Právě je sob led 20, 2018 8:08 am

Buldočka Růža v útulku Kolín - již umístěna ! ! !

Zachránění buldočci, kteří jsou již ve svých domovech.

Moderátor: Moderátoři

• Autor
  • Zpráva

Martina

Stálý člen

Buldočka Růža v útulku Kolín - již umístěna ! ! !

Příspěvekpát úno 25, 2011 8:28 pm

http://www.utulekkolin.estranky.cz/foto ... mena/ruza/

Růža
- asi 7-mi letá fenka francouzského buldočka

- nalezená v Kolíně u Tesca

- hodná, přátelská, klidná, čistotná fenka

- byla vyšetřena ultrazvukem, který potvrdil druhou polovinu březosti. Na břiše je jizva, jejíž charakter odpovídá císařskému řezu

- podle našich zkušeností se domníváme, že byla vyhozena majitelem z důvodu nežádoucí březosti

Obrázek
Martina

Noemi

Stálý člen

Re: Nakrytá buldočka v útulku Kolín

Příspěvekpát úno 25, 2011 9:20 pm

Nebylo by rozumné kontaktovat Petru z Bully?...i když vím, že se asi ještě neotřepala z ne zrovna příjemného zážitku se štěňátky dvou zachráněných frbulích holek...a navíc - i tady věk a císařák dávají opět předpoklad, že vše nebude úplně bez problémů :( .
Co vy na to?
Jana, Nela (frbul), Bax (skorostafbul)
Papáme: J. - všechno možné ;-); N. - syrové masko se zeleninkou; B.- granule záměrně po pytli střídáme ;-)

Nikolka

Stálý člen

Příspěveksob úno 26, 2011 11:17 am

Prosím kontaktujte někdo Petru kdo jí zná a uvidíme co řekne, určitě by jí bylo líp u ní než někde v útulku. Můžeme udělat sbírku a štěňátka jistě najdou domov i mamča.

Besinka

Stálý člen

Příspěveksob úno 26, 2011 5:53 pm

Taky se přimlouvám za Petru, kdyžtak vyhlaste sbírku .Už mě to děsí Kolín je od nás jen 15 km , že by zas množírna? Jinak ty holky nalezenky v okolí Kutné Hory se mají dobře.

Martina

Stálý člen

Příspěvekned úno 27, 2011 9:22 pm

Psala jsem Petře, jesti by mohla Růža k ní do Bully. Tak uvidíme. Jestli jo tak bude potřeba zajistit převoz a vybrat nějakou tu kačku na péči o bulinku a štěnísky. Tak počkáme co na to Petra a pak to budeme řešit dále.
Martina

Martina

Stálý člen

Příspěvekúte bře 01, 2011 7:50 pm

Dnes jsem volala do útulku, že by Růža mohla k Petře do Bully. Prozatím ale Růža zůstane v Kolíně, paní říkala že očekávají každou chvíli porod (to i Petra konstatovala že v této fázi nebude dobré ji převážet, že by to mohlo vyvolat stres a štěnda by se mohli narodit mrtvá) a navíc se jí hodně věnují, Růža jim to oplácí, prý je to zlatíčko (jako všichni bulíci - paní pro ně má taky slabost), bydlí samozřejmě uvnitř a úřaduje v kanceláři na gauči :) .
Paní slíbila, že nabídky Petry využijí, kdyby se změnila situace a Růže se nemohli tolik věnovat a určitě bude kontaktovat Petru, aby se dohodli na spolupráci ohledně udání štěňátek. To se vůbec neví jaká budou, ale určitě prý zlatíčka po mamince :) .

Tak mě napadlo, že bysme mohli přispět útulku třeba na veterináře (císařský řez) a nebo na nějakou stravu pro štěnísky, třeba jak se dávají různé kaše apod. Byl by někdo pro? Pokud jo tak bych zjistila co by pro ně potřebovali a jakou formou bysme přispívali.
Martina

radka

Stálý člen

Příspěvekúte bře 01, 2011 8:00 pm

to jsou dobré zprávy :D
FRBUL JE NEJLEPŠÍ A BULDOČEK JE BŮH

Můj pes se jmenuje Schaquille

Nikolka

Stálý člen

Příspěvekstř bře 02, 2011 9:32 am

Určitě by se tu našlo několik lidí co by přispělo, tak vyzjisti co a jak a písni to sem ať se může něco dít. Je mi jí chuděrky líto v jejím věku už má odpočívat a ne mít takovouhle zátěž. A hlavně bůh ví co to bude za miminka, tak snad nebude mít při porodu problém. Hlavně že je v teple a v suchu a má aspoň trošku té lásky od té paní.

radka

Stálý člen

Příspěvekstř bře 02, 2011 7:16 pm

každopádně do útulku zavolám a až budou mimča na světě zajedu za maminkou,nakoupím jí nějaké granulky pro maminky a zkouknu "odborným" okem štěňátka,nemůžu si nechat ujít pomuchlování miminek ,nemám to do Kolína daleko!!!

