Právě je sob led 20, 2018 12:12 am

Buldočka Růža v útulku Kolín - již umístěna ! ! !

Zachránění buldočci, kteří jsou již ve svých domovech.

Moderátor: Moderátoři

• Autor
  • Zpráva

Iren

Návštěvník

Re: Buldočka Růža v útulku Kolín - již porodila 6 štěňátek

Příspěvekned dub 17, 2011 6:50 pm

Naprosto souhlasím. Jen vždy trpím, když pejsek musí k vetovi, narkóza a tak.... Vždy jsem z toho vyřízená víc, než zvířátko samo.

radka

Stálý člen

Příspěvekned dub 17, 2011 8:04 pm

evisek68 píše:Kastrace je určitě menší zlo, než to, že by pejsek musel nekastrovaný být sám v ne moc ideálních podmínkách v útulku. U psíků je to poměrně nekomplikovaný zákrok a za 3 dny by měl být kluk v pořádku. Jsem všemi 10ti pro kastraci i pejsků i fenek, co jsou v útulcích. Za prvé se tak mohou dostat k lidem, co už nejaké psy nebo fenky mají a hrozilo by nakrytí a za druhé se zamezí tomu, že by si atraktivní plemena vzali lidi na možení.

sakra,ty jsi můj tiskový mluvčí ,či co? tohle jsem chtěla napsat!!! naprostej souhlas s Evískem!
FRBUL JE NEJLEPŠÍ A BULDOČEK JE BŮH

Můj pes se jmenuje Schaquille

evisek68

Moderátor

Příspěvekned dub 17, 2011 8:12 pm

radka píše:
evisek68 píše:Kastrace je určitě menší zlo, než to, že by pejsek musel nekastrovaný být sám v ne moc ideálních podmínkách v útulku. U psíků je to poměrně nekomplikovaný zákrok a za 3 dny by měl být kluk v pořádku. Jsem všemi 10ti pro kastraci i pejsků i fenek, co jsou v útulcích. Za prvé se tak mohou dostat k lidem, co už nejaké psy nebo fenky mají a hrozilo by nakrytí a za druhé se zamezí tomu, že by si atraktivní plemena vzali lidi na možení.

sakra,ty jsi můj tiskový mluvčí ,či co? tohle jsem chtěla napsat!!! naprostej souhlas s Evískem!

Téda, já jsem povýšila, "tiskový mluvčí", to zní honosně a jaký budu mít plat? :lol:
Konečně bude ta má ukecaná povaha a prořízlá pusa mít uplatnění a třeba i ocenění. :wink:
Zmuchlaní a slintací jsou nej.

radka

Stálý člen

Příspěvekned dub 17, 2011 9:17 pm

:D :D tak s platem nepočítej,holka,jsme charita,chááá
hele Evísku,zavolej zítra Alici a dej doporučení na Iren...myslím,že by to bylo bezva,Růženka musí mít už krásnej domov,prdla,zasloží si to :)

Iren

Návštěvník

Příspěvekned dub 17, 2011 9:27 pm

Holky, díky za podporu :-)

evisek68

Moderátor

Příspěvekned dub 17, 2011 9:32 pm

Paní Iren, stejně radši zavolejte do útulku vy, já o Vás vlastně nic nevím, ani jak se jmenujete, bude to lepší i že se můžete zeptat co byste chtěla vědět a oni taky určitě budou nějaké podmínky, do kterých půjde, vědět. Můžete se zmínit, že jste tady na Frbulu. Alice K. o tomhle spolku ví a ví že tady jsou dobří lidé. Z útulku jsou pejsci stejně na smlouvu a v té většinou bývá, že si můžou pejska odebrat, kdyby se do roka našel původní majitel a nebo kdyby se zjistili nevhodné podmínky držení psa.
Zmuchlaní a slintací jsou nej.

