Právě je ned úno 25, 2018 8:57 pm

Buldočí páreček v útulku v Ostravě - není v nabídce ! ! !

Sekce pro archivaci smazaných inzerátů a nabídek psů.

Moderátor: Moderátoři

• Autor
  • Zpráva

evisek68

Moderátor

Buldočí páreček v útulku v Ostravě - není v nabídce ! ! !

Příspěvekčtv lis 18, 2010 11:51 am

No to se teda zase roztrhnul pytel s buldíky v útulcích.
Tihle jsou v nabídce Ostravského útulku ale vedení jako odchycení v LEDNU 2010 !!!!! a mají ČIPY!!!!!
ID: 14254
Datum odchytu: 29.01.2010
Místo odchytu: Ostrava, Moravská Ostrava, gen. Píky
Rasa: francouzský buldoček
Pohlaví: fena
Stáří: 4 roky 1 měsíc
Barva: bílá s čer.zn.
Váha: 13,5 kg
Jméno: NELINKA
Čip: 965000000259722
Další upřesnění: 0

ID: 14253
Datum odchytu: 29.01.2010
Místo odchytu: Ostrava, Moravská Ostrava, gen. Píky
Pohlaví: pes
Stáří: 4 roky 1 měsíc
Barva: bílá + čer.zn.
Váha: 11 kg
Jméno: GEORGE
Čip: 965000000259337
Další upřesnění: 0

Obrázek

Obrázek

ID: 14888
Datum odchytu: 19.10.2010
Místo odchytu: Ostrava, Vítkovice, Lidická
Rasa: anglický buldog
Stáří: 5 let
Barva: hnědá+ bílé znaky
Váha: 18,5 kg
Jméno: ABU
Čip: 965000000282996
Další upřesnění:

Obrázek
Zmuchlaní a slintací jsou nej.

Renáta

Stálý člen

Re: Fena buldočka v útulku v Ostravě

Příspěvekčtv lis 18, 2010 1:39 pm

Ti dva buldočci už tady byli, umřela jim paní a čeká se kdo si je z rodiny vezme. Jsou myslím předmětem dědického řízení nebo tak něco...Už si to nepamatuji, ale myslela jsem že už jsou chudáčci pryč :roll: Vždyť už tam jsou skoro rok :cry:

Mirka

Stálý člen

Příspěvekčtv lis 18, 2010 7:31 pm

jééé aj ja som už na nich určite niekde pozerala... :( to sú jako v útulku už skoro rok :( ...chudinky malé... :( ...mali by zostat pohromade :(

Marla

Stálý člen

Příspěvekčtv lis 18, 2010 11:15 pm

To snad není možné,že to trvá skoro rok!!!!!!!Buldoček není stará almara,aby mohl být tak dlouho někde odložený.Snad mohli příbuzní udělat nějaké předběžné opatření,aby se mohli někomu dát.Jenže dědice zajímají jiné statky!!!
buldoček je láska na celý život

Mirka

Stálý člen

Příspěvekpát lis 19, 2010 9:15 am

:( ja teda vobec neviem čo sa tu už o nich písalo ale každopádne by chcelo zohnať im nový domov :( ..sú tam vážne dlho..sú moc krásny a určite by mali ostať spolu. Sú rovnako starý. Aspoň to tam tak píšu...Nemožu to byť súrodenci? :roll:

Smusmi

Kolemjdoucí

Příspěvekpát lis 19, 2010 4:26 pm

Renáta píše:Ti dva buldočci už tady byli, umřela jim paní a čeká se kdo si je z rodiny vezme. Jsou myslím předmětem dědického řízení nebo tak něco...Už si to nepamatuji, ale myslela jsem že už jsou chudáčci pryč :roll: Vždyť už tam jsou skoro rok :cry:

Ti poslední fr. bulíci nejsou k adopci, máte to tam i napsané!!!! Devět stránek psů, kteří by i našli nový domov, ale někdo/něco jim v tom brání! Ať se jich kruci ti lidé zřeknou a nebrání jim ve štěstí!!!! :x

Smusmi

Kolemjdoucí

Příspěvekpát lis 19, 2010 4:27 pm

btw ani ta první fenka není k adopci. Nahoře máte sice malým písmem, ale máte to tam napsané.

