Právě je stř led 17, 2018 11:11 pm

Buldočka Růža v útulku Kolín - již umístěna ! ! !

Zachránění buldočci, kteří jsou již ve svých domovech.

Moderátor: Moderátoři

• Autor
  • Zpráva

evisek68

Moderátor

Re: Buldočka Růža v útulku Kolín - již porodila 6 štěňátek

Příspěvekčtv bře 24, 2011 8:45 pm

Zpráva od Alice K. -vedoucí útulku v Kolíně(z mailu od Radky)
Zdravím z Alíkova. Celá rodinka prospívá luxusně. Právě jsem Vám je nafotila, tak se můžete podívat. Tu sobotu, jak jste u nás byli, jedno štěňátko Růža večer zalehla, takže je jich šest. Mějte se hezky. Alice.

Obrázek

Obrázek
Zmuchlaní a slintací jsou nej.

Marika a Timmy

Site Admin

Příspěvekčtv bře 24, 2011 9:09 pm

Radka posílá fotky z útulku:

Obrázek

http://timmycek.rajce.idnes.cz/Ruza/

jéžíši, ty vám jsou krááásný :-)
Marika + Timmy a R2 (Artur)

Nikolka

Stálý člen

Příspěvekčtv bře 24, 2011 9:25 pm

Jsou nádherný a vypadá to že pěkně rostou, tak snad jim tam sbírka pomohla a hlavně doufám že najdou hodné páníčky a paní vedoucí z útulku na to dohlédne. Moc jim fandíme a Růžence také

radka

Stálý člen

Příspěvekpát bře 25, 2011 9:01 am

tak já poprosím odborníky...pokud to tedy jde u takových prťat....čemu se podobají? Růža nám to nechtěla a nechtěla prozradit :D
FRBUL JE NEJLEPŠÍ A BULDOČEK JE BŮH

Můj pes se jmenuje Schaquille

radka

Stálý člen

Příspěvekpát bře 25, 2011 9:02 am

Nikolka píše:Jsou nádherný a vypadá to že pěkně rostou, tak snad jim tam sbírka pomohla a hlavně doufám že najdou hodné páníčky a paní vedoucí z útulku na to dohlédne. Moc jim fandíme a Růžence také

no pěkně povyrostli,když jsme tam byli ,tak byli ještě slepoušci :wink: a ještě ti dva béžový,ty byli pěkný mackové a ty černí byli takový poloviční

radka

Stálý člen

Re: Buldočka Růža v útulku Kolín - již porodila 7 štěňátek

Příspěvekúte bře 29, 2011 2:41 pm

[quote="radka"]Seznam dárců přes bankovní účet:
Giblová 200,-
Buchtová 300,-
Bruncková 200,-
Dušková 400,-
Zemanová 300,-
Langrová 200,-
Linhartová 100,-
Besinka 300,-

a ještě: Evísek 300,-
Ivona 200,-
Radka 40o,-

PROSÍM VÁS! DÁRCI! Besinka zaslala na účet složenkou 300,- ale nenašla se v seznamu dárců!!!
já osobně si myslím,že to je ta zkomolenina bankou...myslím,že všichni jste se v seznamu našli! je tady ještě někdo kdo si myslí,že těch 300,- je jeho??? pokud né musí být od Besinky!!!
já jednou posílala na účet Miji na ochrnutého psa ,taky složenkou a vylezlo to zkomoleně...ale chci aby byl pořádek....peníze od Noemi přišly později (už po akci) a hned jsme je přeposlali na Pralinku,po dohodě s Noemi,nechci aby v tom byl bordel! :wink:

Marika a Timmy

Site Admin

Příspěvekúte bře 29, 2011 4:09 pm

Radu, mě něco přišlo od pár lidí soukromě a opravdu to vypadá na Besinku. Nikdo jiný se nehlásil. Takže bych doporučila tam místo komoleniny dát Besinku.

Jo a ještě několik lidí posílalo až po ukončení sbírky, takže nevím, zda to sem mám hodit. Já to tak nějak jen eviduju bokem, že mi někdo psal. A tím, jak si to Radu tady krásně pořádala, jsem se do toho ani nemýchala. A maily jsem asi smázla, kdo kolik a co poslal na Růžu. Zase ale kvůli tomu bláznit cenu nemá, nebo??

