Právě je pát dub 20, 2018 4:11 am






Výsledky závodů v coursingu a agility ve Větřkovicíh 2013

Agility, coursing a další sportovní vyžití pro Vaše buldočky. Informace kde se konají tréninky, jak začít a další...

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra Na celém fóru je zakázané vkládat inzerci na nabídku prodeje psů a štěňat, nebo na krytí. Tyto příspěvky budou odstraněné a uživatel zablokován. Přečtěte si pravidla tohoto fóra zde
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

LaFi

Moderátor

  • Příspěvky: 727
  • Registrován: ned črc 26, 2009 9:59 pm
  • Bydliště: Určice/Prostějov

Výsledky závodů v coursingu a agility ve Větřkovicíh 2013

Příspěvekstř kvě 01, 2013 12:39 pm

Výsledky závodů ve Větřkovicích.

Coursing neboli běh za střapcem:

Celkové umístění:

PES:

1. Monty - 171

2. Morris - 167

3. Merlin - 164

4. Benjamin - 164

5. Fanda - 162

6. Dix - 160

7. Karel - 159

8. Deny - 159

9. Jazz - 158

10. Charlie - 157

11. Sonny - 154

12. Nik - 152

13. Andy - 152

14. Franklin - 146

15. Miky - 100



Fena:

1. Saša - 172

2. Pompo - 166

3. Bára - 163

4. Megí - 161

5. Petit - 158

6. Ixí - 158

7. Albie - 158

8. Amélie - 157

9. Funny - 157

10. Cherie - 157

11. Safira - 157

12. Moulin - 150

13. Čiky - 146

14. Emilka - 141

15. Camilla - 138



ŠTĚNĚ:

1. Tonička - 160

2. Paris(fena) - 155

3. Marley - 151

4. Paris Fawn (pes) - 146

5. Micky - 104

6. Hugo - 56



NEBULDOČEK:

1. Xanto - 161

2. Otka - 160

3. Fox - 157



Jednotlivé kategorie:

PES s PP:

1. Benjamin

2. Dix

3. Deny

4. Jazz

5. Nik

6. Andy



PES bez PP:

1. Monty

2.Morris

3.Merlin

4. Fanda

5. Karel

6. Charlie

7. Sonny

8. Franklin

9. Miky



FENA s PP:

1. Amélie

2. Camilla



FENA bez PP:

1. Saša

2. Pompo

3. Bára

4. Megí

5. Petit

6. Ixí

7. Albie

8. Funny

9. Cherie

10. Safira

11. Moulin

12. Čiky

13. Emilka



VETERÁN:

1. Karel



Výsledky AGILITY:

Celkové výsledky :

Chyby a odmítnutí jsou dány pdo jedno a to jen chyby!

Buldočí kategorie - A , B1, B2, S, Š, V

Kategorie:

PROFI - A

1. Schmidt Martin + Safira ( 3x chyba - 1,36,12 čas)

2. Linetová Lenka + Sonny ( 8x chyba - 2,09,32 čas)

3. Rauschová Gabriela + Funny ( 11x chyba - 2,06,34 čas)



Pokročilí - B1:

1. Fiala Ladislav + Charlie (2x chyba - 2,42,01 čas)

2. Jarmarová Denisa + Benjamin ( 4x chyba - 1,23,25 čas)

3. Matějka František + Fanda ( 5x chyba - 2,08,63 čas)



Začátečníci - B2:

1. Hradilová Linda + Dona ( 1x chyba - 2,29,29 čas)

2. Martinková Yveta + Saša ( 1x chyba - 2,32,25 čas)

3. Suder Jiří + Megí ( 2x chyba - 2,16,12 čas)

4. Bernard Miroslav+ Nik (4x chyba - 3,12,41 čas)

5. Suder Jiří + Bára ( 5x chyba - 1,46,04 čas)



Superzačátečník - S:

1. Šmídová Eliška + Merlin (4x chyba - 2,03,34 čas)