radka

Stálý člen

Příspěvekned dub 17, 2011 9:45 pm

no jasan....Iren jen abys věděla,my se tady strašně bojíme množitelů,víš,že se nám sem vloudí....my jsme už paranoidní,dokonce jsme naletěli podvodnici co nám tvrdila,že potřebuje na operaci torze žaludku pro svoji buldočku co si vzala z útulku,tý jo,my vybrali během pár dní 6 000,- a poslali jsme jí je na účet! pak jedna bystrá členka našla její inzeráty na bazoši!!!! ona to byla množitelka a ty prachy dlužila na veterině za císařský řez na jorkšírce!!! hele díky Marice a Evískovi a jejich téměř detektivní práci,jsme jí odhalii a prachy nám vrátila,ale bylo to nechutný.Od té doby jsme až jak píšu paranoidní...bojíme se aby ty chudiny zase nemuseli znovu a znovu rodit....to chápeš,takže vždy když příjde někdo nový se zájmem o fenu,jsme ostaržití...mě se jevíš moc sympaticky ,to jo..a nerada bych abysme tě otrávily ,nebo nedej bože urazily....to už se nám taky stalo,pár členů nám za to vynadalo a dokonce sem přestali chodit...ale kdo miluje psy ,tak se přeci nemůže urazit a musí to pochopit...vždyt to utrpení fen v množírnách je něco tak děsivého...a my se pereme za ně!!! a komu se to nelíbí at si pr.... políbí :D :D
TO NEBYLO NA TEBE !!! :wink: :wink:

radka

Stálý člen

Příspěvekned dub 17, 2011 9:51 pm

NAVÍC CO SI BUDEME ZASTÍRAT... já Růženku viděla..taková nejhezčí z ošklivince!!! :D ale tak rozkošná a miloučká i manžel byl celej na něžno,ona mu nastavovala na drbání prdelku a on celej rozněžnělej "no jo,ty kačeno,typicej buldoček...no jo podrbeme prdýlku!" je fakt miloučká

jo a navíc stará,šedivá...ale ona bude šedivá asi jak prošla peklem...jinak je v reálu podle mě v perfekt kondici,hezkou postavičku,mrštná....taková svěží...a jak se krásně starala o štěnda...no je to fakt super feňulka

Iren

Návštěvník

Příspěvekned dub 17, 2011 10:08 pm

Už jsem zas tu... Je mi jasné, že si musíte lidi prověřit. Jak už jsem psala, klidně v útulku Liberec, měli jsme Matynku a Ťapinku, ale obě už nežijí, brali jsme si je už jako staré babičky. Z Lučan máme Jeníčka a Čertíčka. Pak mě dále znají veterináři z Frýdlantu, Dr. Hlávka a Dr. Štěpánek...... Té podvodnici jste měly prokopnout pr.el........... A vůbec mě neotravujete a ani se neurážím, chápu to, neznáte mě. Ale až mě poznáte........ :-D

Iren

Návštěvník

Příspěvekned dub 17, 2011 10:16 pm

evisek68 píše:Paní Iren, stejně radši zavolejte do útulku vy, já o Vás vlastně nic nevím, ani jak se jmenujete, bude to lepší i že se můžete zeptat co byste chtěla vědět a oni taky určitě budou nějaké podmínky, do kterých půjde, vědět. Můžete se zmínit, že jste tady na Frbulu. Alice K. o tomhle spolku ví a ví že tady jsou dobří lidé. Z útulku jsou pejsci stejně na smlouvu a v té většinou bývá, že si můžou pejska odebrat, kdyby se do roka našel původní majitel a nebo kdyby se zjistili nevhodné podmínky držení psa.

Jasně, že tam zavolám. Jmenuju se Irena Strejcová. Adopční smlouvy znám, útulky je budou mít zhruba stejné. Nevhodné podmínky mám občas doma já, když lezu do postele a je tam obsazeno pejskama, kteří byli rychlejší, než já... :-D

radka

Stálý člen

Příspěvekned dub 17, 2011 10:18 pm

hele neriskuj ,nebo si tě Marička prověří a přes ní nejede vlak!!! nééé sranda,já si s tebou píšu i soukromě...já dám na instinkt...nejsem satorie jak se tady psalo....doufám,že to Růžence výjde :wink:

Iren

Návštěvník

Příspěvekned dub 17, 2011 10:22 pm

radka píše:hele neriskuj ,nebo si tě Marička prověří a přes ní nejede vlak!!! nééé sranda,já si s tebou píšu i soukromě...já dám na instinkt...nejsem satorie jak se tady psalo....doufám,že to Růžence výjde :wink:

Nebojím, nebojím a nebojím, a to ani omylem. Není proč. Důveřuj, ale prověřuj. Fakt, neva mi to.....