Radu, dej tam prosím tě Besinku, ju?? A stejně mi přijde na tak málo peněz - v závorce - že jste dostali spoustu věcí za pěkný kukuč, ne?? To ani se mi nechce věřit. To bych tě poprosila, abys šla se mnou na nákupy, třeba by se mi taky takhle poštěstilo :-)

Tak se měj a zdravím do Boleslavi :-))

radka

Stálý člen

Příspěvekúte bře 29, 2011 4:45 pm

né jinak vše souhlasí ,počet vybraných pěněz s nákupem :D jediné co přišlo až po návštěvě byla Noemi,ale s tou jsem se spojila a s jejím souhlasem přeposlala na Pralinku,jediné co nesouhlasilo byla Besinka,ale to už se tedy vyřešilo,Besinka psala,že to bude ona ,tak snad je vše OK :wink:

Mari,to jsem nakupovala pod vedením té kámošky jak jsem s ní jela (byl to i její účet) ona není frbulačka ,ale je to "šílená" oraganizátorka ,my spolu kámošíme už od základky ,ona vždy byla předsedkyně třídy a "šplhna" samé jedničky...ona dodnes tvrdí,že kdybych s ní neseděla a neopisovala, tak bych tu základku nikdy nedokončila!!!! :D takže ty nákupy organizovala ona a já jen nosila pytle s granulema za ní :D

Besinka

Stálý člen

Příspěvekstř bře 30, 2011 8:25 pm

děkuji Radko přímo za detektivní práci.Vždyť já vím , že tady vše běží jak má! Co nového S Růženkou, už se někdo předběžně ozval v útulku nebo máte někoho v záloze? Je ještě dost času než odchová dětičky.

radka

Stálý člen

Příspěvekstř bře 30, 2011 8:46 pm

tam se to zatím neřeší,mám ted ty nové fotky a info,to jsem psala minulej týden..daří se jim fajn...mám takové napůl info,že si jí možná nechá paní Alice :wink: chci tam jet tak za 14 dní...tak něco zjistím

Besinka

Stálý člen

Příspěvekned dub 03, 2011 8:29 pm

na stránkách útulku jsou nová fota a k odběru budou po 22.4. a píší , že je o ně velký zájem, říkají jim Růžata. Tak snad všichni pofrčí do nových pelíšků. :lol:

Besinka

Stálý člen

Příspěvekned dub 10, 2011 11:41 am

Růžata mají nové fotečky, tatínek asi nebyl buldík co? Už je nějaký zájemce na Růženku?

evisek68

Moderátor

Příspěvekned dub 10, 2011 12:47 pm

Ale jsou to roztomilí prckové a žíhaní jsou prostě nádherní.

Gábina+Žolda

Stálý člen

Příspěvekpon dub 11, 2011 11:28 am

A co ouška nahoru? Budou, nebudou..?? :)

Obrázek

Babetta

Stálý člen

Příspěvekpon dub 11, 2011 12:24 pm

Nádherně žíhané štěndo, ale bulíček to nebude.
Potíž je v tom, že psi se vždy chovají jako psi, avšak lidé se vždy nechovají jako lidé.

Nikolka

Stálý člen

Příspěvekpon dub 11, 2011 1:01 pm

Teda to je prdelka, no úžasnej, snad se dostanou do dobrých rukou i Růženka. Moc jim to všem přeju.

Iren

Návštěvník

Re: Přeštice - 2 buldočky k darování

Příspěveksob dub 16, 2011 11:53 pm

Dobrý den, jsem tu nová, miluju pejsky..... Na webu jsem zavítala na stránky útulku Kolín a úplně jsem se zbláznila do Růženky...... Už jsem dnes večer psala do útulku mail, jestli je volná, odpověď ještě neznám...... Při procházení webu jsem natrefila na tyto stránky, jsem kousek od Liberce, z Nového Města pod Smrkem. Kdyby bylo třeba někde poblíž něco zařídit ohledně pejsků, převozy atd., tak písněte, moc ráda pomůžu.