2. Matějková Tereza + Cherie ( 6x chyba - 1,48,43 čas)

3. Veselovský Michal + Aira ( 6x chyba - 2,57,07 čas)

4. Šmídová Martina + Emilka (7x chyba - 4,25,04 čas)



Štěně do 18 měsíců - Š:

1. Martinková Yveta + Tonička (1x chyba - 1,14,32 čas)

2. Šabacký Jan + Marley (2x chyba - 1,17,59 čas)

3. Schmidtová Vanessa + Paris (7x chyba - 1,43,22 čas)

4. Jandíková Jitka + Mickey (9x chyba - 2,51,94 čas)



Veterán od 8 let - V:

1. Matějková Romana + Karel ( 4x chyba - 2,12,79 čas)



Jednotlivé běhy:

AGILITY:

Profi - A:

1. Schmidt Martin + Safira (3x chyba - 1,01,1 čas)

2. Linetová Lenka + Sonny (3x chyba - 1,07,22 čas)

3. Rauschová Gabriela + Funny (5x chyba - 1,08,71 čas)



Pokročilí - B1:

1. Fiala Ladislav + Charlie (1x chyba - 1,34,35 čas)

2. Jarmarová Denisa + Benjamin (3x chyba - 0,54,59 čas)

3. Matějka František + Fanda (3x chyba - 1,26,66 čas)



Začátečníci - B2:

1. Martinková Yveta + Saša ( 1x chyba - 1,03,72 čas)

2. Hradilová Linda + Dona (1x chyba - 1,29,75 čas)

3. Suder Jiří + Megí (2x chyba - 1,29,34 čas)

4. Suder Jiří + Bára (3x chyba - 1,07,37 čas)

5. Bernard Miroslav + Nik (3x chyba - 2,10,25 čas)



Štěně - Š:

1. Martinková Yveta + Tonička (0 chyba - 0,36,63 čas)

2. Šabacký Jan + Marley (0 chyba - 0,39,25 čas)

3. Jandíková Jitka + Mickey (3x chyba - 1,09,88 čas)

4. Schmidtová Vanessa + Paris (6x chyba - 1,08,34 čas)



Veterán - V:

1. Matějková Romana + Karel (1x chyba - 1,11,54 čas)



JUMPING:

Profi - A :

1. Schmidt Martin + Safira (0 chyba - 0,34,93 čas)

2. Linetová Lenka + Sonny ( 5x chyba - 1,02,10 čas)

3. Rauschová Gabriela + Funny (6x chyba - 0,57,63 čas)



Pokročilí - B1:

1. Jarmarová Denisa + Benjamin (1x chyba - 0,28,66 čas)

2. Fiala Ladislav + Charlie (1x chyba - 1,07,66 čas)

3. Matějka František + Fanda (2x chyba - 0,41,97 čas)



Začátečník - B2:

1. Suder Jiří + Megí (0 chyba - 0,46,78 čas)

2. Hradilová Linda + Dona (0 chyba - 0,59,54 čas)

3. Martinková Yveta + Saša (0 chyba - 1,08,53 čas)

4. Bernard Miroslav + Nik (1x chyba - 1,02,16 čas)

5. Suder Jiří + Bára (2x chyba - 0,39,03 čas)



Superzačátečník - S:

1. Matějková Tereza + Cherie (2x chyba - 0,51,25 čas)

2. Veselovský Michal + Aira (2xchyba - 1,19,60 čas)

3. Šmídová Eliška + Merlin (3x chyba - 1,05,37 čas)

4. Šmídová Martina + Emilka (4x chyba - 1,38,90 čas)



Štěně - Š:

1. Schmidtová Vanessa + Paris (1x chyba - 0,34,88 čas)

2. Martinková Yveta + Tonička (1x chyba - 0,37,69 čas)

3. Šabacký Jan + Marley (2x chyba - 0,38,34 čas)

4. Jandíková Jitka + Mickey (6x chyba - 1,42,06 čas)



Veterán - V:

1. Matějková Romana + Karel (3x chyba - 1,01,25 čas)

Zpět na Psí sporty (coursing, agility aj.)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron