Právě je čtv led 18, 2018 10:32 pm

Buldoček v Brně - již není v nabídce ! ! !

Sekce pro archivaci smazaných inzerátů a nabídek psů.

Moderátor: Moderátoři

• Autor
  • Zpráva

Alča+Bubu+Nelly

Návštěvník

Re: buldoček v Brně

Příspěvekstř bře 31, 2010 2:09 pm

Tak mi to nedalo a zavolala jsem do útulku,byli moc fajn :) a všechno mi vysvětlili,takže pejsek má těžkou dermatitidu a atopii,nasadili mi ATB a Prednison /bohužel/ a má speciální dietu a prý velice čistotný a veselý když ho přivezli vyzvracel tlačenku a to napovídá o tom jak se o něj někdo staral :evil: Jinak majitele našli,obeslali a není momentálně k adopci dokud se výzva nevrátí zpět a když se vrátí,tak ho nedají dřív dokud na tom nebude lépe ,byla paní ráda,že je zájem a máme se ozvat když se nikdo neozve,toť vše 8)
A toho druhého našli dnes v noci :evil:

Gábina+Žolda

Stálý člen

Příspěvekstř bře 31, 2010 2:20 pm

Alčo, tak hlavně, že to konečně začal někdo léčit!!
A toho druhýho našli taky na Lesné... ach jo :(
V pondělí se tam zajdu na oba podívat a pokud to přežiju, tak dám v úterý vědět, jak to s nima vypadá

Alča+Bubu+Nelly

Návštěvník

Příspěvekstř bře 31, 2010 2:26 pm

Gábina+Žolda píše:Alčo, tak hlavně, že to konečně začal někdo léčit!!
A toho druhýho našli taky na Lesné... ach jo :(
V pondělí se tam zajdu na oba podívat a pokud to přežiju, tak dám v úterý vědět, jak to s nima vypadá

Gábi co paní říkal je to na dlouhou cestu,ale není to beznadějné a hleävně je dobrý,že ho to prý nesvědí,tak aspoň něco.
No já bych se tam asi složila jsem schopná čehokoli,ale na návštěvu útulku prostě nemám,držím palce

Gábina+Žolda

Stálý člen

Příspěvekstř bře 31, 2010 2:36 pm

No Alčo, taky se toho bojím. Tak doufám, že se mnou půjde třeba Zuzka. Nebo spíš Míša, ta je odolnější :)

Martina

Stálý člen

Příspěvekstř bře 31, 2010 7:23 pm

Ahoj, to je fakt děs. Ještě že s tím v útulku něco dělají. Dobře alespoň za ten prednison, asi lepší než nic. Počkala bych jak to dopadne s tou obsílkou a pak bysme mohli zkusit Bully. Jinak pokud bude sbírka tak se zase určitě zapojíme. Martina
Martina

Noemi

Stálý člen

Příspěvekstř bře 31, 2010 9:08 pm

Vypadá tak bezbranně, jako kdyby mu někdo navlíkl starý vycuchtaný "tedyberák" po starším bráškovi, který po návratu z procházky vysvleče.

My, hošíkovi přejeme, aby se co nejdříve našel někdo mooooc hodný, kdo bude mít tu sílu poskytnout mu veškerou péči, kterou potřebuje, v domácím, láskyplném prostředí...
Jana, Nela (frbul), Bax (skorostafbul)
Papáme: J. - všechno možné ;-); N. - syrové masko se zeleninkou; B.- granule záměrně po pytli střídáme ;-)