Iren

Návštěvník

Příspěvekned dub 17, 2011 10:24 pm

Iren píše:
radka píše:hele neriskuj ,nebo si tě Marička prověří a přes ní nejede vlak!!! nééé sranda,já si s tebou píšu i soukromě...já dám na instinkt...nejsem satorie jak se tady psalo....doufám,že to Růžence výjde :wink:

Nebojím, nebojím a nebojím, a to ani omylem. Není proč. Důveřuj, ale prověřuj. Fakt, neva mi to.....

Navíc jsem do útulku psala mail, kde píšu, kolik pejsků mám a odkud, takže jsem se udala dopředu už sama....... :-D

Besinka

Stálý člen

Příspěvekned dub 17, 2011 10:29 pm

Radko máš pravdu manžel z ní byl taky vedle je hrozně podobná naší Besince, taková drobounká až na ten ocásek po babičce.a to jse si říkala, že sem už nepolezu , až zítra.

radka

Stálý člen

Příspěvekned dub 17, 2011 10:32 pm

Iren píše:

a tak to má být :D :D díky

radka

Stálý člen

Příspěvekned dub 17, 2011 10:45 pm

Besinka píše:Radko máš pravdu manžel z ní byl taky vedle je hrozně podobná naší Besince, taková drobounká až na ten ocásek po babičce.a to jse si říkala, že sem už nepolezu , až zítra.

ty jsi taky takovej prdlouš...holky my jsme parta..kolikrát sem nechci jít....NO JDE TO ? NEJDE! JEN MI MOC CHYBÍ MARIKA,TA JEDNA FURIE! :wink:

Iren

Návštěvník

Příspěvekned dub 17, 2011 10:49 pm

Tak jdu ještě pustit na zahradu ty moje 4 kožešiny, aby se vyčůrali, už oplendují kolem postele, chystají se zachumlat do duchen, mršky... :-) Jak zítra budu něco vědět, hned sem hodím zprávu. Mail tam ode mě mají, volat budu až tak kolem deváté, ráno mají v útulku hodně práce a nechci je zdržovat. Ale pak budu moc moc moc prosit, abych si mohla pro Žurenku přijet.... (Mám kolegyni Růženku, říkáme jí i Žurenka :-) )

Besinka

Stálý člen

Příspěvekned dub 17, 2011 10:59 pm

jestli si Iren neodveze Růženku , tak bych se jela na ni v sobotu podívat a , kdyby jste se chystali do Kolína o sobotě nebo neděli tak se můžete stavit V Sedlci na pouti, je sice menší než v Praze , ale dost velká.

radka

Stálý člen

Příspěvekned dub 17, 2011 11:00 pm

hele ,ona na tu Růženku ani neslyšela...říkej si jí jak chceš....já si vždy vzpomenu na mojí tetinu-pejsařku-boxeří.když jsem se jí ptala jestli můžeme Šakýska přejmenovat a ona mi řekla "Radunko,říkejte si mu jak chcete,třeba každý týden jinak,hlavně když se o něj budete dobře starat" a to je už teta mrtvá a když vždycinky zachráníme,nebo umístíme nějakého buldočka,tak si na ni vzpomenu..za ní nebyly PC a tyhle spolky....byla by nadšená :wink:

Iren

Návštěvník

Příspěvekned dub 17, 2011 11:04 pm

Když Růženka je zrovna tak krásné jméno....... No nevím nevím, jestli už bude Růža tento týden volná, má štěňátka a tak to asi jen tak fofrem nepůjde.... Ale já budu klidně trpělivě čekat................

Besinka

Stálý člen

Příspěvekned dub 17, 2011 11:08 pm

tak ta moje teta když měla fenky , tak měly klučičí jména , nechápu a když byla přesvědčená, že má pudlicí a konečně to bude Fifinka , tak to byl kluk a z Fifinky to byl Čertít no a teď má japončici Lísku, kam na to chodí? :mrgreen:

Iren

Návštěvník

Příspěvekned dub 17, 2011 11:12 pm

Besinka píše:tak ta moje teta když měla fenky , tak měly klučičí jména , nechápu a když byla přesvědčená, že má pudlicí a konečně to bude Fifinka , tak to byl kluk a z Fifinky to byl Čertít no a teď má japončici Lísku, kam na to chodí? :mrgreen:

