Právě je stř úno 21, 2018 4:42 am

Sedliště u Fr.Místku-fenka bíločerná 2r-odjela do Německa

Zachránění buldočci, kteří jsou již ve svých domovech.

Moderátor: Moderátoři

• Autor
  • Zpráva

evisek68

Moderátor

Sedliště u Fr.Místku-fenka bíločerná 2r-odjela do Německa

Příspěvekstř říj 26, 2011 4:10 pm

http://www.utulekpropsy.org/fotogalerie.php

Eva Vinklárková
Sedliště 114
739 36 Sedliště
tel. 777 103 234
vinkleva@seznam.cz
Plemeno: francouzský buldoček
Pohlaví: fena
Stáří: 2 roky
Barva: bíločerná

Byla zabavena z důvodu týrání, byla vyhublá, měla prašivinu, bohužel tento stav trval natolik dlouho, že to zanechalo stopy na kůži. Pomozte pejskovi dokázat i lidskou tvář péče o pejska!

Obrázek
Zmuchlaní a slintací jsou nej.

evisek68

Moderátor

Re: Sedliště u Frýdku Místku-fenka bílo černá 2 roky

Příspěvekčtv říj 27, 2011 11:25 am

Mluvila jsem s veterinářem(MVDr. Konvička), demodex nebyl v žádnem seškrabu prokázán ani průkazně ta zákožka. Jsou přeléčeni Amitrazem(to je na demodex) a dostali pipetu Stronghold. Takže vet říkal, že infekční určitě nejsou, ale každému zájemci pro jistotu doporučuje po příchodu domů nasadit ještě jednou Stronghold(je to na vnější i vnitřní parazity). Ti psi jsou v útulku už 2 měsíce, prý byli nahatí ze začátku úplně všichni a jednoho pejska museli dokonce utratit. Ale teď prý se osrsťují a že jsou celkem v pohodě i v prostředí útulku, tak to svědčí o tom, že mají chuť žít a že to kluci a holky nevzávají. Psi mají avitaminozu, byli chovaní někde ve sklepě, neznali ani sluneční světlo Vet. nechtěl říkat prognózy, ale prý každý zájemce o takového psa musí počítat s tím že to může být alergik a nebo atopik a že ten špatný start do života se může projevit různými trvalými následky. Ale pejsci jsou prý hodní, milí a veselí. Myslím že teplo, láska a kvalitní krmení s nimi udělá zázraky. Akorát že jsou venku :(, jen na noc je snad dávají někam dovnitř.

Natalia

Stálý člen

Příspěvekčtv říj 27, 2011 6:56 pm

Aj pre tuto fenocku nasla Nina domov. Este asi pre 2 dalsie psiky z toho utulku. No s prevozom budem asi potrebovat pomoct. Nenasirl by sa niekto, kto by obetoval jeden den a isiel so mnou pre nich do utulku? Sama 4 neodveziem. Bojim sa co by vystrajali v aute. Vtedy to bol masaker s 3 fenkami na tak dlhej ceste. Keby sa niekto z prahy so mnou vydal na cestu a pomahal udrzovat poriadok v aute, bolo by to super :-)
Lubim ho aj ked je tvrdohlavý ako mulica :-)

evisek68

Moderátor

Příspěvekčtv říj 27, 2011 8:23 pm

Natálko, jestli by se nikdo nenašel, tak já si vezmu jeden den dovču a pojedu s tebou. Do Prahy bych dojela vlakem a pak zpátky domů zase, autem do Prahy nepojedu ani náhodou. Kdy nemůžu, tak to je 3.11.2011, pak je mi to asi jedno.

Markytka78

Návštěvník

Příspěvekčtv říj 27, 2011 9:36 pm

no já bych jela a vlastně hrozně ráda, vyřešilo by to můj problém s tím , jak se dostat do útulku, jen jestli by nevadilo, že by nazpátek místo tří chrochtíků jeli čtyři :-) nevím, kteří buldočci už mají domov a kteří ne, ale z žíhané holčičky je kluk :-) , tak my bychom poskytli domov té tříleté princezně,nebo té jedenáctiměsíční, jestli teda už také nemají novou rodinu, jen nemám nejmenší šanci na dovolenou v týdnu, ale příští víkend bude malej u táty, takže budu bezdětná a můžu kdykoliv, do Prahy bych dojela a pak už bysme jeli společně, bylo by to fajn

Besinka

Stálý člen

Příspěvekčtv říj 27, 2011 11:04 pm

Natálko, kdy se asi chystáš pro ně jet?Které pojedou k Nině?