Martina

Stálý člen

Příspěvekstř bře 02, 2011 8:01 pm

Spojím se tedy s paní a zjistím, co by potřebovali. Myslím, že nebude potřeba nic velkýho, ale pár korun na přilepšení štěnískům by neuškodilo. a nebo můžeme peníze posílat Radce a ta by nakoupila co bude třeba a pak by to tam vzala jak tam pojede, co? Co Raduš, šlo by to tak?
Martina

radka

Stálý člen

Příspěvekstř bře 02, 2011 8:09 pm

no tak to až se domluvíme na nějakém termínu....dám včas vědět,myslím,že bude záležet jak to domluvím v útulku,aby mě k ní pustili....penízky bych určitě nezpronevěřila :D poslala bych oskenovaný účet za nákup :D

Martina

Stálý člen

Příspěvekstř bře 02, 2011 9:13 pm

Tak domluveno - Raduš napiš číslo účtu a jakou tam máme dávat zprávu pro příjemce, abys věděla že to je na buldočky. A jak se to narodí, tak bys nakoupila co bude třeba a vzala to s sebou. Jo?
Martina

radka

Stálý člen

Příspěvekstř bře 02, 2011 10:01 pm

jo marti,ale já bych počkala tak od porodu 3 týdny at jsou štěnda na fotky......třeba nevydržím a zajedu dřív a pak ještě jednou,nebudu zatím nic slibovat,když tak pak písnete každá kolik pošlete a já nakoupím a pak mi to příjde...se domluvíme,ne? zatím ještě žádné cizí penízky nechcíííííí,ale určo tam pojedu neboj!!!!!! :D
P.S . a kdyby bylo něco navíc přepošlu do Bully ,neboj to spácháme,navíc už bude hezky,tak si uděláme výlet

hmm,ale zas ta výživa pro mamču by měla být hned,no zavolám do útulku a pak to tedy vymyslíme,to je fakt :wink:

radka

Stálý člen

Příspěvekstř bře 02, 2011 10:05 pm

taky by bylo dobré aby někdo osobně opravdu paní z útulku vysvětlil co obnáší bully a tak....musím tam zajet...každopádně možná za 14 dní v sobotu

Martina

Stálý člen

Příspěvekstř bře 02, 2011 10:36 pm

Radu já s paní mluvila asi 15 minut, o Petře a Bully a Frbulu jsem jí podala vyčerpávající informace, ale v útulku péči o Růžu berou fakt hodně vážně. Není to tak že by ji nechtěli dát, ale zatím se jí věnují nad rámec "pracovních povinností". Navíc Petra sama říkala, že teď už by ji nepřevážela, že pokud už má jen chvíli do porodu, tak že by to mohlo uškodit štěňátkům. Navíc ten útulek podle fotek i podle toho co paní říkala je dobře zařízenej a vybavenej, což je dobře pro tu buldočku (na tom jsme se shodli i s Petrou). Teď je nejdůležitější, že je o ni dobře postaráno, že je v teple a že je v pohotovosti veterinář :) .

Jinak než pojedeš, tak pošli to číslo účtu. Pošlu 300 Kč, ať už na něco pro fenku nebo štěnísky.
Martina

radka

Stálý člen

Příspěvekstř bře 02, 2011 10:48 pm

jj,já to četla už nahoře,jen že kdyby jsme hodii pokec osobně tak by jí do Bully dali možná ve větší pohodě aby tam chudinka netvrdla,ted jsem psala do útulku a ještě tam zavolám....já bych na ní možná měla zájemce ,ale to není ještě úplně jisté

radka

Stálý člen

Příspěvekčtv bře 03, 2011 12:47 pm

tak Růženka ještě neporodila ,počítají s císařským řezem,navštívit jí nebude prý žádný problém,naopak se těší,jsou tam velmi příjemní :D

Besinka

Stálý člen

Příspěvekčtv bře 03, 2011 2:20 pm

Taky jsem volala do útulku.Mluvila jsem s pánem, chci se na holku jet v sobotu podívat.Ptala jsem se jestli mám něco přivézt, zatím vše mají , pak nějaké štěněcí granulky lepší kvality.Růženka, že každým dnem může rodit a podle veta nejspíše císařem.Paní vedoucí o vás holky mluvila, tak tu domluvu nechám na vás , sbírku a tak , aby v tom nebyl zmatek .Jinak samo, že přispeji, kdyby něco bydlím K.H. Alespoň nějaký pamlsek dovezu. Jinak útulek jde navšívit každý den od 9.00 -21.00., vypadá podle fotek dost dobře.

radka

Stálý člen

Příspěvekčtv bře 03, 2011 2:27 pm

to by bylo fajn kdyby jsi tam jela v sobotu,já to mám v plánu příští sobotu ......tak dej vědět :D pozdravuj je tam! :D
a pokud možno fotky :D

radka

Stálý člen

Příspěvekčtv bře 03, 2011 5:11 pm

holky,takže jsem s kámoškou předběžně domluvená na sobotu 12.3. že pojedeme ,takže bych sem hodila číslo jejího účtu ,protože ona má ten internetovej účet a já ne....asi tak ve středu kdy bude jisto jisté,že pojedeme ,když něco pošlete tak ona bude vidět kolik a po cestě nakoupíme co bude potřeba a na co bude,pak zveřejníme od koho kolik přišlo a účtenku co jsme nakoupili ,ju ????? :D