Teta je zřejmě dobrej týpek :mrgreen:

radka

Stálý člen

Příspěvekned dub 17, 2011 11:35 pm

hele a moje teta ,ta byla velká a tlustá...a ona říkala já jsem velká a tlustá já musím mít velké psy! měla vždy boxery,první Bessy (po ní se jmenuje moje jezevčice) pak Borečka (vycvyčenej pes ,ne ty soutěže krásy,ale soutěže tý služební,k poslušnosti) skvělej,úžasnej pejsek,poslouchal ne na povel ,ale na gesta rokou....ale miláček,jinak mazlivej a pak na sklonku života si vzala čivavu,dvoukilovou Betynku z množírny bez chlupů,bez zubů,vyrozenou zuboženou fenu! Dala jí dohromady ,vet jí stál neskutečný prachy,radši nejedla jen aby měla na vet (to když jsem zjistila málem mě trefilo!) měla jí deset let! Betynka zemřela v srpnu....mě bylo jasné,že to bude tety konečná (byla těžce nemocná,po transplantaci srdce) taky jo....teta v říjnu zkolabovala a byla v IKemu na přístrojích a v dubnu zemřela...je to dva roky.....prostě fakt jí smrt milovaného zvířátka položila

radka

Stálý člen

Příspěvekpon dub 18, 2011 12:12 am

Irenko,můžu se ti přiznat...já jsem si tě opravdu ověřila,to víš holky z Miji mají dlouhé prsty...
Tak vážení buldočkáři ,Irenka je ta nej ,nej,takové reference.....Irenko,už jsem pasala Evískovi,udělá ti tu největší protekci jakou může...jsem ráda,že jsi zavítala na naše stránky a myslím,že patříš na Miju,ty určitě...máš můj obdiv

holka ,ty máš takový zásluhy,že se nám o nich nezdálo...musíme se domluvit ,jak jsi psala,kdybych měla volno ráda bych jela s tebou a byla u toho jak si bereš Růžu,fakt :D

Iren

Návštěvník

Příspěvekpon dub 18, 2011 12:18 am

Teda to jsem moc ráda.............. Teď víte, že nejsem nějaká taková mrcha vypočítavá. Já pejsky prostě miluju a dělám pro ně vše. Až budu mít čas, písnu, jak jsem před lety v Rychnově ukradla s jednou paní cik.nům psa a oni nás při tom chytli. To byla prča..............
Bude se mi dobře spát. Díky díky díky a dobrou noc......

radka

Stálý člen

Příspěvekpon dub 18, 2011 12:21 am

:D :D :D napiš!!!
mě se bude taky super spát..to je jistý :D dobrou!!! a chrochtavou

Iren

Návštěvník

Příspěvekpon dub 18, 2011 12:23 am

radka píše:Irenko,můžu se ti přiznat...já jsem si tě opravdu ověřila,to víš holky z Miji mají dlouhé prsty...
Tak vážení buldočkáři ,Irenka je ta nej ,nej,takové reference.....Irenko,už jsem pasala Evískovi,udělá ti tu největší protekci jakou může...jsem ráda,že jsi zavítala na naše stránky a myslím,že patříš na Miju,ty určitě...máš můj obdiv

holka ,ty máš takový zásluhy,že se nám o nich nezdálo...musíme se domluvit ,jak jsi psala,kdybych měla volno ráda bych jela s tebou a byla u toho jak si bereš Růžu,fakt :D

Jojo, byla bych ráda, kdyby jel někdo se mnou. Tomas je stále v práci od rána do večera, Kolín neznám, bylo by to fajn. Tak zatím pa.

Iren

Návštěvník

Příspěvekpon dub 18, 2011 12:25 am

Napíšu zítra, teď už jdu ležet, tedy jestli mě mí chlupaťáci pustí do mého vlastnío pelechu :.D

radka

Stálý člen

Příspěvekpon dub 18, 2011 12:29 am

tak to si piš...my bloudili jak blázni!!!! :D

Iren

Návštěvník

Příspěvekpon dub 18, 2011 12:41 am

Jen budu vědět podrobnosti, tak se domluvíme. Kdybych jela sama, tak bych snad jela vlakem, je to k nám docela daleko a nevím, co bude pejsek dělat v autě. To pak není žádná sranda. Ale kdybychom jely 2, tak z Boleslavi už to pak zvládnu. No uvidíme, nebudu předbíhat......
PředchozíDalší

Zpět na Našli domov