...

Besinka

Stálý člen

Příspěvekpát lis 19, 2010 3:13 pm

Tak jsem volala do útulku je to 4-5 letá buldina, asi krátce po štěnatech.Někdo ji vyhodil v okolí útulku, který je za městem .Letos je to už druhá, taky byla žíhaná.Dá se předpokládat , že tu v okolí máme množírnu!Mají tu jen venkovní kotce, ale holčička bydlí v kanceláři.Zrovna , když jsem volala tak se chovala a chrochtala- je to mazlivka jako všichni buldíci. Zítra se tam jedu podívat, tak podám informace.Někdo už přece chtěl buldinu , které se našel páníček.Klidně ji i přivezem.

Smusmi

Kolemjdoucí

Příspěvekpát lis 19, 2010 4:19 pm

Brala bych hned, ale jsem teď u rodičů a do středy máme rekonstrukci bytu - taky ji sem nemužu teď vzít a do te doby nám ji určitě někdo vyfoukne. :roll:

Noemi

Stálý člen

Příspěvekpát lis 19, 2010 7:54 pm

Bobušek...příští týden mají být mrazy, tak snad se v té době už bude někde hřát v pelíšku.
Jana, Nela (frbul), Bax (skorostafbul)
Papáme: J. - všechno možné ;-); N. - syrové masko se zeleninkou; B.- granule záměrně po pytli střídáme ;-)

Bibikulda

Návštěvník

Příspěvekpát lis 19, 2010 9:03 pm

Ahoj všichni, ta "první letošní" buldinka z kutnohorského útulku byla naše sluníčko Bejbinka... Brali jsme si ji v lednu... Nenechali jsme ji tam dlouho, hned po karanténě už byla u nás... Byla v dost špatném stavu, na frbul jsem i psala hned po tom, co jsem se tam na ni byla podívat. Ale tenkrát o ni žádný velký zájem nebyl, tak jsem ji tam prostě nemohla nechat a našemu buldíkovi Kuldíkovi pořídila sestřičku... Když jsem se dozvěděla, že je v útulku další, brečela jsem jak želva... Bála jsem se totiž, že se to bude opakovat a nikdo o ni nebude mít zájem... My si další už fakt vzít nemůžem... Doma už mi zakazují na frbul chodit, protože pak pořád brečím a beru si prášky na nervy... Ptala jsem se různě známých, kolegů, jestli nevědí o někom v okolí, kdo by buldíky choval, ale nikdo nic neví. Spíš si myslím, jestli není zmetek jeden z vedlejšího okresu... Kdyby byl z okolí K.Hory, bylo by mu snad jasné, že to někoho napadne... Tak se budu těšit na zprávičku o tom, že buldinka našla páníčky a všechny zdravím...

Besinka

Stálý člen

Příspěveksob lis 20, 2010 1:21 pm

Tak buldinka pracovně jí říkají Mimi je úžasná ! Je zdravá a moc se jí líbí uvnitř v kanceláři ven se jí moc nechtělo asi není moc zvyklá na vodítko, ale šla na něm.Měli jsme jí i na volno, ale asi by zdrhla.Hned si lehá na zádíčka a chce drbat na bříšku.Vyhublá není je k odběru hned. Zatím má volat zítra jedna paní, ještě není na pevno rozhodnutá a ještě je v záloze slečna , co tu psala.Tak tam snad dlouho nebude. Je v teplíčku ještě s jedním pejskem a třema kočkama úplně v pohodě. Ráda se povaluje na gaučíku. Po šteňatech je a asi ne po jedněch, tak by si zasloužila hezký domov a hodného páníčka.

radka

Stálý člen

Příspěveksob lis 20, 2010 1:58 pm

tak to je docela dobrá zpráva,snad to klapne

Bibikulda

Návštěvník

Příspěveksob lis 20, 2010 2:15 pm

Jsme moc rádi, že se má "Mimi" k světu... Snad opravdu nebude dlouho trvat a najde se páníček, kterej jí bude milovat... Držíme všechny tlapky, které máme... A že jich je... :)

Besinka

Stálý člen

Příspěvekpon lis 22, 2010 12:04 am

Zítra budu volat paní do útulku pak dám vědět.Celý víkend jsem na ni musela myslet. Čekala jsem , jestli se nedozvím něco od SMUSMI.Něco jiného je, když o těch buldíkách jen člověk čte , ale když je vidíte!Tak ať to zítra dobře dopadne!