Martina

Stálý člen

Příspěvekčtv bře 03, 2011 7:56 pm

O. K. Ale ten účet prosím zveřejni zavčas, ať peníze stihnou přijít na účet, abys to podle toho mohla nakoupit.
Martina

radka

Stálý člen

Příspěvekpát bře 04, 2011 12:21 am

Marti ,tak vždycky když pošlete tak písnete a kdyby to do soboty nedošlo tak to dám zatím ze svého...žádný problém :D

Marika a Timmy

Site Admin

Příspěvekpát bře 04, 2011 10:48 am

holky, včera jsem mluvila s jedním pánem, byly tu totiž 2 články na stejnou buldočku, takže jsem smazala. Pána jsem o tom informovala a poprosila ho, aby předal info dál na toho, kdo tu to téma z jejich útulku "znovu" otevřel. Je zbytečné mít jednu buldočku ve 2 vláknech, že jo?

Jinak mi povídal, že by za jakýkoliv příspěvek byly rádi, třeba na veta na porod, granulky a tak. Takže pokud budeme mít zájem, můžeme peníze poslat. Je to útulek, takže bychom měli jistotu, že to půjde opravdu na Růžu :-)
Marika + Timmy a R2 (Artur)

Besinka

Stálý člen

Příspěveksob bře 05, 2011 10:40 pm

Tak pár foteček Růženky. Je opravdu moc miloučká , nejdříve trošku nedůvěřivá , ale pak v pohodě .Přinesla jsem jí nějaké konzervičky a sušené rybí a kachní maso , moc chutnalo i si ho sama vyndala z tašky, šikovná holka! Panděro má pořádný , chuděra.Pán říkal, že nejspíš jí umřel páníček a příbuzný to vyřešili, že ji vyhodili, nebyla nijak zanedbaná.Má ocásek a pěkně s ním umí radostí mrskat, jinak buldinka.Jak jste psali ,místí miláček úřaduje v kanclu. Byl s náma i náš Matěj , takže i děti nejsou problém.Páníček se stejně bude řešit po porodu a až trochu odchová štěňata, ale ptát se můžem. Říkala jsem, že se chystá nějaká sbírka a návštěva.Předem děkují.Mimochodem příští neděli má svátek.Návštěvní hodiny od 9-12 a 14-21. každý den.V tohle útulku se mají pesani dobře vyhřívané kotce i ty venkovní se dají uzavřít , aby do nich nefoukalo.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Martina

Stálý člen

Příspěveksob bře 05, 2011 11:10 pm

Jéé ona vypadá jak kdyby byl její děda jezevčík :D - ocásek, krátké nožky a bříško až na zem :D :D :D . je fakt úžasná. To jsem ráda, že se tam má dobře. Hlavně aby porod dopadl dobře a všichni našli rychle domov. Mám o ni strach, přeci jenom už není nejmladší :(
Martina

Babetta

Stálý člen

Příspěvekned bře 06, 2011 12:07 pm

Chuderka malá :| snad ji čeká lepší budoucnost. :wink:
Potíž je v tom, že psi se vždy chovají jako psi, avšak lidé se vždy nechovají jako lidé.

radka

Stálý člen

Příspěvekpon bře 07, 2011 1:57 pm

jak se rozvalije chudinka..... :wink:
tak na tu sobotu č.ú.468767143/0800.tak kdo budete chtít něco přispět....když tak sem pište
Besi díky za info a fotečky ,je vidět jak jí návštěva potěšila,tak my jí tedy zajedeme pogratulovat,pojedeme tři,tak pokud bude slušné počasí chystáme se jim vyvenčit pár pejsků

Bibikulda

Návštěvník

Příspěvekúte bře 08, 2011 2:35 pm

Jelikož jsem teď byla v jednom kutnohorském zverimexu nakoupit něco pro svoji čubinu, tak mi to nedalo a koupila jsem plnou tašku konzerviček a dobrůtek pro tohle zlatíčko a její miminka...(ani na ostatní pejsky jsem samozřejmě nezapomněla)... Doufám, že se tam v neděli dostanem... Jinak prodavačka mi hned hlásila, že je čubinka velice populární, že už nějaká paní tam pro ni taky nakupovala (že by Besinka?), tak jsem vzala stejné věci jako ona...

Babetta

Stálý člen

Příspěvekúte bře 08, 2011 4:09 pm

Něco málo jsem poslala. Moc přispět nemohu, ale každá kačka dobrá ne? :wink:
Potíž je v tom, že psi se vždy chovají jako psi, avšak lidé se vždy nechovají jako lidé.

radka

Stálý člen

Příspěvekúte bře 08, 2011 4:28 pm

to víš,že jo!!!! :wink: :wink:
brambora k bramboře ,Uno je na dvoře!!!! (to se kdysi říkalo,myslím tím to auto...myslím,že to byl fiat) :D

Další

Zpět na Našli domov