Právě je úte dub 24, 2018 4:13 am

Buldočka Tara- JIŽ UMÍSTĚNA !!!

Zachránění buldočci, kteří jsou již ve svých domovech.

Moderátor: Moderátoři

• Autor
  • Zpráva

Mafinka01

Stálý člen

Re: Buldočka Tara- JIŽ UMÍSTĚNA !!!

Příspěvekpon říj 03, 2011 3:58 pm

Ortino, není to žádný risk :wink:

Jde spíš o nervy. Kdo to jak dlouho vydrží. Na nás veterináři testovali své hypotézy několik měsíců. Ví prd jak na to :lol: počkejte týden, kdyby nic tak napiš :wink:

Jinak Taruška je šikulka :D
Míša a Duffy (1 rok)

ortino

Stálý člen

Příspěvekpon říj 03, 2011 3:59 pm

Kačenka dělá svému plemeni čest - AB jsou velmi společenští psi, takže si Kačka teď vynahrazuje u vás všechno, o co v minulých letech po "té společenské stránce "přišla :wink: :wink: :wink: Ráda si tady čtu o jejích pokrocích a ještě raději pokroky zaznamenávám u té "dnes už mojí" čubinky Tarinky :mrgreen: Měla jsi pravdu, jak jsi mne povzbuzovala, už se Tvoje předpovědi začínají plnit :mrgreen: díky!!!

ortino

Stálý člen

Příspěvekpon říj 03, 2011 4:04 pm

Mafinko, moc děkuji :wink:

radka

Stálý člen

Příspěvekpon říj 03, 2011 4:30 pm

Mafinka01 píše:Ortino, není to žádný risk :wink:

Jde spíš o nervy. Kdo to jak dlouho vydrží. Na nás veterináři testovali své hypotézy několik měsíců. Ví prd jak na to :lol: počkejte týden, kdyby nic tak napiš :wink:

Jinak Taruška je šikulka :D

Mafi,však to tak dělají i lidští kožaři,chááá....taky zkoušejí co zabere...dnes jsou ty vyrážky a ekzemy tak zmutovaný,že prd poznají co to je...třeba lidský svrab ,ten jsem poznala i já,to byli opravdu cestičky kudy ta zákožka svrabová lezla,dnes už ta vyrážka vypadá jinak ..jednou si u nás v práci kožař sám nebyl jistej jestli je to svrab,sám mi tohle říkal :wink:...jo a risk to fakt není..pošli jí tu mastičku ať se pohneme z místa,chi,chi :wink: :wink: když byla dobrá pro taťuldu bude dobrá i pro Taru ....vezmeme si to Mafi,na zodpovědnost,viď ? :D :D
FRBUL JE NEJLEPŠÍ A BULDOČEK JE BŮH

Můj pes se jmenuje Schaquille

radka

Stálý člen

Příspěvekpon říj 03, 2011 4:38 pm

no však Evi,Kačena je snad nás všech tady ,ne ???? :D :D pamatuješ jak jsme všichni přemýšleli jestli do toho jít ? pak jsme se odhodlali a dopadlo to dobře ....to je naprostej úspěch nás všech !!
však já Taru taky prožívám,úplně jí vidím....ale to všechny tyhle chudáky ....já si i pořád vzpomínám na Maba -Františka,jak válčí..toho Gábina vytáhla ze spárů smrti z útulku jisto jistě ,měl zúžený jícen a v útulku by neřežil,navíc těžká bronchitida ,tak Gabča ,jeli pro něj šílenou dálku ,ještě po cestě k vetovi na píchané ATB ...škoda,že vůbec nepíše jak se Franta má ....