Olga

Moderátor

Příspěvekpát lis 19, 2010 4:54 pm

o vysvobození těchhle chudáčků se už tady pokoušeli lidi a je to hodně dávno, ale je to holt dědičství a pokud majetkosprávní vypořádání půjde jako všechno v této zemí, tak mají dožití v útulku jisté :evil:
Olga a Amálka

evisek68

Moderátor

Příspěvekpát lis 19, 2010 4:57 pm

Olga mě předběhla.
Je to moc smutné, ale všichni jistě víte jak je to u nás s úřady nebo soudy. Vše se táhne leta a doplácí na to většinou ti potřební. Vždyť i kolik dětí, z nějakých byrokratických důvodů, musí být v dětských domovech nebo kojeneckých ústavech :( Vzpomínám si, že někdo měl ze začátku snahu tyhle pejsky řešit, ale narazilo to právě na to, že útulek nesmí sdělovat osobní údaje a proto se s dědici nikdo nemohl spojit a nemohl je nějak přesvědčit, že by se ti pejsci mohli darovat hodným lidem. Ale rok v útulku je prostě hrozné :cry:

Martina

Stálý člen

Příspěvekpát lis 19, 2010 5:57 pm

No ty zákony jsou úplně na ..... . To je to samé jak děcka v domově. Před dvěma lety jsme s kolegy z práce kupovali dárky dětem z místního domova a já jsem tam byla to dojednat a paní vedoucí mi všechno vyprávěla jak to chodí ... no děs. Třeba že rodiče se záměrně dětí nezřeknou (i když o ně nejeví zájem, stačí že si je vezmou jednou za rok na víkend a to už se bere jako že mají zájem) a i kdyby ty děti chtěli sebelepší zájemci, u kterých by se měli dobře, tak můžou jít jen do pěstounské péče, ale to je o ničem, protože ty oficiální rodiče musí dát souhlas se vším co se s tím děckem dělá (třeba svolit k operaci slepáku apod), jenže většinou nejsou k sehnání když jsou zrovna potřeba apod. ... . No a ty dárky co jsme jim koupili museli někteří dostat až po vánocích, které měli strávit u "rodičů", protože by se pravděpodobně vrátili bez nich :( . No tak jsem se rozepsala, je to ale podobné téma. Prostě v tšch zákonech je někde chyba :shock:
Martina

Noemi

Stálý člen

Příspěvekpát lis 19, 2010 7:00 pm

Těm dvěma asi nepomůžeme, ale co ta buldočka, která je v mání?...hm?...a pak ještě ta větší tlacatka?...nikdo tady nemá zájem?...vím, že Jarka (pokud jsem nespletla jméno) měla zájem o buldočku v Bohumíně...pokud tedy není přímo vysazená na černoušky, třeba jí i tahle padne do oka...
...vím, že s umísťováním je docela problém, ale třeba někomu doma chybí uchrochtaná kamarádka :wink:
Jana, Nela (frbul), Bax (skorostafbul)
Papáme: J. - všechno možné ;-); N. - syrové masko se zeleninkou; B.- granule záměrně po pytli střídáme ;-)

Blandik

Kolemjdoucí

Příspěvekpát lis 19, 2010 7:11 pm

Noemi píše:Těm dvěma asi nepomůžeme, ale co ta buldočka, která je v mání?...hm?...a pak ještě ta větší tlacatka?...nikdo tady nemá zájem?...vím, že Jarka (pokud jsem nespletla jméno) měla zájem o buldočku v Bohumíně...pokud tedy není přímo vysazená na černoušky, třeba jí i tahle padne do oka...
...vím, že s umísťováním je docela problém, ale třeba někomu doma chybí uchrochtaná kamarádka :wink:

Ale já to chápu tak, že ani jedna není k mání. Nejsou k adopci čeká se jestli se o ně nepřihlásí majitel. Já bych si ji hned vzala.