Gábina+Žolda

Stálý člen

Příspěvekstř dub 07, 2010 1:40 pm

Tak jsem dneska mluvila s paní z útulku. Bobeš se má, v rámci možností, dobře. Ale má silnou atopii a ten nynější stav samozřejmě způsobilo zanedbání péče. Na to, jak je mladej je v tomto ohledu ve strašným stavu. Zatím se to nijak výrazně nezlepšuje. Ale bude to chtít spoustu času. Majitelka se zatím stále neozvala (a paní říkala, že pochybuje, že se vůbec ozve) takže by si ho, až vyprší ta lhůta, po kterou se může ozvat, mohl někdo vzít. Ale musel by to být člověk, kterej by měl čas a hlavně finance v té léčbě pokračovat. Má hodně oslabený celý imunitní systém, takže by to vyžadovalo hodně trpělivosti, času a peněz, aby se z toho dostal. A předpokládám, že by nějaký prášky nebo speciální stravu musel mít doživotně..
Jinak je Bobešek veselej, hodnej a šikovnej pejsek. Zřejmě je z toho celej na větvi, že se o něho konečně někdo stará :D

Olga

Moderátor

Příspěvekstř dub 07, 2010 4:41 pm

Gábi,
děkujeme moc za novinky o Bobeškovi. Já na něj pořád myslím. Takhle rozjetá atopie se bude léčit opravdu dlouho. Možná by trošku pomohla kastrace. V tomto případě bych do toho šla. Samotné zlepšení stavu bude tak na půl roku, než se organismus jakž -takž vyčistí od alergenů.
A pokud by to bylo jako u mojí Amálky, tak ta se po hypp.al.granulích osýpala taky. Chtělo by to vařenou stravu, nebo BARF. Chudáček, opravdu neměl štěstí na majitelku.
Olga a Amálka

Maylie

Kolemjdoucí

Příspěvekpát dub 09, 2010 11:09 am

Ahojte všichni,

tohle je opravdu otřesný případ lidského chování k živé, nic nemohoucí oběti. Spousta lidí si neustále nechce uvědomit, že pes není jen plyšák na mazlení, který po omrzení patří pryč, v lepším případě do útulku. Když budu moct, přispěju na pomoc. Ubožák malej, až bych si ho nejradši vzala do péče :(
Lu & Jake

Gábina+Žolda

Stálý člen

Příspěvekúte dub 13, 2010 2:10 pm

Tak Bobeš, ani ten druhej buldoček už v nabídce útulku nejsou :shock: Jenom doufám, že Bobeše nemuseli vrátit jeho "paničce". Možná už pro něho někoho našli, tak ho stáhli z nabídky. Zkusím něco zjistit.

FIALKA

Kolemjdoucí

Příspěvekčtv dub 15, 2010 9:18 pm

Prosím,zjistěte někdo,co je s těmi buldočky,kam se poděli?Já sice nepíšu,jen to tady každý den pročítám,ale ti dva,no hlavně ten jeden,to bylo něco.

evisek68

Moderátor

Příspěvekpát dub 16, 2010 12:32 pm

v knize návštěv na boxer v nouzi, http://www.boxeri.estranky.cz/stranka/Kniha-navstev , je zpráva od paní z Brna, že oba buldočci jsou stále v útulku, čekají až se ozvou majitelé.
Zmuchlaní a slintací jsou nej.

MílaK

Stálý člen

Příspěvekned dub 18, 2010 9:55 pm

tak jsem volala do útulku a buldočci už nejsou, buldoček Bobeš měl atopický ekzem,selhaly mu ledviny, druhý buldoček měl metastásy v uších a celkově byl nemocný. Dnes mně to řekla paní z útulku.

FIALKA

Kolemjdoucí

Příspěvekpon dub 19, 2010 9:38 am

Cože?Oba dva?To je nějaké divné,bobečci,je mi to líto.

Ruda a Kápo

Kolemjdoucí

Příspěvekpon dub 19, 2010 11:25 am

Cože???
Takže jako oba buldočci umřeli???
Tak to se mě teda zdá hoooodně divný!!! Vůbec se mi to nezdá!!!

