Právě je stř led 17, 2018 11:12 pm

Buldočka Tara- JIŽ UMÍSTĚNA !!!

Zachránění buldočci, kteří jsou již ve svých domovech.

Moderátor: Moderátoři

• Autor
  • Zpráva

Mafinka01

Stálý člen

Re: Buldočka Tara- JIŽ UMÍSTĚNA !!!

Příspěvekčtv lis 03, 2011 12:43 am

MílaK píše:ano, to znám, přes den klídek leháro v pelíšku a pak když se jde spát tak si vzpomenou s tou pedikurou :D to je snad horší jak chrápaní těch psů :D

Joooo přesně...Duffy to ještě k tomu tak strašně prožívá :roll: poctivě vyplazuje ten jazýček a líííže a líííže, tváří se strašně pečlivě a důůležitě :lol:
Když ho okřiknu tak kouká, jako bych mu vzala jeho míček :D
Míša a Duffy (1 rok)

radka

Stálý člen

Příspěvekpát pro 02, 2011 1:35 pm

mám vyřídit pozdrav od ortina a Tary ..ortino furt nemá spravený PC ,voláme si ,byla nemocná má těžký zápal plic a nemůže se z toho vyhrabat ,sleduje případ Sedliště,infomuju jí po mobilu...Tara se má dobře ,mám vás pozdravovat :D
FRBUL JE NEJLEPŠÍ A BULDOČEK JE BŮH

Můj pes se jmenuje Schaquille

evisek68

Moderátor

Příspěvekpát pro 02, 2011 2:34 pm

Tak Evě vyřiď pozdravy a ať se brzo uzdraví. Zápal plic, to je pěkně hnusný, taky jsem to jednou měla a dostávala jsem se z toho asi 2 měsíce.
Zmuchlaní a slintací jsou nej.

JarkaVil

Stálý člen

Příspěvekpát pro 02, 2011 4:07 pm

Ježíš, taky pozdrav pro Ortínu...ať se z toho brzy vylíže...ona má taky pech na ty nemoce.

Olga

Moderátor

Příspěvekpát pro 02, 2011 4:24 pm

já bych jí i zavolala, ale říkám si, že potřebuje klid, takže držíme palce pro brzké uzdravení.
Olga a Amálka

radka

Stálý člen

Příspěvekpát pro 02, 2011 4:31 pm

no,bylo jí blbě a hlavně jí štve,že nemůže na net ....ale už mluvila minule lépe,jeden hovor bylo slyšet jak je hotová,ale venčení zvládá ...jak nemá net ,tak chtěla objednat granule pro holky,tak jsem jí je objednala a psala,že už přišly ..tak alespon něco,ale klidně jí Olgo zavolej ,bude ráda :)

Olga

Moderátor

Příspěvekpon pro 12, 2011 12:45 am

pozdravuji vás všechny od Evičky- a jejich holek. Už je na tom lépe, ale pořád ještě ne úplně OK. Počitač ještě nemá, protože říkala, nechtěla, aby k ní chodil syn , aby přes něho nechytli virus malé vnoučátka. Takže držte palce, aby brzo zase psala sama. :)
Olga a Amálka

Olga

Moderátor

Příspěvekstř pro 28, 2011 1:00 pm

posílám další pozdrav od Evičky Ortino. Bohužel je pořád bez počitače - odešel prý harddisk a syn jí chce sehnat laptop, ale zatím není čas - finišuje v práci. Evičku čeká operace a následně kastrace Tary - která pořád bery podpůrné preparáty na klouby, protože lepší už to nebude, takže alespň udržet stávající stav.