Noemi

Stálý člen

Příspěvekpát lis 19, 2010 7:19 pm

Jo, jo - už koukám...odchyt 16. - to jsou 3 dny....
...možná by tam chtělo brnknout, jestli se už někdo nepřihlásil...nedokážu si představit, že by doma nikomu nechyběla....v opačném případě se vypravit na omrknutí osobně, pod jakoukoli záminkou :mrgreen: , případně domluvit rezervaci ;-)...
...anglická buldočka buldočka je tam už měsíc...ať mi nikdo netvrdí, že je ještě v karanténě...vrrr.
Papáme: J. - všechno možné ;-); N. - syrové masko se zeleninkou; B.- granule záměrně po pytli střídáme ;-)

Blandik

Kolemjdoucí

Příspěveksob lis 20, 2010 11:49 am

Noemi píše:Jo, jo - už koukám...odchyt 16. - to jsou 3 dny....
...možná by tam chtělo brnknout, jestli se už někdo nepřihlásil...nedokážu si představit, že by doma nikomu nechyběla....v opačném případě se vypravit na omrknutí osobně, pod jakoukoli záminkou :mrgreen: , případně domluvit rezervaci ;-)...
...anglická buldočka buldočka je tam už měsíc...ať mi nikdo netvrdí, že je ještě v karanténě...vrrr.

to je ale kluk ne holka, asi by to s Fidíkem nešlo dohromady a vypadá to, že taky ještě není k adopci

Nikolka

Stálý člen

Příspěvekčtv lis 25, 2010 10:26 am

Nevíte někdo jak to tady s těma všema vypadá? Jak jsou na tom? Nedalo by se zjistit něco ohledně toho dědictví? Třeba který notář a soud to dělá? pak by se stím dalo něco dělat!!!

Noemi

Stálý člen

Příspěvekčtv lis 25, 2010 2:04 pm

Fenečka už je mezi pejsky vhodnými k adopci...možná pojedu vlakem v sobotu se ségrou do Prahy a pak Roudnice nad Labem...kdyby náhodou někdo tuhle holčičku chtěl, můžu ji vyzvednout a dovézt...moc se za ni přimlouvám.

Blandik

Kolemjdoucí

Příspěvekčtv lis 25, 2010 3:19 pm

Noemi píše:Fenečka už je mezi pejsky vhodnými k adopci...možná pojedu vlakem v sobotu se ségrou do Prahy a pak Roudnice nad Labem...kdyby náhodou někdo tuhle holčičku chtěl, můžu ji vyzvednout a dovézt...moc se za ni přimlouvám.

A je to opravdu fenečka? Je tam psáno pes. Kdyby to byla fenka, určitě bych si ji vzala, konečně je pejsek, který je poblíž

evisek68

Moderátor

Příspěvekčtv lis 25, 2010 3:39 pm

Blandik píše:
Noemi píše:Fenečka už je mezi pejsky vhodnými k adopci...možná pojedu vlakem v sobotu se ségrou do Prahy a pak Roudnice nad Labem...kdyby náhodou někdo tuhle holčičku chtěl, můžu ji vyzvednout a dovézt...moc se za ni přimlouvám.

A je to opravdu fenečka? Je tam psáno pes. Kdyby to byla fenka, určitě bych si ji vzala, konečně je pejsek, který je poblíž

A jo, fakt je tam psáno pes, ale v púvodní nabídce měli napsáno fenka. Tak tam zavolejte jako zájemce a budete to vědět na jisto, jestli pes nebo fenka :wink:

Marika a Timmy

Site Admin

Příspěvekčtv lis 25, 2010 4:22 pm

jen je to článek o jednom buldočkovi a najednou vlastně o třech a ještě o buldokovi. Nebylo by lepší každýho hodit extra?? Alespoň se pak dá vysledovat, kde kdo je a byl a tak?