radka

Stálý člen

Příspěvekpon lis 22, 2010 12:07 am

tak zítra :)

Besinka

Stálý člen

Příspěvekpon lis 22, 2010 2:58 pm

Tak jsem volala do útulku a nemám potěšující zprávy! Ani jedna se neozvala!Jsem naštvaná na SMUSMI. V pátek mi psala osobně, že když jdu se na ni podívat, tak ať jí zamluvím buldinku.Ráda jsem jí odpověděla, že ano.Přímo z útulku jsem volala jaká je úžasná buldina.Pak jsem přišla a psala jí další inhformace na mobil, at dá vědět.Říkala , že do útulku zavolá v neděli. Chápu, že třeba nemá přístup k počítači, ale mobil jistě má. Tak nevím, co si mám myslet.Do útulku taka nevolala. Taže Mimi je bez domova!Jak jsem pročítala buldočky v nouzi , tak tu přece někdo byl kdo by si vzal buldíka. Klidně bychom ji přiblížili.

Bibikulda

Návštěvník

Příspěvekpon lis 22, 2010 7:10 pm

Něco nového někdo nevíte???

Nikolka

Stálý člen

Příspěvekúte lis 23, 2010 11:03 am

Zdravím všechny a máte všechny tady můj obdiv za to co děláte, jsem tu sice jen od včera, ale už jsem se nabřečela nad těmi příběhy. Chci se zeptat jak to s ní vypadá? Je ještě k mání? Mám doma dvou letou fenečku nevím jak by se holky snášely a taky nevím co na to přítel, ale je mi těžko u srdíčka když vidím jak je smutná. Díky Lucka

Bibikulda

Návštěvník

Příspěvekúte lis 23, 2010 11:57 am

Ahoj Lucko, my jsme od Kutné Hory, letos v lednu jsme si z kutnohorského útulku také brali buldinku, byla na tom úplně stejně jak tahle, asi krátce poštěňatech, Mimi vypadá nádherně proti naší Bejbi tenkrát, ale dostala se z toho, teď je z ní nádherná buldinka... a to už jsme taky doma měli jednoho buldíka... Taky o ni nebyl moc zájem, takže prostě šla k nám... Proto mě to taky teď tak strašně bere, všechno co jsem s ní prožívala, se vrátilo.. i když já jsem na ty palcatky ujetá pořád (a nejen placatky)... Ještě teď jsem volala do útulku, Mimi je pořád k mání, žádný vážný zájemnce, spíš se jen ptali jak se má a tak... Zatím se má dobře, ale je v místnosti, do které budou muset přemístit fenu po operaci, takže Mimi bude muset jít jinam!!! Prý to zkusí s oblečkem, ale asi bude někde venku!!! Proboha, to přece nejde!!! Je to prý zlatíčko jako všechny placatky... Zkus přemluvit přítele, pokud bude váhat, napiš, já mu to "politicky" vysvětlím... tak hodně štěstí ve vyjednávání a napiš co nejdřív!!!

Nikolka

Stálý člen

Příspěvekúte lis 23, 2010 1:09 pm

Ahoj jsem ráda že se mi někdo ozval a začínám vyjednávat s přítelem. Máme teda jen 1+1 a čtvrté patro, takže bych nosila dvě a ne jednu, ale přeci ji tam nemůžu nechat. Ale do pátka jsem mimo domov, jsme z Hradce Králové a v současné době jsem týden ve škole v Kroměříži a přijedu až v pátek, tak by to tam prdelka musela vydržet, protože chlap si ji sám nevezme když je v práci a bůh ví co by tam holky vyváděly, nemáme nikde dveře jen hlavní, no neumím si to dost dobře představit. Snad tam vydrží a přítel mi to povolí, stejně se o ni starám já a přítel je jen na mazlení. Sem z toho úplně v háji a doufám že to dopadne.Nevím ale co na ni moje Nikolka, je rozcapená jako prase a já sem z ní úplně na větvi a můžu se z ní poprdět a může úplně všechno. Je zase pravda, že sem nezažila lepší povahu psa než má frbul a už sem pár pejsků měla. Prosím můžeš mi napsat jak se o ni mám starat když je po těch štěňatech, nemám s tím žádné zkušenosti, Nikol mám od malička a je zdravá až na ty zádíčka nás teď podruhé trápí, ale snad to bude v pohodě. Písni mi prosím co potřebuje za péči, co za léky, můžu jí vykoupat až si ji přovezu, mám moc otázek a potřebuji poradit. Z útulku jsem si již pejska brala, ale bylo to něco jiného, byl to pes, v dobrém stavu, brazilská fila a jestli ti to něco říká tak byl od toho uchyláka z Pardubic, kterýho měli v létě pustit z vězení jmenuje se Budík. Takže Montík měl spíše psychicý problém s chlapama, ale jinak byl úžasnej a dodnes na něj vzpomínám. Dal by za mě a za to že mohl spát v posteli život. Takže moc péče po útulku nepotřeboval spíš hodně lásky a to takhle slečna asi taky. Přítel je taky cíťa, takže myslím že povolí. Jen aby tam holka vydržela do pátka nebo do soboty, mají přijít mrazy. Díky za rady a že jsi mi odpověděla. L.