Balboa

Nováček

Příspěvekpát říj 28, 2011 9:59 pm

Dobrý den,
pokud do útulku pojedete, dejte mi vědět, máme nějaké krmivo atd. co bychom rádi darovali, kamkoli v Praze to můžu přivézt. Pokud bude potřeba nějak pomoct s odvozem pejsků, tak se taky ráda přidám.
Barbora

Natalia

Stálý člen

Příspěvekpát říj 28, 2011 10:42 pm

Tato fenecka ma domov zaisteny v nemecku. Tazko sa mi to tu vsetko pise, pretoze tie ktore maju ist do nemecka poznam len podla fotky. Takze k jednotlivym ktore maju zaisteny domov v nemecku to napisem do konkretneho vlakna. Co sa tyka pomoci s prevozom, ozvala sa mi lenka doglove ze by so mnou isla. Najskor musim zistit ako to bude s otvaracimi hodinami cez vikend, pretoze pani mi povedala ze maju otvorene pondelok-piatok od 16.00-18.00. Pokial by nam vysli v ustrety a boli ochotni cez vikend tak by sme sa dohodli s lenkou a isli. Pokial nie, budem musiet zvolit variantu B a zorganizovat to vo stvrtok. Pokial lenka bude moct budem rada, pokial nie poprosila by som Eviska. Markytko nehnevajte sa, no tieto dievcata z frbulu poznam, vela krat mi pomohli v organizacii prevozov aj financnymi prispevkami. Takze hned ako budem vediet datum, napisem lenke. Ono je totiz potrebne zorganizovat to aj s nemeckou stranou, aby mohli vsetci prist po psiky na nemecku hranicu....

Natalia

Stálý člen

Příspěvekpát říj 28, 2011 11:29 pm

Balboa, pokial budete chciet poslat veci do utulku, urcite to tam rada a bez problemov zoberiem. Markytko, ak ste rozhodnuta vziat si tu 2 rocnu holcicku o ktorej je napisane ze je na tom po zdarvotne stranke najhorsie zo vsetkych zabavenych buldockov, doviezt ju do prahy bude najmensi problem. Len musite byt uplne presvedcena ze sa o nu dokazete postarat. Liecba bude urcite nakladna aj po financnej stranke a hlavne to nebude casovo jednoduche. Ja mam doma mesiac fenku v DO ktora ma uz stala 5500 KC (samozrejme bez kastracie) a to zdaleka nie je v takom zlom zdravotnom stave. Zaroven veterinar z utulku upozornuje ze tieto psy budu mat s najvacsou pravdepodobnostou predispoziciu k celozivotnym chorobam. Takze prosim svoje rozhodnutie este zvazte. Ak su vase moznosti obmedzene, bolo by spravne dat fenecke sancu najst si domov kde jej nic nebude chybat. Vo svojom kratkom zivote uz toho ocividne skusila dost. Pokail viete ze sa o nu dokazete adekvatne postarat, fenku Vam rada priveziem.

evisek68

Moderátor

Příspěveksob říj 29, 2011 6:04 am

Natalia píše:Tato fenecka ma domov zaisteny v nemecku. Tazko sa mi to tu vsetko pise, pretoze tie ktore maju ist do nemecka poznam len podla fotky. Takze k jednotlivym ktore maju zaisteny domov v nemecku to napisem do konkretneho vlakna. Co sa tyka pomoci s prevozom, ozvala sa mi lenka doglove ze by so mnou isla. Najskor musim zistit ako to bude s otvaracimi hodinami cez vikend, pretoze pani mi povedala ze maju otvorene pondelok-piatok od 16.00-18.00. Pokial by nam vysli v ustrety a boli ochotni cez vikend tak by sme sa dohodli s lenkou a isli. Pokial nie, budem musiet zvolit variantu B a zorganizovat to vo stvrtok. Pokial lenka bude moct budem rada, pokial nie poprosila by som Eviska. Markytko nehnevajte sa, no tieto dievcata z frbulu poznam, vela krat mi pomohli v organizacii prevozov aj financnymi prispevkami. Takze hned ako budem vediet datum, napisem lenke. Ono je totiz potrebne zorganizovat to aj s nemeckou stranou, aby mohli vsetci prist po psiky na nemecku hranicu....