Iren

Návštěvník

Příspěveksob dub 16, 2011 11:55 pm

Zapomněla jsem napsat mailovou adresu: iren.strejcova@gmail.com. :-)

radka

Stálý člen

Příspěvekned dub 17, 2011 9:32 am

no to by bylo výborné....já se ještě chystám Růžu navštívit,jen mám ted pořád pracovní víkendy....tak kdyby byla z útulku nějaká odpověď mohly by jsme se domluvit a jet jí buď navštívit,nebo by jsi si jí zrovna vzala :D

radka

Stálý člen

Příspěvekned dub 17, 2011 9:34 am

Iren,tady máš taky Růžu :D

Marika a Timmy

Site Admin

Příspěvekned dub 17, 2011 11:28 am

Iren, snad se jedná o tuto buldočku Růžu, ona tu tedy jiná není, ale . . .

Zkrátka jsme si dovolila semka přesunout, kdyby náhodou nakonec z toho osvojení bylo, tak ať je to ve správném vlákně.

Snad neva a držím pěsti :-)

Iren

Návštěvník

Příspěvekned dub 17, 2011 1:11 pm

Moc bych Růženku chtěla, je sladká :-) Ještě jsem odpověď z Kolína nedostala, na mail dívnou asi až v pracovní den. Pro jistotu tam ještě zítra zavolám a pak dám vědět, jak jsem dopadla........ Když do Kolína pojedu, tak si ji hned odvezu, prostě bez ní se domů nevrátím...... Držte mi palce, ať mám štěstí, vlastně já i Růženka........ V mailu do útulku jsem psala, že je možné si na mě vyžádat reference v útulku Lučany a Liberec, beru si staré a nechtěné pejsky na dožití...... To jen abyste tady všichni věděli, že nejsem množírna atd..........Bez pejsků si nedokážu život přestavit. A už vůbec nechápu zrůdu, která vyhodí nakrytou Růženku. Takové lidí bych vraždila....

evisek68

Moderátor

Příspěvekned dub 17, 2011 3:46 pm

Iren, s vedoucí útulku paní Alicí Kubíčkovou ze známe ze školy, pokud by byl nějaký problém, tak mi napište a já se s ní spojím. O víkendu ona opravdu na net ani do útulku nechodí.

Iren

Návštěvník

Příspěvekned dub 17, 2011 4:22 pm

Děkuji moc, ale snad problém nebude. Růženka je stále v nabídce, vypadá to, že o ní nikdo zatím neprojevil zájem. Ale kdyby opravdu něco, tak se ozvu........ :-) Jsem jak cvok, stále otvírám stránky útulku a prohlížím její fotky a moc moc moc bych si přála ji mít doma na klíně, hrát si s ní, rozcapovat ji... :-) Mí 4 pejsáčkové - 1 fenečka a 3 klučíci kastrovaní by z ní měli radost. Jednu dobu jsem pesánků měla 6, ale byly to většinou staré babušky na dožití, takže odešly do psího nebíčka, pak taky zemřel starý pejsek, kterého jsme měli od štěňátka, zůstali 3 kousci a od konce ledna jsme stav doplnili na 4 mazlíky. Poslední je z útulku Lučany od paní Kubišové. Jmenuje se Čertík a je možné si jeho fotky a příběh prohlédnout na stránkách útulku v rubrice PSI. V nabídce jsou až dole již umístění pejsci, náš krasavec je tam také. Pak je tam taky fenečka Brenda - tu má zas pro změnu moje švagrová :-)
Ale před chvílí jsem dívala na stránky lučanského útulku a našla jsem tam také buldouška, je to klučík, zatím hledají majitele. Je taky nádherný. Ale to Růžence nemůžu udělat, že bych ji vyměnila...... Snad se klučíkovi najde původní majitel, nebo si ho adoptuje nějaká skvělá rodina.......

Iren

Návštěvník

Příspěvekned dub 17, 2011 4:29 pm

Ještě mám prosbu...... Jak si mám nastavit toto téma jako sledované, aby mi chodilo na mail upozornění, že je tu další příspěvek? Nikde jsem to nenašla........ Děkuju za případnou radu..... I.