Mám nějak rozhodit každého na svou stránku, extra příspěvek? Ani se nedá dát příznak, pokud se jeden umístí, že je buldoček v novém domově. Ale samozřejmě záleží na vás. Pokud se vyznáte a je to v pohodě, tak je to dobře :-)

:lol:
Marika + Timmy a R2 (Artur)

Blandik

Kolemjdoucí

Příspěvekčtv lis 25, 2010 4:26 pm

Tak jsem tam volala, je to pejsek, neví, jestli se bude snášet s ostatními, je v karanténě, je naočkovaný a může jít domů.

Marika a Timmy

Site Admin

Příspěvekčtv lis 25, 2010 4:27 pm

no a který?

První, druhý nebo třetí. O toho buldoka asi stejně nejde, že ne ? :wink:
Marika + Timmy a R2 (Artur)

evisek68

Moderátor

Příspěvekčtv lis 25, 2010 4:35 pm

Marika a Timmy píše:no a který?

První, druhý nebo třetí. O toho buldoka asi stejně nejde, že ne ? :wink:

Já pochopila, že jde o buldočka, který je jako první na fotce. Ti druzí dva(pejsek s fenkou)jsou v dědickém řízení a o nich se neví nic konkrétního. No a buldok ten už tam není v žádné nabídce.

Takže bych byla pro udělat téma jen pro tohoto kluka.
http://www.mpostrava.cz/WebForms/Utulek ... elSubNav=1
ID: 14966
Datum odchytu: 16.11.2010
Místo odchytu: Ostrava, Mariánské Hory, Nákladní
Stáří: 2 roky
Barva: bílá+čer.zn.
Váha: 13,7 kg
Jméno:
Čip: 965000000282902
Další upřesnění:
Obrázek

Nikolka

Stálý člen

Příspěvekčtv lis 25, 2010 4:55 pm

jde určitě o toho pejska prvního úplně nahoře ale ať se na mě nikdo nezlobí já nevidím pinďu, řekla bych že to je holka a když to srovnáte s tím dalším na obrázku který není k adopci tak ten pinďu má. ak vám nějak nevím. Asi to v útulku doufám poznají, ale musel by být teda blbě natočen.

Nikolka

Stálý člen

Příspěvekčtv lis 25, 2010 4:57 pm

a hlavně tam nahoře taky psali že je to fena a nejednou je z ní pes.

Nikolka

Stálý člen

Příspěvekčtv lis 25, 2010 4:58 pm

pořád tu fotku zkoumám a taky má docela cecíky, takže se na mě nezlobte ale vypadá to na fenku.

Noemi

Stálý člen

Příspěvekpát lis 26, 2010 11:59 am

Volal tedy někdo ohledně pohlaví buldíka?...hlásil se tady nějaký zájemce nebo zájemkyně, ne? :wink:

JarkaVil

Stálý člen

Příspěvekpát lis 26, 2010 1:32 pm

Zdravím,tak chtěla jsem si vzít holku tajně :D ale podávám více informací: Je to fenečka,po karanténě chytila chřipku-dnes je u veterináře.Zamluvit nejde a proto doufám,že se mi ji podaří za týden vzít domů do tepla.Dnes mi ji měl vyzvednout syn ale nevyšlo to.Pro mě je to zase týden čekání....Jarka a Vilík

radka

Stálý člen

Příspěvekpát lis 26, 2010 1:40 pm

:D :D snad už se dočkáš,držím palce...jí i tobě
FRBUL JE NEJLEPŠÍ A BULDOČEK JE BŮH

Můj pes se jmenuje Schaquille

JarkaVil

Stálý člen

Příspěvekpát lis 26, 2010 1:45 pm

Taky doufám ale nejásám... :D Jarka a Vilík

Noemi

Stálý člen

Příspěvekpát lis 26, 2010 1:51 pm

Supééééér...škoda, že tu není tančící smajlík :wink: ....singi jou jou jupi jupi jou jou jou :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Další

Zpět na Smazané nabídky a inzerzerce