Natálko, já bohužel ve čtvrtek 3.11.2011 nemůžu, psala jsem ti to už někam, ale nevím kam. Mám kontrolu své pitomé celiakie v IKEMu v Praze a to nemůžu přesunout na jindy. Jinak kdykoliv jindy není problém.

Natalia

Stálý člen

Re: Sedliště u Fr.Místku-fenka bíločerná 2r-zamluvená do Něm

Příspěvekned říj 30, 2011 3:51 am

V pohode evisku, dostala som mail. Nic sa nedeje. Nejako vyriesime :-)

doglove

Stálý člen

Příspěvekúte lis 01, 2011 11:19 pm

Balboa, Natálka asi časově nezvládne se s Vámi dohodnout na předání věcí pro útulek. Pokud chcete něco darovat útulku, poprosím Vás dovézt to k nám na Prahu 10, ideálně zítra od 17h-22h.
(Víc info mailem lenkadoglove@gmail.com nebo 723 35 97 20)

Na stránkách nepíší co potřebují, ale většinou útulky užíjí: kvalitnější granule, piškoty, pamlsky, staré ručníky, prostěradla, deky, vodítka, obojky, misky, hračky, papír do tiskárny, odblešovadla, Savo...

Auto směrem tam bude prázdné tak se klidně mohou připojit i ostatní :-)

petruskaa

Stálý člen

Příspěvekstř lis 02, 2011 8:03 pm

Tak tahle je strašně hodňoučká :wink: ..má sice úplně zarostlá ouška (takové ty výrůstky, nevím se to přesně jmenuje) a neslyší, ale je to velký mazlík a opravdu mooooc hodná. Jo a jsou všichni strašně malincí.

petruskaa

Stálý člen

Příspěvekstř lis 02, 2011 10:33 pm

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Olga

Moderátor

Příspěvekstř lis 02, 2011 11:15 pm

bobečci malí, takhle zhuntovat zvířata. Zajímalo by mne, kde ty psy bere a taky musím myslet na ty co jí zbyli.
Olga a Amálka

Ninchen74

Stálý člen

Příspěvekstř lis 02, 2011 11:29 pm

Her new Mum Jean is looking forward to her :D and i`m also - because Jean will make a stop here by me at home and sleep here before she goes home - she has to drive over 600km - but so i will meet little lady tomorrow evening :D

petruskaa

Stálý člen

Příspěvekstř lis 02, 2011 11:29 pm

Olgo, ono se neví, jestli ji zbyly..ani paní Vinklárková neví, kde jsou, dneska jsem se ptala :cry: ..ale po tom, čím si tito pejsci prošli, jsou perfektní!!!!!!!!!! Piškot je pro ně jako královská hostina :D ..takové nadšení..někdo z nich bude mít velkou radost, opravdu. Mě to dneska úplně dojalo. Ale ta zrůda, co tohle dopustila..k tomu už nemám slov..

Ninchen74

Stálý člen

Re: Sedliště u Fr.Místku-fenka bíločerná 2r-odjela do Německ

Příspěvekpát lis 04, 2011 8:39 pm

Princess Lilli :wink:
Obrázek

Uploaded with ImageShack.us

petruskaa

Stálý člen

Příspěvekpát lis 04, 2011 8:42 pm

Lilli, its a beautiful name !!!!!! She is soooo cute :wink: muck :D

muffinandtea

Stálý člen

Příspěveksob lis 05, 2011 1:11 am

We're happy for her! Lilli suits her pretty much!
xoxo
Baruna & Hana & Franklin & Stella & Mississippi

Zpět na Našli domov