Právě je sob led 20, 2018 1:48 pm

Darují se 2 franc. buldočky,J. Hradec - inzerát smazán ! ! !

Sekce pro archivaci smazaných inzerátů a nabídek psů.

Moderátor: Moderátoři

• Autor
  • Zpráva

Verca

Návštěvník

Darují se 2 franc. buldočky,J. Hradec - inzerát smazán ! ! !

Příspěvekpát srp 19, 2011 11:38 pm

http://zvirata.bazos.cz/inzerat/1144688 ... ldocek.php

Jako společnici daruji do dobrých rukou 7-mi leté fenky. Slyší na jméno Monča a Terinka. Možno i jednotlivě.

Věra Helfertová
733720965
378 03 Jindřichův Hradec
Cena: Zdarma

Obrázek

Obrázek

Chudinky malé snad najdou domov.
Moje holky Amálka a Dorka

Besinka

Stálý člen

Re: Darují se 2 franc. buldočky,Jindřichův Hradec

Příspěvekned srp 21, 2011 8:03 pm

No už podle fotek množírna!

Verca

Návštěvník

Příspěvekned srp 21, 2011 11:33 pm

To je jasné! :evil: to má asi venku i ty čivavky.Ta strakoška mi příde moc hubená :(

Noemi

Stálý člen

Příspěvekpon srp 29, 2011 2:44 pm

Koukala jsem na dnešní, samé pozitivní zprávičky, až jsme zpětně objevila tohle...jak to vypadá s těmito vysloužilými holkami asi nikdo nevíte, že?....krapet je posuneme nahoru, aby úplně nezapadly.
Jana, Nela (frbul), Bax (skorostafbul)
Papáme: J. - všechno možné ;-); N. - syrové masko se zeleninkou; B.- granule záměrně po pytli střídáme ;-)

radka

Stálý člen

Příspěvekpon srp 29, 2011 9:08 pm

hrozný!!!!
FRBUL JE NEJLEPŠÍ A BULDOČEK JE BŮH

Můj pes se jmenuje Schaquille

Verca

Návštěvník

Příspěvekpon srp 29, 2011 10:00 pm

Už jsem jim psala, tak jsem zvědavá kdy se ozvou a jestli jsou stále k mání chudinky.

Verca

Návštěvník

Příspěvekpát zář 02, 2011 10:36 am

Tak se mi paní majitelka feneček ozvala :wink: přeposílám.
Dobrý večer,k mání jsou dvě sestry Monča a Terina, můžete je mít i jednotlivě, fenečky bychom dovezli. Posílám foto, ta sama je Monča a ve skupince je Terina,jediná celá na fotce. Zdravím Helfertová.

Odvezou! aby nikdo neviděl v čem fenečky žijou :evil: PROSÍM vemte si je někdo.

Natalia

Stálý člen

Příspěvekpát zář 02, 2011 11:10 pm

Chudinky cubinky :-(. Uz podla fotiek ziju v zlych podmienkach, maju zanedbanu srst, vyzera to ako by ta jedna mala cervene miesta na kozi. Kto vie ci nema nejaku neliecenu koznu chorobu alebonalergiu :-( boze to je fakt strasne :-(
Lubim ho aj ked je tvrdohlavý ako mulica :-)

Dan

Kolemjdoucí

Příspěvekúte zář 06, 2011 10:56 am

Taky jsme se na inzerát koukali,jednoho buldinka v nouzi již máme,a jednoho boxera z útulku, a jednu buldinku.Kdyby bylo víc místa a peněz...tož bychom neváhali.Je to hrůza....Je nám z toho smutno :(
Dan-Kubík

Franceska & spol.

Stálý člen

Re: Darují se 2 franc. buldočky,Jindřichův Hradec - smazáno

Příspěveksob zář 10, 2011 6:16 pm

Nevíte, proč byl inzerát smazán? Tenhle inzerát je na byzoši znovu a s ním i nějaké další. To je fakt hrozný.
http://zvirata.bazos.cz/inzerat/1170708 ... ldocek.php

http://zvirata.bazos.cz/inzerat/1170708 ... ldocek.php

http://zvirata.bazos.cz/inzerat/1173640 ... ldocek.php

http://zvirata.bazos.cz/inzerat/1173275 ... ldocek.php

Já vím, že poslední 3 inzeráty jsou prodej, a že sem vlastně nepatří, ale schválně se podívejte na fotku poslední fenečky. Ta určitě nebude vpořádku podle toho jak vypadá. :(
"Stáváš se navždy zodpovědným za to, cos k sobě připoutal." Saint-Exupéry.