Besinka

Stálý člen

Příspěvekned dub 17, 2011 4:38 pm

Tak hned dejte vědět, jak jste dopadla.Růženka je opravdu moc miloučká a štěňátka už budou taky k odběru tak , aby tam nezůstala dlouho sama.

evisek68

Moderátor

Příspěvekned dub 17, 2011 4:58 pm

Iren píše:Děkuji moc, ale snad problém nebude. Růženka je stále v nabídce, vypadá to, že o ní nikdo zatím neprojevil zájem. Ale kdyby opravdu něco, tak se ozvu........ :-) Jsem jak cvok, stále otvírám stránky útulku a prohlížím její fotky a moc moc moc bych si přála ji mít doma na klíně, hrát si s ní, rozcapovat ji... :-) Mí 4 pejsáčkové - 1 fenečka a 3 klučíci kastrovaní by z ní měli radost. Jednu dobu jsem pesánků měla 6, ale byly to většinou staré babušky na dožití, takže odešly do psího nebíčka, pak taky zemřel starý pejsek, kterého jsme měli od štěňátka, zůstali 3 kousci a od konce ledna jsme stav doplnili na 4 mazlíky. Poslední je z útulku Lučany od paní Kubišové. Jmenuje se Čertík a je možné si jeho fotky a příběh prohlédnout na stránkách útulku v rubrice PSI. V nabídce jsou až dole již umístění pejsci, náš krasavec je tam také. Pak je tam taky fenečka Brenda - tu má zas pro změnu moje švagrová :-)
Ale před chvílí jsem dívala na stránky lučanského útulku a našla jsem tam také buldouška, je to klučík, zatím hledají majitele. Je taky nádherný. Ale to Růžence nemůžu udělat, že bych ji vyměnila...... Snad se klučíkovi najde původní majitel, nebo si ho adoptuje nějaká skvělá rodina.......

Stejně je nejlepší do útulku zavolat, tel.: 321 715 220
No a jak se dá nastavit to sledování, to vážně netuším. Zkuste se zeptat nekoho z administrátorů nebo správců webu - Gábina+Žolda, Martina, Marika a Timmy, LaFi a tohle je správce - Frbul. Ale myslím, že nahoře jak je hlavní stránka a pak kliknete na Fórum, taj pod tím je lišta a tam je: Vyhledat témata bez odpovědí • Zobrazit nepřečtené příspěvky • Zobrazit nové příspěvky • Zobrazit aktivní témata, když kliknete na Zobrazit nové příspěvky, tak by se Vám tam měly objevit všechny novinky.

radka

Stálý člen

Příspěvekned dub 17, 2011 6:07 pm

z útulku se vám paní Alice v pondělí hned ozve! určitě ,je to paní vedoucí...no kdyby už byla Růža zadaná,tak myslete na toho černouška z Jablonce :wink:

Iren

Návštěvník

Příspěvekned dub 17, 2011 6:30 pm

Děkuju všem moc a moc ........ :) Už se nemůžu dočkat, až pomuchluju krásný uslintaný buldočí čumíííík :-)
Kdyby Růženka nedopadla, tak je na řadě určitě psí chlapeček z Lučan. Jediný drobný problém je, že bych ho musela nechat dát kastrovat. Čivojda Elinka je fenečka nekastrovaná, ale nemůže mít štěňátka, je moc malinká. Proto se jí chovatelka chtěla zbavit - nechat ji utratit, pěkná svi-ě to byla. Ale vše zlé k něčemu dobrému, je u nás a má se fajn. Kastrovat ji nechceme nechat, to piditělíčko narkózu snáší velice zle. Stačila krátká a šetrná narkóza - extrakce zoubku a problém byl na světě. Při buzení z narkózy dostala křeče, naříkala, vet jí musel píchnout nějakou injekci.
No uvidím zítra ráno,...............

evisek68

Moderátor

Příspěvekned dub 17, 2011 6:48 pm

Kastrace je určitě menší zlo, než to, že by pejsek musel nekastrovaný být sám v ne moc ideálních podmínkách v útulku. U psíků je to poměrně nekomplikovaný zákrok a za 3 dny by měl být kluk v pořádku. Jsem všemi 10ti pro kastraci i pejsků i fenek, co jsou v útulcích. Za prvé se tak mohou dostat k lidem, co už nejaké psy nebo fenky mají a hrozilo by nakrytí a za druhé se zamezí tomu, že by si atraktivní plemena vzali lidi na možení.
PředchozíDalší

Zpět na Našli domov