MílaK

Stálý člen

Příspěvekpon říj 03, 2011 9:02 pm

..tak Radko, dnes jsem si na Gábinu vzpomněla taky, co dělají buldočci hlavně Franta :D třeba se někdy ozve.
Jinak jsem Evi ráda,že Tara se lepší. :D

ortino

Stálý člen

Příspěvekpát říj 07, 2011 5:39 pm

dnes jsem dostala výpis z účtu za měs. září a chci tímto dodatečně moc poděkovat za finanční příspěvek na léčení Tary, zaslaný p. Holušovou Marcelou (Marla) ve výši 200.- Kč a p. Ježkovou Jitkou (Bettynka) ve výši 300.- Kč. Moc mi ta finanční pomoc od "Frbuláků" pomohla a ještě pomáhá při úhradách u veta za léčbu Tary, sama bych to z vlastních prostředků těžko zvládala - ještě jednou velký dík i za Taru :wink: Tarinka se zlepšuje, začaly se hojit i ty pacinky, do třetice všeho dobrého ta mast konečně zabrala (zaplaťpánbůh):lol: :lol: :lol: Jinak se holka dnes předvedla, slyšela jsem ji vůbec poprvé razantně štěkat ....... U nás v domě "křandal" a dělal hrozný rámus na schodišti jedenáctiletý kluk, který šel s kolečkovými bruslemi na nohách ze čtvrtého patra ( v domě nemáme výtah). Byl to hrozný rachot a my zrovinka přicházely zvenku. Tara na něj začala strašně štěkat,takhle se za tu dobu co ji mám ještě neprojevila - ona se tentokrát nebála, ale šla po tom klukovi!!!, což je malý zázrak :!: :!: :!: Už získává sebejistotu, vychovává a usměrňuje i moji divokou Babetku a je to už úplně jiný pejsek :wink: :wink: :wink: Snad už dostane to očkování, packy se hojí, užíváme kloubní výživu a vitamíny, a plíseň v srsti také ustupuje. Ještě stále nejsou OK ta ušiska, ale také je to lepší, ale je to mnohem zdlouhavější léčba ( v uších je hodně zanedbaný zánět, vřed a začínající "květáky" ). Tak nám držte palečky, jde to zatím čím dál tím líp, a na tom máte velkou zásluhu vy všichni!! díky vám všem :lol:

radka

Stálý člen

Příspěvekpát říj 07, 2011 6:13 pm

mám staršnou radost !!!! :D
a omlouvám se ,že mám furt "plnou hubu" Kačeny..ale ta když poprvé zaštěkala já málem spadla ze židle !!!! a dnes ,štěká krásně !!! :D
jinak Ortíno,dnes měli povinné čištění oušek ! Kačena OK,Bessy OK ..n Šakýsek malinko bordelu...ale na to jak to měla Kačena tenkrát ,cháááá,paráda...jo a dnes mám Kačenu 7.10. 5 měsíců

jinak Taruška nás snad s úspěchy předežene ,zvládá to rychle,ale při tvé péči !!!!!!! :D :D :D JIP -hotová..hlavně ta intenzivka !!!! :D :D

ortino

Stálý člen

Příspěvekpát říj 07, 2011 6:18 pm

Raduš, já jsem byla tak přešťastná...... :lol: Jenom jsem ji nemohla před tím klukem na té chodbě chválit za to krásné štěkání....... :wink: Faktem je, že stále ještě užíváme Krizové Bachovy essence a je to opravdu znát,hodně se zklidnila a už se tolik nebojí :wink: Každý den mne něčím překvapí, je to šikovná holka :wink: Já se vůbec nezlobím, mám také z Kačky radost, vždyť vás obě sleduji od začátku, stejně jako všichni ostatní :roll: :roll: :roll:

radka

Stálý člen

Příspěvekpát říj 07, 2011 7:21 pm

Ortíno,tak teď mi vyhrkly slzy ,fakt....jsi kouzelná když jsi napsala ,že jsi přešťastná...to není přeháňka,já to znám,já jsem z Kačky taky přešťastná...myslím na ní v práci ,jedu jak blázen domů,páč vím,že beze mě trpí...je to závislost