MílaK

Stálý člen

Příspěvekpon dub 19, 2010 11:54 am

paní z útulku byla vstřícná a říkala,že ten bulda co měl ten atopický ekzem tak vlastně to bylo dost rozjetý a najednou mu selhaly ledviny, ten druhý měl metastázy, oba odešly náhle, paní z útulku říkala,že to vlastně bylo pro ně vysvobození, znají majitelé podle čipu ale když majitelé řeknou,že pejska někomu dali tak vlastně na ně nic nemají,
jinak jsem dnes byla z Bětuš,kterou máme z útulku Znojmo,pak byla nějaký čas u Petry v Bully, na kontrole u vet z očičkem, kapeme Cyklosporin a dáváme Vidisic, Bětuš je v pohodě, podle mě žila někde kde, byl světlý retrívr nebo labrador jakmile takového psa uvidí tak za ním utíká, jinak má ráda všechny psy, nevím jak se jmenovala na jméno Bětuš,které ji dali v útulku si pomalu zvyká, stejně by mě zajimalo,jak žila a kdo byl v rodině, dostali jsme očkovací průkaz,kde je tužkou napsáno jméno Alžběta a záznamy očkovací staré 7 let ,ale stejně je divné,že by někdo dal psa do útulku a dal k němu očkovací průkaz to nedává smysl.Nevím...
Jinak se chceme jít podívat někdy do Lužánek v Brně,kde v sobotu chodí buldočci tak,abychom Bětku představili, vždyť jste na ní fandové buldíků přispěli, jinak peníze co se vybrali a zůstali, tak jsou na účtu nadačního fondu na veterině a pokud vím,tak se z toho léčí Miluška ta druhá buldočka, Bětuš už mám na sebe. Takže Vám i za Bětuš děkuji, jinak se taky přihlásíme do profilu a dám tam fotky Bětky.

Kokesh

Kolemjdoucí

Příspěvekpon dub 19, 2010 1:04 pm

Chvála Vám, že jste se Bětušky ujmula :wink:
Kokesh a Mufík

Olga

Moderátor

Příspěvekpon dub 19, 2010 1:51 pm

tak tentokrát to nebyl šťastný konec. Chudáček Bobešek si asi moc štěstí neužil. A ten druhý šmudla taky.
Nicméně Bobeš by měl být mementem pro všechny, kdo si pořizují buldočka bez rozmyslu! A vlastně jakéhokoli pejska. :(
Olga a Amálka

radka

Stálý člen

Příspěvekúte dub 20, 2010 3:16 pm

no tak to je šok.....bože ,ten Bobeš byl opravdu zuboženej,ale ten druhý nevypadal zase tak....ach jó,je fakt,že rychle zmizeli z nabídky...to bylo divný,třeba je nechali utratit,si myslím já,ale zase by se asi strašně trápili...no tak ten Bobešek byl teda příklad nad příklad (zhovadilí lidi,já nemám slov)...je mi teda smutno
FRBUL JE NEJLEPŠÍ A BULDOČEK JE BŮH

Můj pes se jmenuje Schaquille

Ki+M a Hercules

Stálý člen

Příspěvekúte dub 20, 2010 6:28 pm

Je to strasne, ja som to cele stale sledovala,uz som o tom aj hovorila priatelovi, ale zrovna vtedy stiahli ponuku, tak som nevedela co je. Je to strasne smutne, ze tie psiky museli takto skoncit. A tych ich v uvodzovkach majitelov by som niekde obesila, ze sa ich takto vzdali hnusnym sposobom....... :evil:
Ki+ M + Hercules+ Asta= Velká láska!

radka

Stálý člen

Příspěvekstř dub 21, 2010 8:48 am

ne oběsila,ale za koule pověsila !!!!!!!!! celej den jsem na ně myslela,pořád vidím ty jejich buldočí očička...tak ztrápený a neštastný...jo a jinak Mílo K ,alespon zahřátí u srdíčka kvůli Betynce,to je prostě paráda,taky se holka načekala...ještě Miluška :wink:

Olga

Moderátor

Příspěvekstř dub 21, 2010 11:20 am

asi je to úchylka, ale říkám si, jestli takto nevyřešili problém s nemocnými pejsky, kteří by je stáli spoustu peněz a byly pro ně neumístitelní. :?:
Olga a Amálka