Nikolka

Stálý člen

Příspěvekúte lis 23, 2010 1:11 pm

jo a nevíš asi kolik jí je? netuším a ani nemám představu 5 let?

Bibikulda

Návštěvník

Příspěvekúte lis 23, 2010 1:17 pm

hmmm, tak to jsem se čoveče nezeptala, ale paní říkala, že fakt to vypadá úplně stejně jako ta naše... orientujou se hlavně podle zubů, tý naší říkali taky tak 5 a víc, ale to proto, že vypadala tak zuboženě... když jsem pak viděla buldinku, který jsou 3 roky, tak ta naše nevypadá o moc starší... jediný co paní v útulku říkala, že už jako štěňata mít asi nemůže, asi má jizvy po císařích, takže ji prostě využili jak mohli a když už to nejde,zbavili se jí... a co přítel?

Nikolka

Stálý člen

Příspěvekúte lis 23, 2010 1:24 pm

a jak dlouho si myslíš že se dožijou? nemám představu a každý mi říká něco jiného ale může to být i přes deset let viď? Já ji určitě nechci na štěňata a ani u své Nikolky nejsem přesvědčená že je bude mít, protože vím jaký jsou s tím problémy. Přítel je načatý, ale já to asi nevydržim do pátku a poradíš mi s tím prosím? Nevím co potřebuje a doufám že nebude zlá.

Bibikulda

Návštěvník

Příspěvekúte lis 23, 2010 1:52 pm

hele, já s nima zas takovou zkušenost nemám... tomu našemu buldovi, co ho máme od štěněte, jsou 2 roky a před tím jsem měla buldočka jako dítě, naši ho přivezli, když mi bylo 8 let!!! takže to je 40 roků (to je děsný, jsem už velká holka, skoro ta největší...!!!). Ale od tý doby je miluju a nechtěla jsem nikdy jinýho psa než buldu. Ale jsem taková hodně zodpovědná a říkala jsem si, že si ho pořídím, až budu v důchodu, že bych mu nemohla dát všechno, co potřebuje, věnovat se mu a tak... ale není to pravda, ty psi si ten denní režim přizpůsoběj podle tvýho a když pak přijdeš z práce a vylítnou na tebe takový dvě nádherný placatý torpéda... neznám nic hezčího... Je pravda, že ta naše buldina z útulku je vostřejší, buldíka si zpacifikovala hned při prvním seznámení, ale jen tak jako, prostě jako ženská... jako po něm vyjela, ale spíš řvala, než aby ho rafla, spíš byla ráda, že najednou má něco svýho a bála se o to... museli jsme postupně, vzala jsem si tenkrát dovču... u nás to bylo taky blbý, že vypadala fakt hrozně, byla ve špatným fyzickým i psychickým stavu, takže vet. doporučila delší karanténu, což u Mimi asi nehrozí... ta vypadá dobře, i mi to v útulku potvrdili a mazlí se a tak a je v tý místnosti s dalším psem a kočkama!!! takže na zvířata je zvyklá a nic nedělá... to ta naše čůzina po kočkách jede...

Bibikulda

Návštěvník

Příspěvekúte lis 23, 2010 1:55 pm

a ještě ses ptala, kolika se dožijou... to je asi individuální, pes od psa, jako u každý rasy... ten můj, co jsem ho měla jako dítě byl papírák a dožil se 10 let... a máme známý, jejich buldině je 13 a v pohodičce... je teda poslední ze sourozenců...