Ivana, Franceska & spol.

ortino

Stálý člen

Příspěveksob zář 10, 2011 6:36 pm

troufám si také tvrdit, že ta poslední fenka na obrázku není zdravá... Stačí se jen podívat na kůži na prsou a na zadní nožky (otlaky a určitě i problémy s klouby), podobné otlaky a opuchliny měla na zadních nožkách i Tarinka, už jsme to daly trochu do pořádku, ale ty otlaky tam zůstávají, i když jsou mnohem menší (moc pohybu neměla asi ani tato inzerovaná fenečka). Je to hrůza, jak se nakládá u těchto "chovatelů" - množitelů s čubinami a divím se, že za takto zbědovanou fenku i hluché štěňátko si ještě množitelka účtuje peníze - měla by být ráda, že si pejsky někdo laskavý vůbec vezme do péče :roll:

Verca

Návštěvník

Příspěveksob zář 10, 2011 7:19 pm

Ale ty 2 čubinky jsou na inzerci stále ,tedka čtu že jsou i vykastrované+ přibyla ta 3,5letá čubinka stou nemocnou kůží no hrůza :evil:

punky

Nováček

Příspěvekstř zář 14, 2011 4:09 pm

Dobrý den. Co se týká paní Helfertové, která nabízí franc. buldočky: Je to tam neskutečná množírna, 50 dospělých psů různých plemen+ štěňata. Každá rasa nacpaná v jednom kotci. Špatné nevyhovující podmínky. Jeli jsme si tam na inzerát pro štěně, které jsme si také odvezli, protože když jsme viděli ty podmínky, neměli jsme to srdce ho v tom dále ponechat. Hned jsme navštívili veterináře a štěňátko mělo masivni infekci střev isospora canis (hlavní příznak krvavé průjmy) a parazity na kůži, takže mu vypadávala srst a tvořili se na těle pleše. Léčení stálo dost peněz ale hlavně nervů a strachu. Veterinář říkal, že by bylo potřeba udat tu paní na veterinární správě. Isospora canis se přenáší fekálně infikovanou vodou a stravou, takže si umíte představit, jak to tam vypadalo. Měli by jí všechny psy odebrat. Přitom paní se do telefonu prezentuje jako velká milovnice zvířat, že prý zachraňuje týrané pejsky a opak je pravdou- pejsky by měli zachránit před ní... :-(

evisek68

Moderátor

Příspěvekstř zář 14, 2011 4:48 pm

punky píše:Dobrý den. Co se týká paní Helfertové, která nabízí franc. buldočky: Je to tam neskutečná množírna, 50 dospělých psů různých plemen+ štěňata. Každá rasa nacpaná v jednom kotci. Špatné nevyhovující podmínky. Jeli jsme si tam na inzerát pro štěně, které jsme si také odvezli, protože když jsme viděli ty podmínky, neměli jsme to srdce ho v tom dále ponechat. Hned jsme navštívili veterináře a štěňátko mělo masivni infekci střev isospora canis (hlavní příznak krvavé průjmy) a parazity na kůži, takže mu vypadávala srst a tvořili se na těle pleše. Léčení stálo dost peněz ale hlavně nervů a strachu. Veterinář říkal, že by bylo potřeba udat tu paní na veterinární správě. Isospora canis se přenáší fekálně infikovanou vodou a stravou, takže si umíte představit, jak to tam vypadalo. Měli by jí všechny psy odebrat. Přitom paní se do telefonu prezentuje jako velká milovnice zvířat, že prý zachraňuje týrané pejsky a opak je pravdou- pejsky by měli zachránit před ní... :-(

Tak když jste to viděli, tak podejte oznámení na veterinární správu, hezky písemně a podepište se, oni Vám musí dát vědět co učinili za kroky a jestli v tom podnikají nějaké aktivity, ale musíte je trošku otravovat. Jestli nevíte jak na to, tak napiště sem: http://www.mija.estranky.cz/clanky/kontakty.html , tam jsou holky co se hodně věnují této problematice a určitě Vám poradí.Ale musíte to udělat Vy sama, ony to za Vás neudělají, jen poradí.
Zmuchlaní a slintací jsou nej.

Verca

Návštěvník

Re: Darují se 2 franc. buldočky,Jindřichův Hradec-množitelka

Příspěvekčtv říj 13, 2011 1:59 pm

Ty dvě frbulí holčiny jsou stále volné!Paní má ještě i štěnátka :( K odběru od pátku.Psala jsem paní a tady je odpověd.