jo a sousedi když zjistili ,že mám takovou pajdu z útulku tak kroutili hlavou...dnes si je vychutnávám...věším prádlo a sousedi na terase ...Kačenka výjde na terasu a já jdu a schválně "ty můj miláčku,ty moje lásko,už jsi se vyspinkala??? " vidím jak kroutí hlavou..mám z toho sama srandu a co ...já se za ty city nestydím :D :D i manžel říkal,že se musí smát jak nechápou :wink:

teď mi snad Lenča -Doglove prmine,fakt...ale já snad měla Raduniny esence ,chááááá
ale já to musím napsat,dřív se prostě nedalo jinak než Kačenku rozmazlovat všeho se bála,čůrala do pelíšku..když jsem udělala "ty,ty" svalila se na zádička ...evidentně nepřiměřená reakce,tak jsem jí nechala "chcát" a co ...byli horší věci...dnes jí vykárám ,třeba když se na nás sápe když jíme ,zavrčím "nech me bejt ,teď jím já ,NE,NE!" a ona jde do pelíšku ,uraženě ,ale hrdě.. ne ustrašně a to je pro mě úspěch...teď jí pomalu začnu vychovávat,ale zase pomaličku a opatrně ...užila si dost :wink:

ortino

Stálý člen

Příspěvekpát říj 07, 2011 8:13 pm

No Raduš, každý má svůj pohled na věc, já mám tendence stejné, ale někdo to není ochoten vůbec vstřebat :cry: Kdo nemá moc kladný vztah ke psům, nebo neměl v blízkosti tak vystresované a zubožené zvíře, těžko to pochopí :roll: U mne je to o to horší, že moji adopci Tary nechtěla (bohužel) :cry: akceptovat ani dcera, která, ač vyrůstala celý život se psy, rychle na to zapomněla a převzala názory svého manžela - ten totiž vůbec žádná zvířata nemusí...... :cry: PROSTĚ - já vítám každého "psího blázna", na kterého v životě narazím a jsem moc ráda, že vůbec takoví lidé ( s láskou a pochopením k těm psím chudákům) ještě existují a chodí mezi námi...... :roll: :roll: :roll:

radka

Stálý člen

Příspěvekpát říj 07, 2011 8:53 pm

já vím,že to máš těžké....píšeme si spolu mejly ...já to nějak nechtěla psát...ale ty jsi ta která mi poslala postupně na Kačenku 2.500,- to je tak závratná částka.....pro mě jsi tak strašně psí mamka ....pamatuju jak jsi mi fandia .....jsi naprosto úžasná

ortino

Stálý člen

Příspěvekpát říj 07, 2011 9:04 pm

Radko, v té době jsem mohla ty peníze postrádat - dostala jsem zrovna vyúčtování přeplatků za energie :wink: a nepovažovala jsem to tehdy za nic mimořádného, bylo to zapotřebí a Kačence to z nejhoršího trochu pomohlo :lol: Také jsem ale v té době vůbec netušila, že budu mít zakrátko také takovou "Kačenku" doma a vážím si toho, že jsou i další spřízněné duše, které pomáhají i mně s Tarinkou jak finančně, tak i podporou na Frbulu, tak jak zrovna mohou..... :wink: je nás víc, a Ti pejsci a čubiny to moc potřebují :roll: :roll: :roll:

radka

Stálý člen

Příspěvekpát říj 07, 2011 9:17 pm

řekla jsi vše...já znovu děkuji Frbulákům za příspěvek ,finanční,na Taru a Kačenku

jsem ráda,že jsme vás s Kačenou nezklamaly...teda Kačena je úplnej maskot,to je takovej úkaz přírody,je úžasná :D

MílaK

Stálý člen

Příspěvekpát říj 07, 2011 9:19 pm

jak píšeš Evi o tom,že Tara štěká :D Bětka ta když někdy :D ale opravdu někdy :D zaštěká tak je to jak když nemůže naskočit motor u auta. Ale co zjišťuji je hrozně aktivní když je s námi nějaký pejsek to Bětka ožije.Když Jack russelka jenom tak pro vyražení štěkne na nějakého pejska ale přitom si ho vzápětí vůbec nevšíma tak Bětka to vezme útokem svého zavalitého těla a snaží se jako poskakovat kolem toho psa a záleží na psovi buď si naší Bětky nevšímá nebo začne štěkat a dorážet na ní a Bětka kolem něho skáče a ta, která to způsobila tak si někde čuchá co by,kde sežrala. :D Bětka ale vůbec nechce odejít, a to už tam žádný pes není a ona sedí na boku a kouká tím svým jedním okem. Já se vždy musím smát.
Jak říkáš o dceři, že psa nemusí.Naše dcera ta psa klidně i kočku, měli doma i gegony i hady, krmila to cvrčky i šváby,hady krmila taky, ale dnes už to nechce protože vidí,že je s tím práce a v bytě je to přece jenom cítit, musíš tomu udržovat teplotu a nakonec to stojí i peníze.Dnes má jenom už malého psa. Ono ale vždy potom záleží jakého mají partnera a od toho se vše odvíjí.Jinak jsem ráda,že Tara už je lepší . Mají každá svůj pelíšek s Babetkou ?

ortino

Stálý člen

Příspěvekpát říj 07, 2011 9:29 pm

Miluško, moc hezky jsi to napsala, úplně si Bětku představuji... :wink: Tara má svůj pelíšek a BaBET také, navzájem se v nich někdy střídají, ale většinou jsou na křeslech - Tarinka má sundanou sedací matraci, aby to měla níž, místo matrace jsem jí dala deku. Do pelíšku jde až večer, přenášíme pelech k mé posteli, Babetka si na postel vyskočí, na Taru je to moc vysoko, tak spí v pelíšku. Holky už se skamarádily, ale je vidět, že má Tara navrch a je starší, Babeta ji respektuje :roll: Tara ji totiž "zpacifikuje" a zavrčí, když moc otravuje a chce si hrát - Tara si hrát zatím neumí..... :cry: Ještě vysvětlení k té mé dceři - ona má ráda Babetku, to zase nemůžu říct, že by psy neměla ráda :roll: Moje vnučky čubiny zbožňují - ale to, že jsem k Babetě vzala ještě nemocnou a starou fenku jednak nechce pochopit a navíc se obává toho, že bych v případě nouze nejvyšší na ni chtěla "přehodit" povinnosti s fenami...... to by asi její muž neustál a byly by u nich kvůli psům krizové momenty :cry: :cry: :cry: V takovém případě to budu muset pořešit jiným způsobem.... :roll: :roll: :roll:

Irča

Stálý člen

Příspěveksob říj 08, 2011 8:40 am

Dobré ráno,
holky,chci se zeptat,která používáte Alavis? Někdo o tom tady psal,ale nechce se mi hledat.Dívala jsem se,že je víc druhů,forte a ještě nějaký další.

ortino

Stálý člen

Příspěveksob říj 08, 2011 8:53 am

IRČO, Tara na kluby užívala Alavis MSM, potom jsme přešly (po doporučení a po poradě zde na Frbulu) na sirup APTUS APTO-FLEX. :roll:

Irča

Stálý člen

Příspěveksob říj 08, 2011 10:52 am

Ina nemá vyloženě problémy s klouby,jenom když si lehá,tak trochu heká.Veterinář mi říkal,že se ten Alavis dá brát dlouhodobě i jako prevence.