Přeje všem hodně štěstí do dalšího roku

za sebe i holky Tarinku a Babetku
Olga a Amálka

radka

Stálý člen

Příspěvekstř pro 28, 2011 1:37 pm

děkujeme za zprávy,já jí musím taky zavolat....už aby měla PC

ortino

Stálý člen

Příspěvekpát pro 30, 2011 4:12 pm

Ahoj milé Frbulačky a Frbuláci, srdečně zdravím všechny po dlouhé době mé odmlky (nemoc a navíc kolabs celého PC). Pročítala jsem si, co se všechno událo za dobu mé nepřítomnosti a žasnu, co všechno jste stihli pro týrané nebo nechtěné pejsky a čubiny zařídit (včetně příspěvků útulkům). Sice jsem měla nějaké informace od Míly, Olinky i Radky, ale ne úplně o všem dění na Frbulu. Také jsem četla Pod pokličkou návrhy od Mariky a Olgy na Velikonoční akci - bylo by to úžasné, kdyby se to povedlo a určitě by to mělo velký vliv na informovanost širší veřejnosti :roll: Jste prostě úžasní, mám velkou radost z toho, co tady čtu :wink: Také mne potěšilo, kolik lidiček přispělo na frbulí konto :roll: Jinak mne mrzí kausa "Paňáková a paskovská holátka",že to nedopadlo tak, jak jsme všichni - v bláhové víře - očekávali, stejně tak jako kausa "Rotvíci z Jimlína"..... celá KVS je podle mne k ničemu, jako spousta dalších nepotřebných institucí v Česku :cry: . Jinak ještě informace o Tarince - stále užíváme preparáty na klouby a už to je asi napořád. Navíc veterinářka zjistila, že na to zarostlé ouško fenka vůbec neslyší..... Čeká nás ještě ta kastrace, ale celkově se čubina o hodně zlepšila. Bohužel, stále si ještě nehraje a statečně odolává atakům Babety, ale sama už vyskočí na křeslo, které měla dříve o jednu matraci snížené... Jinak je hodně pomalá (kromě bašty v misce), ale celkově mi dělá radost:wink: Ale - omlouvám se - já se tady rozepisuji a vlastně jsem vám chtěla hlavně popřát všechno dobré do Nového roku 2012, zdraví, lásku a rodinnou pohodu s Vašimi blízkými i s pejsky :wink: Zdravíme všechny - Ortino, Tara, Babet

radka

Stálý člen

Příspěvekpát pro 30, 2011 9:08 pm

jéééé ahoj!!! to je super,ted jsem přijela z práce...tak až dám psům a navečeřím se tak ti hned písnu...ani nevíš jaké mám pro tebe překvapení,hádej? :lol:

radka

Stálý člen

Příspěvekpát pro 30, 2011 11:33 pm

tak ta tvoje předpověď se vyplnila....je to holčička!!! :lol: :lol:
jinak,Tara ..s tou pomalostí,to už asi lepší nebude,jako Kačena..je to blbý,když vidíš normální psy jak nejen,že skáčou a běží ,ale jen dokáží rychle jít.Kačenka když chce běžet,pořád běží pomaleji než když Šaky jde...ach jo..já stejně říkám,že "běžela" všichni si ťukají na čelo :)
jsem ráda,že máme dům a zahradu,neumím si vůbec představit venčit Kačku z paneláku,to bych si musela vzít mateřskou dovolenou.....je fakt,že s tím jsem si jí brala,ale stejně to zamrzí,že je tak "dokurvená" (pardon,výstižnější slovo neznám) lidmi !!!!No nic,jen ať jim slouží zdravíčko,myslím srdíčko,ledviny a tak...nikdy nevíme kdy se to tejrání na nich znovu projeví a udeří :(
Tara a Kačena neměla to štěstí,že jim dokážeme vrátit všechno,jsou věci které při nejlepší vůli už nezměníme,tak snad jen to,že psychicky se povedlo a jsou tak šťastné :D

Ki+M a Hercules

Stálý člen

Příspěvekpát pro 30, 2011 11:33 pm

Vitame naspat a zelame tiez vela zdravia,stastia,lasky a zdaru v Novom roku!:)
Je super,ze Tarinka sa tak pozbierala!Drzime palce!
Ki+ M + Hercules+ Asta= Velká láska!

radka

Stálý člen

Příspěvekpát pro 30, 2011 11:38 pm

a ty se flákáš kde ???? :lol: :lol: :lol: 8)

ortino

Stálý člen

Příspěveksob pro 31, 2011 12:01 am

Moc všem děkuji za přání a Raduš, Tobě moc gratuluji, vyplnilo se Ti přání a budeš v příštím roce tetka malinké holčičky :wink: Já jsem momentálně u dětí, tak jsem se mohla přihlásit u nich na netu, svůj PC (nebo spíše notebook) budu mít až po Novém roce, tak se potom ozvu. Chtěla jsem jenom všem popřát vše dobré v příštím roce, tak jsem u dcery využila příležitosti. Psala mi dnes také p. Mašková, jsem moc ráda, že se té krásné mopsinky ujala. Mějte se poslední den v letošním roce pěkně a přeji všem dobrý vstup do toho příštího roku, ať všechny ty změny přežijeme ve zdraví! :wink: Eva-Ortino a Tara

radka

Stálý člen

Příspěveksob pro 31, 2011 12:48 am

děkujeme a přejeme fakt jen to zdravíčko,nám i pejskům...tamto ostatní si koupíme..i když taky asi štěstí...na Titaniku taky byli všichni zdraví :lol: :lol:

Olga

Moderátor

Příspěvekpát říj 19, 2012 10:46 am

Obrázek
ve Frbul kalendáři 2013 má svoje místo i Tara.
Olga a Amálka

Babetta

Stálý člen

Příspěvekpát říj 19, 2012 12:55 pm

Moc povedená fotka. Tara má na ni lidské oči. :P
Potíž je v tom, že psi se vždy chovají jako psi, avšak lidé se vždy nechovají jako lidé.

Marla

Stálý člen

Příspěvekned říj 21, 2012 1:02 am

:) To potěší, zase jedna šťastná a krásná :)
buldoček je láska na celý život
Předchozí

Zpět na Našli domov