Ruda a Kápo

Kolemjdoucí

Příspěvekstř dub 21, 2010 11:44 am

Ahoj, mě se to taky pořád nějak nezdá, že by jen tak oba umřeli :cry:
Taky myslím, že je utratili :cry: A nikdo mi to nevymluví!!! Zuzka

radka

Stálý člen

Příspěvekstř dub 21, 2010 12:59 pm

to jsem ráda,že jste to napsaly holky taky....bylo by hnusný podezřívat útulek,když u toho člověk nebyl,ale aby umřeli dva buldočci ,bílé barvy během jednoho týdne....to je náhoda jak prase,taky myslím,že je utratili...v případě ,že by by se jim protahovalo trápení ,bych to samozřejmě pochopila...ale trochu ve mě hlodá....no ty náklady

katkon26

Stálý člen

Příspěvekčtv dub 22, 2010 9:57 pm

já bych uspala ty co mu to udělali :twisted: :twisted: :twisted:
holky, myslíte, že ho to hodně bolelo :cry:
že by se vyléčil :cry:
bylo to straštný :cry:
určitě to bylo nákladné léčení pro útulek, a my sme se sice chtěli zúčastnit,ale co když mu to pomohlo takhle :cry: :oops:
myslím toho s tím exemkem :twisted:
přece by veterinář nesměl utratit psa jen tak ne?
Katka =Žofie + Boris

Ki+M a Hercules

Stálý člen

Příspěvekpát dub 23, 2010 9:51 am

Teraz ma napada,ze je to fakt divne, aby dva buldiky tak rychlo isli z tohto sveta...mozno to bolo pre nich dost tazke, starat sa o dva takto zubozene psiky...ale zase mohla to byt aj nahoda..aj ked moc velka nahoda a na take ja moc neverim. Skoda,ze sa nedali nejak zobrat hned odtial....asi by to chcelo peknu davku trpezlivosti a financii...ale dufam, ze ich neutratili kvoli tomuto dovodu.
Ki+ M + Hercules+ Asta= Velká láska!

Gábina+Žolda

Stálý člen

Příspěvekpát dub 23, 2010 11:04 am

Když jsem s paní z útulku mluvila o Bobešovi naposledy, tak říkala, že se to zatím nelepší, že má imunitu úplně v pr.... prostě, že ani žádnou imunitu nemá. Ale neměla jsem z ní pocit, že by to chtěli vzdát. Když jsem jí řekla, že bychom možná sehnali někoho, kdo by se o něho mohl postarat s tím, že bychom mu finančně pomohli, tak byla moc ráda. Jenom říkala, že to bude trvat hrozně dlouho a bude to chtít spoustu trpělivosti a peněz..
Já se v tom teda moc nevyznám, ale když někdo nemá skoro žádnej imunitní systém, tak se přece stává, že mu začnou selhávat orgány, nebo umře, když ho napadne nějakej obyčejnej bacil, se kterým by si za normálních okolností bez problému tělo poradilo..
O tom druhým nevím nic. Ale jestli je pravda (a proč by nebyla), že měl metastázy, tak s tím se toho už taky moc nenadělá :(
A když na tom byli tak špatně, tak je to pro ně třeba i lepší..

Olga

Moderátor

Příspěvekpát dub 23, 2010 11:07 am

Gábi,
díky za podrobnější vysvětlení. Už s tím nic nenadělá nikdo. Jsou pryč a pokud budu mít pocit, že si někdo chce pořídit buldíka a neví do čeho jde, měl by se podívat na Bobeškovu fotku, aby viděl, kam může dovést nezodpovědnost. :idea:
Olga a Amálka

radka

Stálý člen

Příspěvekpát dub 23, 2010 12:42 pm

a bulím,protože hroznější foto buldočka jsem nikdy neviděla,ne jen pro tu srst ale celkově..jak stál a ten výraz,tu přikrčenou hlavinku...a holky dost,jsme masochisti ,at jim je v tom psím nebíču krásně,tam už je nic nebolí a ti jejich "páníčci" at se smaží v tom nejhorším pekle

Ruda a Kápo

Kolemjdoucí

Příspěvekpát dub 23, 2010 1:50 pm

Soni, plivnem!!!! :evil:
PředchozíDalší

Zpět na Smazané nabídky a inzerzerce