Nikolka

Stálý člen

Příspěvekúte lis 23, 2010 2:00 pm

díky za odpovědi a ještě dotaz kde mám na tu mou holku nebo holky sehnat oblečky? nemáš nějaký typ? hlavně ať jsou teply, Nikolka právě marodí s těma zádičkama. Díky

Ki+M a Hercules

Stálý člen

Příspěvekúte lis 23, 2010 2:18 pm

Oblecok sa da lahko usit, proste iba dat dokopy vrchny a spodny diel, aleboto dat v jednom kuse, tak ze jedno na suchy zips okolo krku, druhe na suchy zips okolo hrudnika, hlavne nech ma chrbat zakryty az po chvostik. Alebo sa da kupit, My sme jeden objednavali, druhy sme kupili v klasickom zverimexe, ten je nepremokavy dokonca. Takze ak to bude sediet okolo krku a hrudnika je vyhrane. Urcite je buldocek velmi vdacne plemeno, ktore je vynikajuci spolocnik. Dozivaju sa velmi individualne, ale co poznam ludi tak je to vacsinou od 10 do 15 rokov. :mrgreen: Drzim palce :D
Ki+ M + Hercules+ Asta= Velká láska!

Bibikulda

Návštěvník

Příspěvekúte lis 23, 2010 2:33 pm

... Jen chci dodat, že za BIBIKULDU píšou dvě bláznivky milující frbuly - dcera, já Katka a mamča Renďa... Tak jako aby bylo jasno... :D Nikdy bysme placatky nevyměnili... Frbulové jsou sví, ale zároveň milující stvoření. Náš buldik KULDIK je milovník všech milovníků. Lásku projevuje nadměrným způsobem... Ale to je dobře... K těm oblečkům. Dají se koupit skoro všude. Já vyzkoušela pro Kuldika trička, mikči, svetry, z netu, z kamenného obchodu, ale nejvíc jsem spokojená s vestičkou, která je ze dvou dílů a ty díly se spojují patentky. Horní látka je broušená kůže, spodní je krásná chlupatina a díky tomu, že je to na patentky, se to suprově nandává i sundává. Fakticky takový vestičky doporučuju... Viděla jsem vesty i na sucháč, ale to mi přijde dosti na ..., protože ten sucháč se lehko rozepte... Myslím, že mám doma dokonce i jede svetřík, kterej jde taky dobře sundat a nandat, takže pokud by si "Nikolko" měla zájem, darujeme ho... :D

Besinka

Stálý člen

Příspěvekúte lis 23, 2010 3:00 pm

Pořád je k mání.Dneska vyšel článek v místních novinách i s obrázkem.Je tam psáno 3 roky a je fakt v pořádku viděla jsem ji.Je zdravá očka i srst je v pořádku.Bylo by skvělé , kdyby sis ji Nikolko vzala! Zaslouží si hodnou paničku. Telefon do útulku 606908540 jsou tam od 8-14 i v sobotu a v neděli , ale chce to nejdříve zavolat. Myslím, že by Ti ji i rezervovali.Holky by se snesly. Já jsem přímo z Kutné Hory , kdyby si něco potřebovala tak písni.

Nikolka

Stálý člen

Příspěvekúte lis 23, 2010 3:18 pm

Já bych ji brala hned, ale právě jsem se pohádala s přítelem a brečela asi hodinu. Takže fakt nevím jak to dopadne, určitě za ni budu bojovat, ale nevím jestli tento boj vyhraju, přes mrtvoly asi nepůjdu. každopádně jsem se do ní zamilovala. Přítel namítá co budeme dělat když se holky nesnesou a už bude u nás, má asi pravdu moc jsem nad tím nepřemýšlela. CHtěl by spíš štěně od malinka aby si na něj nikolka zvykla, ale já jsem chtěla pomoct nějakému buldočkovi který je z útulku nebo tak podobně. Mám toho těď plnou hlavu a upřímně holky nevim co si s tím mám počít. A hlavně po telefonu se těžko něco řeší, a já jsem jinde než doma, prostě je to na houby. Nevím jak to vše dopadne, každopádně Mimi je úžasná. Lucka

Ki+M a Hercules

Stálý člen

Příspěvekúte lis 23, 2010 3:28 pm

ale znesu sa,len to nebude mozno hned ruzove, netreba ztoho robit vedu, zoznamit vonku na neutralnej pode a ide sa dalej. Ja som si tiez buldika vyplakala...no tak trochu..tiez to bolo vselijake, ale treba to skusit, stena tiez nie je vzdy to najlepsie....ved je to na Vas, ale podla mna by to bolo v pohode.
Ki+ M + Hercules+ Asta= Velká láska!
Další

Zpět na Našli domov