[color=#4000BF]Dobrý den, fenky jsou naprosto zdravé, velmi přítulné, hravé a rády chodí na procházky. Jste v pořadí asi šestý zájemce, ale zatím jsem je nikomu nedala, protože mě velice zaráží, že mi dosud nikdo z nich nechtěl ukázat, kde a v jakém prostředí fenky budou žít. Když jsem nabízela, že je dovezu až na místo /právě za výšeuvedeným účelem/, už mi neodpověděli. Jistě chápete naše obavy, jsou to naše první a velmi citově závislé fenečky a pokud je někomu svěříme, chtěli bychom, aby se měly opravdu dobře. Mladší feny je začaly trochu uzurpovat, tak jsme si říkali, že by jim bylo lépe, kdyby žily samy u hodných lidí, ale po takových zkušenostech jsme v to ztratili důvěru. Takže, pokud budete souhlasit, že fenky přivezeme, seznámíme se a budeme v kontaktu, můžeme se domluvit. Zdravím Vás Věra Helfertová [/color]

Prosím vemte si je někdo.Oni si také zaslouží žít v čistotě a teple domova.A né v tomhle když už je zima a bude horší :( UŽ VIDÍM, JAK CHODÍ S FENKAMI NA PROCHÁZKY :evil: LHÁŘKA PROLHANÁ.

Olga

Moderátor

Příspěvekčtv říj 13, 2011 2:07 pm

Olga a Amálka

Renáta

Stálý člen

Příspěvekčtv říj 13, 2011 2:42 pm

Je velká škoda, že "punky" nenapsali stížnost na veterinární zprávu a nepopsali jak to tam vypadá.To je hnus co se u té ženské děje :twisted: :evil: .

Verca

Návštěvník

Příspěvekčtv říj 13, 2011 7:46 pm

Holky tak jsem se rozhodla že si fenky možná vezmu do dočastky,ale jenom pokud by byly zdravé protože moje finanční situace mi nedovoluje platit vysoké sumy, když má Dorka před operací.

Nikolka

Stálý člen

Příspěvekpát říj 14, 2011 10:35 am

Veru to je krásný, jsi hodná holky si to jisto jistě zaslouží, ale těžko odhadneš co jim pak bude, je to velké rozhodnutí, ale věřím, že pokud by byly nějaké komplikace frbuláci by jistě pomohli jako vždy když bylo potřeba. Zkus babiznu v jakém jsou stavu, ať pošle fotky, nebo se na ně jeďte podívat.. a uvidíš

Verca

Návštěvník

Příspěvekpát říj 14, 2011 9:01 pm

Zatím babizna nic nenapsala! Ale podle toho co mi psala předtím,tak s holkama chodí na procházky :D to mě dostávalo až dokolen jak lže! :evil: No já si myslím že jsou dost podviživené,alergie to jde vidět jak to mají pod páždím chuděrky :( možná budou nastydlé je už hnusné počasí,špinavé uši! No tak,, paní nechce aby jsme tam jeli, ani nevím jak by jsem se tam dostala.A paní se chce zeznámit s lidmi co si její zlatíčka budou brát a okouknout kde budou žít :D Hlavně že jí na tom tak záleží,když budou holky u Nás v bytě :wink:
Ale babu si do bytu nepustím.

Verca

Návštěvník

Příspěvekúte říj 18, 2011 2:21 pm

Tak příští týden by jsme měli mít Monču a Terinku doma :wink: Už mám pro ně všechno připravené,tak snad budou v pořádku.Pak až je dám dohromady,tak jim najdeme milující domov.

Besinka

Stálý člen

Příspěveksob říj 22, 2011 10:23 pm

Verco, jak bude něco nového písněte.

Verca

Návštěvník

Příspěvekstř říj 26, 2011 5:43 pm

Holky tak to padlo!! :cry: stou babiznou jsem to měla domluvené na 100% ale dneska mi to vzal její manžel a prej jako že si je chce nechat doma atd. bud si myslím že se dozvěděli o frbulu nebo jsou tědka opatrný :evil: chudinky malí,co si tam ještě vytrpěj.A to jsem se tak na ně těšila, už jsem měla doma přichystané věci na ně.Tak snad vybereme jiné bulinky co potřebujou aspon dočasný domov.Jinak je ségra pěkně seřvala jaké to jsou množitelské svinuchy :twisted:

evisek68

Moderátor

Příspěvekstř říj 26, 2011 9:13 pm

Verčo a co nějakou tu chudinku z útulku v Sedlišti, jak jich tam mají 6.
Zmuchlaní a slintací jsou nej.

Verca

Návštěvník

Příspěvekstř říj 26, 2011 9:55 pm

Když by neklapl ten angličák z Bruntálu :wink: tak teda některou z 6 bulinek :-)

Mafinka01

Stálý člen

Příspěvekstř říj 26, 2011 11:47 pm

Ach jo...kdoví jak ty prdelky dopadnou...jestli se jich nezbaví nějak "jinak" :cry:
Míša a Duffy (1 rok)
Další

Zpět na Smazané nabídky a inzerzerce