Irča

Stálý člen

Příspěveksob říj 08, 2011 10:55 am

Jsem pako,vzpomněla jsem si,že mám Alavis po prvním buldočkovi. :roll: Prošlý není,je tam datum 3.5.2012.

radka

Stálý člen

Příspěvekned říj 09, 2011 7:51 pm

Ortíno,je u vás vše OK ? :wink:

ortino

Stálý člen

Příspěvekned říj 09, 2011 9:06 pm

jojo, holky jsou OK, právě jsme se vrátily, byly jsme s kamarádkou zazimovat její chalupu, takže holky byly na zahradě a poznaly sousedovic kočky, viděly je poprvé v životě..... :wink: ale kočky byly ještě vystrašenější než čubiny a byla to docela legrace je pozorovat..... a co u vás nového, čím Kačka překvapila o víkendu? :lol:

radka

Stálý člen

Příspěvekned říj 09, 2011 11:36 pm

týýý,jo,tak já strach ,že se celej víkend neozveš a vy rajzujete !!! holky jedny a ještě strašíte slušné kočky !!! :D

spíš o víkendu překvapil manžel....dělá na Kačku ,jako za krk rukou takové jako drbání a vydává zvuk "trdddr,tdrrrd,trrrdrrr" (kurńa to se blbě popisuje :D :D ) a ona se může zbláznit ! :D furt se po něm otáčí a vyžaduje to a hubu od ucha k uchu (to se mu líbí,jak se temí) .....no už na ní taky začíná on dorážet ,zatím jí jen tak hladil když si to vynutila ,tak mám z toho radost.... :)

tak doufám,že až nebudu doma a on jí udělá "trdddrrr,trdddr" tak s ním půjde mrcha ven :D :D ....a néébo,ho kousne,chááááá :D :D

ortino

Stálý člen

Příspěvekpon říj 10, 2011 12:06 am

To je hezkýýýýý....... já věděla, že to tak dopadne :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: , Kačka je určitě mazlivá a úžasná a je to čubina.... ty jsou odjakživa fixované více na chlapy - páníčky :wink: (u Tebe je to výjimka, protože byla Kačenka nemocná a Ty jsi jí věnovala více času než manžel....) :lol: Kdybyste ji měli už od štěňátka, preferovala by raději společnost páníčka :wink:

radka

Stálý člen

Příspěvekpon říj 10, 2011 11:52 am

no to víš ,že já vyhrávám na celé čáře :D :D ale vůbec nežárlím když se má k němu....jinak jí mám jak vteřinové lepidlo :wink:

radka

Stálý člen

Příspěvekčtv říj 13, 2011 10:52 pm

pozdravuje vás Ortíno,ptala se co nového na Frbulu...už týden jí nejde net ,prý je to šílený,ráno místo čtení na Frbulu u kávy prý musí číst noviny :D :D
Tara se má bezva ,jen jí zase začala kadit doma,ale snad prý jen na dlaždičky v koupelně ,ale venku je prý už šikovná,prozkoumává a tak,takže zase posun :D
ach jo,závislost na Frbulu,snad jí to v sobotu spraví :wink:..jo a paciny se prý Taře lepší

evisek68

Moderátor

Příspěvekpon říj 17, 2011 1:37 pm

Přikládám fotky od Evy-ortino:

Obrázek
Tara

Obrázek
Bříško

Obrázek
Již zmenšené otoky

Obrázek
Tlapky přední

Obrázek
Tara a Babet dnes
Zmuchlaní a slintací jsou nej.

radka

Stálý člen

Příspěvekpon říj 17, 2011 4:07 pm

ta má takovej pohled,jakoby nám žalovala,na to předešlééé :)
no ty tlapky má teda "pěkný" ty otlaky .....
jinak je už pěknej buřtík,hezká dvojka :D :D

MílaK

Stálý člen

Příspěvekpon říj 17, 2011 9:19 pm

Ortino, tak Tara je moc pěkná připomíná mně stavbou těla a hlavou moji Bětku. Pěkná dvojka, ladí k sobě i barevně :D :D

Besinka

Stálý člen

Příspěvekpon říj 17, 2011 9:56 pm

Moc pěkný holky, jak jim to sluší! :D
PředchozíDalší

Zpět na Našli domov